Jeanneau Sun Odyssey 410 (yelkenli tekne) - Satış

yelkenli tekne / tek direkli, yelkenli yat, ikinci el tekne

Başka bir tekne arama

Resimler

Jeanneau Sun Odyssey 410
Jeanneau Sun Odyssey 410 - resim 2
Jeanneau Sun Odyssey 410 - resim 3
Jeanneau Sun Odyssey 410 - resim 4
Jeanneau Sun Odyssey 410 - resim 5
Jeanneau Sun Odyssey 410 - resim 6
Jeanneau Sun Odyssey 410 - resim 7
Jeanneau Sun Odyssey 410 - resim 8
Jeanneau Sun Odyssey 410 - resim 9
Jeanneau Sun Odyssey 410 - resim 10
1 / 34
▶
Jeanneau Sun Odyssey 410 - resim 1
Jeanneau Sun Odyssey 410 - resim 2
Jeanneau Sun Odyssey 410 - resim 3
Jeanneau Sun Odyssey 410 - resim 4
Jeanneau Sun Odyssey 410 - resim 5
Jeanneau Sun Odyssey 410 - resim 6
Jeanneau Sun Odyssey 410 - resim 7
Jeanneau Sun Odyssey 410 - resim 8
Jeanneau Sun Odyssey 410 - resim 9
Jeanneau Sun Odyssey 410 - resim 10
▶

resimler
resimler
yazdır
yazdır
paylaş
paylaş
Talep gönderin
Açıklama +
Sun Odyssey 410 – 2022 livraison Avril 2023
ETAT UNIQUE première main,un sun odyssey 410 de passionné avec un entretien sans compromis. prêt à prendre le large!!!
Equipement complet idéal pour navigation équipage réduit avec enrouleur genois ,enrouleur grand voile et code sur emmagasineur ,petit tirant d'eau ,propulseur d'étrave, portique avec panneaux solaire, chauffage,convertisseur,taud de camping complet ,passavants teck de plein pieds ,plateforme arrière... tam metin
seçimi kapatın
Tekne bilgileri +
Hatırlatma listesine ekle

Tekne bilgileri Jeanneau Sun Odyssey 410

Fiyat:
€ 292.000
KDV dahil
Tekne kimliği:
s319558
Tekne modeli:
Jeanneau Sun Odyssey 410
Üretici:
Tekne türü:
yelkenli tekne
Tekne kategorisi:
tek direkli, yelkenli yat
Kategori:
ikinci el tekne
Üretim yılı:
2022
Konum:
Fransa, Hyeres, Var
Kabin:
3
 

Teknik bilgiler

Uzunluk:
11,99 m (39 feet)
Genişlik / su kesimi:
3,99 / 1,65 m
 
Motor:
Yanmar
Motor gücü:
45 BG (33 kW)
Yakıt:
dizel
Çalışma saatleri:
yakl. 590
seçimi kapatın

Reklam/servis
İletişim-

Jeanneau Sun Odyssey 410 - Bağlayıcı olmadan bilgilendirme - tek direkli

Band of Boats
İletişim:
Band of Boats
Euro-Voiles
2315 Avenue de l'Aéroport
83400 Hyères
Fransa
Mobil:
göster
Diller:
ingilizce, fransızca
7 yıldan beri yachtall.com’da

* işareti olan alanlar zorunlu alanlardır.

 


seçimi kapatın
Başka bir tekne arama
Boot & Fun Berlin



Başka tekneler (tıpkı Jeanneau Sun Odyssey 410) - satın almak ve satmak için

Jeanneau Sun Odyssey 410

Yelkenli tekne / tek direkli: Jeanneau, yeni tekne
Uzunluk x genişlik: 12,34 m x 3,99 m, 12,34 x 3,99 m ür. y.: 2026, kabin: 3
Motor: Yanmar, 40 BG (29 kW), dizel
€ 249.000
Demirleme yeri: Fransa
2026
Talep gönderin Şirket: Band of Boats
Fiyat: € 249.000, KDV hariç

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin

Jeanneau Sun Odyssey 380

Yelkenli tekne / tek direkli: Jeanneau, ikinci el tekne, fiber
Uzunluk x genişlik: 11,58 m x 3,66 m, 11,58 x 3,66 m ür. y.: 2024
Motor: Yanmar, 40 BG (29 kW), dizel
£ 229.764
Demirleme yeri: Birleşik Krallık, Chichester
2024
Talep gönderin Şirket: Band of Boats
Fiyat: £ 229.764 (≈ € 274.418), KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin

Jeanneau Sun Odyssey 380

Yelkenli tekne / tek direkli: Jeanneau, yeni tekne
Uzunluk x genişlik: 11,20 m x 3,73 m, 11,20 x 3,73 m ür. y.: 2026
Motor: Yanmar 3JH40, 40 BG (29 kW), dizel
£ 227.511
Demirleme yeri: Fransa, Les Herbiers
2026
Talep gönderin Şirket: Band of Boats
Fiyat: £ 273.350 £ 227.511 (≈ € 271.727), KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin

Jeanneau Voyage 12.50

Yelkenli tekne / tek direkli: Jeanneau, ikinci el tekne
Uzunluk x genişlik: 11,99 m x 4,02 m, 11,99 x 4,02 m ür. y.: 1988, kabin: 3
Motor: Perkins Sabre, 50 BG (37 kW), dizel
€ 65.000
Demirleme yeri: Fransa, Nice, Alpes-Maritimes
1988
Talep gönderin Şirket: Band of Boats
Fiyat: € 65.000, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin