Bruce Roberts 43 (zeilboot) - verkoop

zeilboot / sloep, tweedehands boot

Een andere boot zoeken

Foto's

Bruce Roberts 43
Bruce Roberts 43 - foto 2
Bruce Roberts 43 - foto 3
Bruce Roberts 43 - foto 4
Bruce Roberts 43 - foto 5
Bruce Roberts 43 - foto 6
Bruce Roberts 43 - foto 7
Bruce Roberts 43 - foto 8
Bruce Roberts 43 - foto 9
Bruce Roberts 43 - foto 10
1 / 26
▶
Bruce Roberts 43 - foto 1
Bruce Roberts 43 - foto 2
Bruce Roberts 43 - foto 3
Bruce Roberts 43 - foto 4
Bruce Roberts 43 - foto 5
Bruce Roberts 43 - foto 6
Bruce Roberts 43 - foto 7
Bruce Roberts 43 - foto 8
Bruce Roberts 43 - foto 9
Bruce Roberts 43 - foto 10
▶

foto's
foto's
afdrukken
afdrukken
delen
delen
Aanvraag versturen
Beschrijving +
Remarks :
Bruce Roberts
designed Mauritius 43 built in Shetland by Peter Griffiths, a founder Director of Delta Marine for his personal use. She is constructed in steel and was commissioned in 1995. Peter sailed her to South America, the Caribbean and Florida before returning to Scotland.
Between 2001/2004, she was stripped and rebuilt internally to the current owners specification for a comfortable and functional live aboard centre cockpit blue water... hele tekst
selectie sluiten
Bootgegevens +
Aan wenslijst toevoegen

Bootgegevens Bruce Roberts 43

Prijs:
£ 79.500 (≈ € 94.612)
incl. BTW
Boot-ID:
s216495
Boot model:
Bruce Roberts 43
Fabrikant:
Boot-type:
zeilboot
Boot categorie:
sloep
Categorie:
tweedehands boot
Bouwjaar:
1995
Ligplaats:
Frankrijk, Port la Foret
 

Technische gegevens

Lengte:
13,41 m (44 voet)
Breedte:
3,96 m
 
Motor:
Ford
Motorvermogen:
89 PK (65 kW)
Brandstof:
diesel
selectie sluiten

Promotie / service
Uitrusting+

Bruce Roberts 43 kopen - uitrusting sloep - zeilboot voor verkoop

Navigatie
echolood, GPS, radar, VHF-radio

Technische uitrusting
acculader, generator, omvormer, boegschroef

Veiligheid
bilgepomp, EPIRB, reddingsvlot

Uitrusting dek
fender, sprayhood / buiskap

Interieur
magnetron, oven, spoelbak, wasdroger

Zeilen
spinnaker

selectie sluiten
Contact-

Bruce Roberts 43 - zonder verplichting informeren - sloep

Band of Boats
Contact:
Band of Boats
Network Yacht Brokers Poole
Cobbs Quay Marina, Woodlands Avenue
BH15 4EL POOLE
Verenigd Koninkrijk
Telefoon:
tonen
Talen:
Engels, Frans
Sinds 7 jaren op yachtall.com

Velden met * zijn verplicht.

 


selectie sluiten
Een andere boot zoeken
Boot & Fun Berlijn



Andere boten (zoals Bruce Roberts 43) - kopen en verkopen

Bruce Roberts 434

Zeilboot / sloep: Bruce Roberts, tweedehands boot, stalen boot
Lengte x breedte: 13,72 m x 3,96 m, 13,72 x 3,96 m bouwj.: 1996
Motor: Perkins Sabre, 60 PK (44 kW), diesel
£ 49.500
Ligplaats: Verenigd Koninkrijk, Iron Wharf Boatyard Faversham
1996
Aanvraag versturen Bedrijf: Band of Boats
Prijs: £ 59.950 £ 49.500 (≈ € 58.909), incl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen

Bruce Roberts 434

Zeilboot / sloep: Bruce Roberts, tweedehands boot, stalen boot
Lengte x breedte: 13,11 m x 3,96 m, 13,11 x 3,96 m bouwj.: 2002
Motor: Perkins Sabre, 80 PK (59 kW), diesel
£ 60.000
Ligplaats: Verenigd Koninkrijk, Lymington
2002
Aanvraag versturen Bedrijf: Band of Boats
Prijs: £ 74.999 £ 60.000 (≈ € 71.405), incl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen

Jeanneau Sun Odyssey 410

Zeilboot / sloep: Jeanneau, tweedehands boot, GVK/kunststof
Lengte x breedte: 13,35 m x 3,99 m, 13,35 x 3,99 m bouwj.: 2020
Motor: Yanmar, 40 PK (29 kW), diesel
€ 205.000
Ligplaats: Kroatië, Biograd na Moru
2020
Aanvraag versturen Bedrijf: Band of Boats
Prijs: € 205.000, excl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen

Bavaria 44

Zeilboot / sloep: Bavaria, tweedehands boot
Lengte x breedte: 13,60 m x 4,25 m, 13,60 x 4,25 m bouwj.: 2003, hutten: 4
Motor: Volvo Penta, 55 PK (40 kW), diesel
€ 79.000
Ligplaats: Frankrijk, Marseille
2003
Aanvraag versturen Bedrijf: Band of Boats
Prijs: € 84.000 € 79.000, incl. BTW

Aan wenslijst toevoegen

Aanvraag versturen