Ocqueteau 975 Fly (motorlu tekne) - Satış

motorlu tekne / motorlu yat, ikinci el tekne

Başka bir tekne arama

Resimler

Ocqueteau 975 Fly
Ocqueteau 975 Fly - resim 2
Ocqueteau 975 Fly - resim 3
Ocqueteau 975 Fly - resim 4
Ocqueteau 975 Fly - resim 5
Ocqueteau 975 Fly - resim 6
Ocqueteau 975 Fly - resim 7
Ocqueteau 975 Fly - resim 8
Ocqueteau 975 Fly - resim 9
Ocqueteau 975 Fly - resim 10
1 / 12
▶
Ocqueteau 975 Fly - resim 1
Ocqueteau 975 Fly - resim 2
Ocqueteau 975 Fly - resim 3
Ocqueteau 975 Fly - resim 4
Ocqueteau 975 Fly - resim 5
Ocqueteau 975 Fly - resim 6
Ocqueteau 975 Fly - resim 7
Ocqueteau 975 Fly - resim 8
Ocqueteau 975 Fly - resim 9
Ocqueteau 975 Fly - resim 10
▶

resimler
resimler
yazdır
yazdır
paylaş
paylaş
Talep gönderin
Açıklama +

Depuis 1968, Nauti-Plaisance est acteur majeur du nautisme en Normandie et en France, nous vous proposons des bateaux neufs et d'occasions contrôlés et sélectionnés par nos soins.

Etat irréprochable avec suivi, transport possible en France et en Europe.
Consommation environ : 20 nds à 2 700 tr/min pour 21L/h par moteur

Caractéristiques générales :
- Année : 2005
- Longueur hors tout : 10 m
- Longueur de coque : 9.02 m
- Largeur : 3,42 m... tam metin
seçimi kapatın
Tekne bilgileri +
Hatırlatma listesine ekle

Tekne bilgileri Ocqueteau 975 Fly

Fiyat:
€ 85.000
KDV dahil
Tekne kimliği:
s310515
Tekne modeli:
Ocqueteau 975 Fly
Üretici:
Tekne türü:
motorlu tekne
Tekne kategorisi:
motorlu yat
Kategori:
ikinci el tekne
Üretim yılı:
2005
Konum:
Fransa, Mandelieu-la-Napoule
Kabin / yataklar:
2 / 5
Diğer:
kaptan köşkü
 

Teknik bilgiler

Uzunluk:
10 m (33 feet)
Genişlik:
3,41 m
 
Motor gücü:
2 x 210 BG (154 kW)
Yakıt:
dizel
Çalışma saatleri:
yakl. 1.400
seçimi kapatın

Reklam/servis
Donanım+

Ocqueteau 975 Fly satın almak - Satılık motorlu yat - motorlu tekne donanımı

Navigasyon
GPS, VHF telsiz

seçimi kapatın
İletişim-

Ocqueteau 975 Fly - Bağlayıcı olmadan bilgilendirme - motorlu yat

Band of Boats
İletişim:
Band of Boats
Nauti Plaisance
Quai Charcot BP 34
14150 OUISTREHAM
Fransa
Mobil:
göster
Diller:
ingilizce, fransızca
7 yıldan beri yachtall.com’da

* işareti olan alanlar zorunlu alanlardır.

 


seçimi kapatın
Başka bir tekne arama
Boot & Fun Berlin



Başka tekneler (tıpkı Ocqueteau 975 Fly) - satın almak ve satmak için

Ocqueteau 975

Motorlu tekne / sabit gölgelikli tekne: Ocqueteau, ikinci el tekne, fiber
Uzunluk x genişlik: 10 m x 3,42 m, 10 x 3,42 m ür. y.: 2005, kabin: 2
Motor: Nanni Diesel, 2 x 200 BG (147 kW), dizel
€ 65.000
Demirleme yeri: Fransa, Le Grau du Roi
2005
Talep gönderin Şirket: Band of Boats
Fiyat: € 65.000, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin

Jeanneau Cap Camarat 925 WA

Motorlu tekne / orta konsollu: Jeanneau, ikinci el tekne, fiber
Uzunluk x genişlik: 9,54 m x 3,10 m, 9,54 x 3,10 m ür. y.: 2006, kabin: 1
Motor: Honda, 2 x 225 BG (165 kW), benzin
€ 52.000
Demirleme yeri: Fransa, Santa Margarita
2006
Talep gönderin Şirket: Band of Boats
Fiyat: € 52.000, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin

Altair 10 Fly

Motorlu tekne / motorlu yat: Altair, ikinci el tekne
Uzunluk x genişlik: 10 m x 3,27 m, 10 x 3,27 m ür. y.: 2007, kabin: 2
Motor: Yanmar 6BY-260, 2 x 260 BG (191 kW), dizel
€ 72.500
Demirleme yeri: İspanya, Malaga
2007
Talep gönderin Şirket: Band of Boats
Fiyat: € 79.000 € 72.500, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin

Jeanneau Merry Fisher 1095

Motorlu tekne / sabit gölgelikli tekne: Jeanneau, ikinci el tekne
Uzunluk x genişlik: 10,45 m x 3,37 m, 10,45 x 3,37 m ür. y.: 2019, kabin: 3
Motor: Mercury Mercury Verado, 2 x 300 BG (221 kW), benzin
€ 155.000
Demirleme yeri: Fransa, Granville
2019
Talep gönderin Şirket: Band of Boats
Fiyat: € 168.000 € 155.000, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin