Sealine C39 (motorlu tekne) - Satış

motorlu tekne / motorlu yat, ikinci el tekne

Başka bir tekne arama

Resimler

Sealine C39
Sealine C39 - resim 2
Sealine C39 - resim 3
Sealine C39 - resim 4
Sealine C39 - resim 5
Sealine C39 - resim 6
Sealine C39 - resim 7
Sealine C39 - resim 8
Sealine C39 - resim 9
Sealine C39 - resim 10
1 / 22
▶
Sealine C39 - resim 1
Sealine C39 - resim 2
Sealine C39 - resim 3
Sealine C39 - resim 4
Sealine C39 - resim 5
Sealine C39 - resim 6
Sealine C39 - resim 7
Sealine C39 - resim 8
Sealine C39 - resim 9
Sealine C39 - resim 10
▶

resimler
resimler
yazdır
yazdır
paylaş
paylaş
Talep gönderin
Tekne bilgileri +
Hatırlatma listesine ekle

Tekne bilgileri Sealine C39

Fiyat:
€ 160.000
KDV dahil
Tekne kimliği:
s299665
Tekne modeli:
Sealine C39
Üretici:
Tekne türü:
motorlu tekne
Tekne kategorisi:
motorlu yat
Kategori:
ikinci el tekne
Üretim yılı:
2004
Durum:
yeni gibi
Konum:
Fransa, Menton
Kabin:
2
 

Teknik bilgiler

Uzunluk:
11,37 m (37 feet)
Genişlik / su kesimi:
3,74 / 1,02 m
Tuvalet sayısı:
2
Isıtıcı:
klimalı ısıtma
 
Motor:
Volvo Penta D6
Motor gücü:
2 x 310 BG (228 kW)
Yakıt:
dizel
Çalışma saatleri:
yakl. 550
Yakıt deposu:
1.000 l
Temiz su deposu:
380 l
seçimi kapatın

Reklam/servis
Donanım+

Sealine C39 satın almak - Satılık motorlu yat - motorlu tekne donanımı

Navigasyon
chartplotter, dahili haberleşme cihazı, devir göstergesi, GPS, otopilot, pusula

Teknik donanım
220V prizler, akü, akü şarj cihazı, baş pervane, cam sileceği, demir, ikiz kontrol, jeneratör, klima, saat ölçer, zincirlik

Güvenlik
sintine pompası

Güverte donanımı
elektrikli pasarella, yüzme merdiveni

İç mekan
buzdolabı, elektrikli ocak, elektrikli tuvalet

Diğer donanım
havuzluk masası

seçimi kapatın
İletişim-

Sealine C39 - Bağlayıcı olmadan bilgilendirme - motorlu yat

Marine Voyage
İletişim:
Marine Voyage
Bay Taras Kniaziuk
10 Dneprovskaya Naberezhnaia
04080 Kyiv
Ukrayna
Telefon:
göster
Yeni botların markaları:
Bandido Yachts, Majesty Yachts, Sunreef Yachts
Diller:
ingilizce, rusça, ukraynaca
 
marinevoyage.com
6 yıldan beri yachtall.com’da

* işareti olan alanlar zorunlu alanlardır.

 


seçimi kapatın
Başka bir tekne arama
Boot & Fun Berlin



Başka tekneler (tıpkı Sealine C39) - satın almak ve satmak için

Sealine SC38

Motorlu tekne / motorlu yat: Sealine, ikinci el tekne
Uzunluk x genişlik: 11,51 m x 3,74 m, 11,51 x 3,74 m ür. y.: 2007, kabin: 2
Motor: Volvo Penta D6, 2 x 310 BG (228 kW), dizel
€ 149.000
Demirleme yeri: Hırvatistan, Rejeka
2007
Talep gönderin Şirket: Marine Voyage
Fiyat: € 149.000, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin

Oryx 379

Motorlu tekne / motorlu yat: Oryx Yachts / Gulf Craft, yeni tekne, fiber
Uzunluk x genişlik: 11,52 m x 3,64 m, 11,52 x 3,64 m ür. y.: 2020, kabin: 2
Motor: Mercury PRO XS V8, 2 x 300 BG (221 kW), benzin
$ 290.500
Demirleme yeri: Birleşik Arap Emirlikleri
2020
Talep gönderin Şirket: Marine Voyage
Fiyat: $ 290.500 (≈ € 258.154)

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin

Rodman 41

Motorlu tekne / motorlu yat: Rodman, ikinci el tekne, fiber
Uzunluk x genişlik: 11,99 m x 4,19 m, 11,99 x 4,19 m ür. y.: 2006, kabin: 3
Motor: Volvo Penta D6, 2 x 370 BG (272 kW), dizel
$ 205.000
Demirleme yeri: Ukrayna, Odessa
2006
Talep gönderin Şirket: Marine Voyage
Fiyat: $ 205.000 (≈ € 182.174)

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin

Capelli Tempest 40

Şişme bot / sert gövdeli şişmebot (RIB): Capelli, ikinci el tekne
Uzunluk x genişlik: 12 m x 3,54 m, 12 x 3,54 m ür. y.: 2016, kabin: 1
Motor: Yamaha F350 V8, 2 x 350 BG (257 kW), benzin
€ 155.000
Demirleme yeri: Fransa, Antibes
2016
Talep gönderin Şirket: Marine Voyage
Fiyat: € 159.000 € 155.000, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin