Schachner Flagship 38 (motorlu tekne) - Satış

motorlu tekne / motorlu yat, ikinci el tekne

Başka bir tekne arama

Resimler

Schachner Flagship 38
Schachner Flagship 38 - resim 2
Schachner Flagship 38 - resim 3
Schachner Flagship 38 - resim 4
Schachner Flagship 38 - resim 5
Schachner Flagship 38 - resim 6
Schachner Flagship 38 - resim 7
Schachner Flagship 38 - resim 8
Schachner Flagship 38 - resim 9
Schachner Flagship 38 - resim 10
1 / 13
▶
Schachner Flagship 38 - resim 1
Schachner Flagship 38 - resim 2
Schachner Flagship 38 - resim 3
Schachner Flagship 38 - resim 4
Schachner Flagship 38 - resim 5
Schachner Flagship 38 - resim 6
Schachner Flagship 38 - resim 7
Schachner Flagship 38 - resim 8
Schachner Flagship 38 - resim 9
Schachner Flagship 38 - resim 10
▶

resimler
resimler
yazdır
yazdır
paylaş
paylaş
Talep gönderin
Açıklama +
Schöne Flybridgeyacht von der Schachner Werft mit 2 x Iveco Dieselmaschinen á 300 PS, ca. 600 Betriebsstunden, Microcommander Schaltung, Pantry mit 2 fl. Elektroherd, Grill, Kühlschrank, Spüle, Warmwasser, elektr. Druckwasser, Bugkabine, Gästekabine, Toilette mit Pump-WC und Dusche, gute Stehhöhe im Salon (ca. 1,96 m) und im Ruderhaus (ca. 2,30 m), Landanschluß, Batterieladegerät, Bugstrahlruder, elektr. Ankerwinde mit ca. 30 m Kette, elektr Lenzpumpe, DVB-T Antenne... tam metin
seçimi kapatın
Tekne bilgileri +
Hatırlatma listesine ekle

Tekne bilgileri Schachner Flagship 38

Fiyat:
€ 99.000 € 89.000
Tekne kimliği:
s198640
Tekne modeli:
Schachner Flagship 38
Üretici:
Schachner
Tekne türü:
motorlu tekne
Tekne kategorisi:
motorlu yat
Kategori:
ikinci el tekne
Üretim yılı:
1994
Konum:
Almanya, Grömitz
Kabin / yataklar:
2 / 4
Gövde malzemesi:
fiber
Gövde türü:
yarı deplasmanlı tekne
Diğer:
kaptan köşkü
 

Teknik bilgiler

Uzunluk:
12 m (39 feet)
Genişlik / su kesimi:
4 / 1,10 m
Duş:
1
Tuvalet sayısı:
1
 
Motor:
Iveco
Motor gücü:
2 x 300 BG (221 kW)
Yakıt:
dizel
Tahrik:
şaft tahriki
Çalışma saatleri:
yakl. 600
Yakıt deposu:
800 l
Temiz su deposu:
400 l
seçimi kapatın

Reklam/servis
Donanım+

Schachner Flagship 38 satın almak - Satılık motorlu yat - motorlu tekne donanımı

Navigasyon
chartplotter, derinlik ölçer, otopilot, pusula

Teknik donanım
akü şarj cihazı, baş pervane

Güvenlik
sintine pompası

Güverte donanımı
korkuluk, pasarella, yüzme merdiveni

İç mekan
elektrikli ocak, lavabo, mangal

Eğlence cihazları
TV

Yelken bezleri
katlanır güneşlik

seçimi kapatın
İletişim-

Schachner Flagship 38 - Bağlayıcı olmadan bilgilendirme - motorlu yat

Mare Soleil Yachthandel GmbH
İletişim:
Mare Soleil Yachthandel GmbH
Bayan Susanne Vondran
An der Wiek 7-15
23730 Neustadt in Holstein
Almanya
Telefon:
göster
Mobil:
göster
Diller:
almanca, ingilizce
 
www.MareSoleil.com
14 yıldan beri yachtall.com’da

* işareti olan alanlar zorunlu alanlardır.

 


seçimi kapatın
Başka bir tekne arama
Boot & Fun Berlin



Başka tekneler (tıpkı Schachner Flagship 38) - satın almak ve satmak için

BWA 42 FB Open

Şişme bot / sert gövdeli şişmebot (RIB): BWA, ikinci el tekne, hipalon
Uzunluk x genişlik: 11,98 m x 3,77 m, 11,98 x 3,77 m ür. y.: 2017, kabin: 1
Motor: Mercury Mercury Verado XL, 2 x 350 BG (257 kW), benzin
€ 179.000
Demirleme yeri: İspanya, Es Trenc
2017
Talep gönderin Şirket: Mare Soleil Yachthandel GmbH
Fiyat: € 179.000

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin

C&B Typhon 37

Motorlu tekne / motorlu yat: Ceelen & Bekker, ikinci el tekne, alüminyum tekne
Uzunluk x genişlik: 11,20 m x 3,75 m, 11,20 x 3,75 m ür. y.: 2008
Motor: Volvo Penta IPS 500, 2 x 370 BG (272 kW), dizel
€ 249.000
Demirleme yeri: Almanya, Neustadt in Holstein
2008
Talep gönderin Şirket: Mare Soleil Yachthandel GmbH
Fiyat: € 249.000

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin

Jeanneau Velasco F 37

Motorlu tekne / motorlu yat: Jeanneau, ikinci el tekne, fiber
Uzunluk x genişlik: 11,43 m x 3,84 m, 11,43 x 3,84 m ür. y.: 2017, kabin: 2
Motor: Volvo Penta D4-300, 2 x 300 BG (221 kW), dizel
€ 299.000
Demirleme yeri: Almanya, Neustadt in Holstein
2017
Talep gönderin Şirket: Mare Soleil Yachthandel GmbH
Fiyat: € 299.000

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin

Jeanneau Prestige 36 Fly

Motorlu tekne / motorlu yat: Prestige Yachts, ikinci el tekne, fiber
Uzunluk x genişlik: 11,60 m x 3,84 m, 11,60 x 3,84 m ür. y.: 2003, kabin: 2
Motor: Volvo Penta KAMD300, 2 x 285 BG (210 kW), dizel
€ 109.000
Demirleme yeri: Almanya, Neustadt in Holstein
2003
Talep gönderin Şirket: Mare Soleil Yachthandel GmbH
Fiyat: € 119.000 € 109.000

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin