Sealine 335 c (motorlu tekne) - Satış

motorlu tekne / motorlu yat, ikinci el tekne

Başka bir tekne arama

Resimler

Sealine 335 c
Sealine 335 c - resim 2
Sealine 335 c - resim 3
Sealine 335 c - resim 4
Sealine 335 c - resim 5
Sealine 335 c - resim 6
Sealine 335 c - resim 7
Sealine 335 c - resim 8
Sealine 335 c - resim 9
Sealine 335 c - resim 10
1 / 16
▶
Sealine 335 c - resim 1
Sealine 335 c - resim 2
Sealine 335 c - resim 3
Sealine 335 c - resim 4
Sealine 335 c - resim 5
Sealine 335 c - resim 6
Sealine 335 c - resim 7
Sealine 335 c - resim 8
Sealine 335 c - resim 9
Sealine 335 c - resim 10
▶

resimler
resimler
yazdır
yazdır
paylaş
paylaş
Talep gönderin
Açıklama +
This magnificent 2021 Sealine C335 is in near-new condition and ready to set sail immediately. The vessel combines refined design and premium finishes with excellent autonomy for time spent at anchor. Dimensions: 10.31 m x 3.50 m (Draft: 1.03 m).
Propulsion: Twin Volvo D3 inboard diesel engines (2 x 230 hp) with Z-drive; only 130 engine hours. Highly fuel-efficient.
Key Features & Equipment: Bow thruster, trim tabs, and an electric windlass with a stainless steel... tam metin
seçimi kapatın
Tekne bilgileri +
Hatırlatma listesine ekle

Tekne bilgileri Sealine 335 c

Fiyat:
€ 325.000
KDV dahil
Tekne kimliği:
s318824
Tekne modeli:
Sealine 335 c
Üretici:
Tekne türü:
motorlu tekne
Tekne kategorisi:
motorlu yat
Kategori:
ikinci el tekne
Üretim yılı:
2021
Konum:
Fransa, Hyères
Kabin:
2
 

Teknik bilgiler

Uzunluk:
10,31 m (34 feet)
Genişlik / su kesimi:
3,50 / 1,03 m
Tuvalet sayısı:
1
Isıtıcı:
evet
 
Motor:
Volvo Penta
Motor gücü:
2 x 230 BG (169 kW)
Yakıt:
dizel
seçimi kapatın

Reklam/servis
Donanım+

Sealine 335 c satın almak - Satılık motorlu yat - motorlu tekne donanımı

Navigasyon
derinlik ölçer, GPS, otopilot, VHF telsiz

Teknik donanım
baş pervane, inverter

Güvenlik
can salı

Güverte donanımı
güverte duşu, tik güverte

İç mekan
mikrodalga

Eğlence cihazları
TV

Diğer donanım
güneşlenme minderi

seçimi kapatın
İletişim-

Sealine 335 c - Bağlayıcı olmadan bilgilendirme - motorlu yat

İletişim:
BOATS DIFFUSION
Bay Eric Chappuis
2 place Amiral Ortoli - Port Santa Lucia
83700 Saint-Raphaël
Fransa
Telefon:
göster
Diller:
ingilizce, fransızca
 
www.boats-diffusion.com
5 yıldan beri yachtall.com’da

* işareti olan alanlar zorunlu alanlardır.

 


seçimi kapatın
Başka bir tekne arama
Boot & Fun Berlin



Başka tekneler (tıpkı Sealine 335 c) - satın almak ve satmak için

Sealine 328 Sovereign

Motorlu tekne / motorlu yat: Sealine, ikinci el tekne
Uzunluk x genişlik: 10,20 m x 3,53 m, 10,20 x 3,53 m ür. y.: 1991, kabin: 2
Motor: Volvo Penta, 2 x 200 BG (147 kW), dizel
€ 35.000
Demirleme yeri: Fransa, Saint-Raphaël
1991
Talep gönderin Şirket: BOATS DIFFUSION
Fiyat: € 44.900 € 35.000, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin

Galeon 330

Motorlu tekne / motorlu yat: Galeon, ikinci el tekne
Uzunluk x genişlik: 10,08 m x 3,42 m, 10,08 x 3,42 m ür. y.: 2006, kabin: 3
Motor: Volvo Penta, 2 x 225 BG (165 kW), dizel
€ 89.000
Demirleme yeri: Fransa, Hyères
2006
Talep gönderin Şirket: BOATS DIFFUSION
Fiyat: € 96.000 € 89.000, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin

Bénéteau Flyer 10

Motorlu tekne / motorlu yat: Bénéteau, ikinci el tekne
Uzunluk x genişlik: 10,05 m x 3,56 m, 10,05 x 3,56 m ür. y.: 1989, kabin: 1
Motor: Steyr, 2 x 210 BG (154 kW)
€ 49.000
Demirleme yeri: Fransa, Saint-Raphaël
1989
Talep gönderin Şirket: BOATS DIFFUSION
Fiyat: € 49.000, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin

Nuova Jolly Prince 35 CC

Şişme bot / sert gövdeli şişmebot (RIB): Nuova Jolly, ikinci el tekne
Uzunluk x genişlik: 9,92 m x 3,77 m, 9,92 x 3,77 m ür. y.: 2015
Motor: Suzuki, 2 x 300 BG (221 kW)
€ 125.000
Demirleme yeri: Fransa, Saint-Raphaël
2015
Talep gönderin Şirket: BOATS DIFFUSION
Fiyat: € 125.000, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin