Pirelli 770 (şişme bot) - Satış

şişme bot / sert gövdeli şişmebot (RIB), ikinci el tekne

Başka bir tekne arama

Resimler

Pirelli 770
Pirelli 770 - resim 2
Pirelli 770 - resim 3
Pirelli 770 - resim 4
Pirelli 770 - resim 5
Pirelli 770 - resim 6
Pirelli 770 - resim 7
Pirelli 770 - resim 8
Pirelli 770 - resim 9
Pirelli 770 - resim 10
1 / 16
▶
Pirelli 770 - resim 1
Pirelli 770 - resim 2
Pirelli 770 - resim 3
Pirelli 770 - resim 4
Pirelli 770 - resim 5
Pirelli 770 - resim 6
Pirelli 770 - resim 7
Pirelli 770 - resim 8
Pirelli 770 - resim 9
Pirelli 770 - resim 10
▶

resimler
resimler
yazdır
yazdır
paylaş
paylaş
Talep gönderin
Açıklama +
Nice Opportunity,

PIRELLI 770 from 2008
Very Nice Conditions,

More details on request,
seçimi kapatın
Tekne bilgileri +
Hatırlatma listesine ekle

Tekne bilgileri Pirelli 770

Fiyat:
€ 35.000
KDV dahil
Tekne kimliği:
s237873
Tekne modeli:
Pirelli 770
Üretici:
Tekne türü:
şişme bot
Tekne kategorisi:
sert gövdeli şişmebot (RIB)
Kategori:
ikinci el tekne
Üretim yılı:
2008
Konum:
Fransa, Saint-Raphaël
 

Teknik bilgiler

Uzunluk:
7,70 m (25,3 feet)
Genişlik:
3,12 m
 
Motor:
Mercruiser
Motor gücü:
350 BG (257 kW)
seçimi kapatın

Reklam/servis
İletişim-

Pirelli 770 - Bağlayıcı olmadan bilgilendirme - sert gövdeli şişmebot (RIB)

İletişim:
BOATS DIFFUSION
Bay Eric Chappuis
2 place Amiral Ortoli - Port Santa Lucia
83700 Saint-Raphaël
Fransa
Telefon:
göster
Diller:
ingilizce, fransızca
 
www.boats-diffusion.com
5 yıldan beri yachtall.com’da

* işareti olan alanlar zorunlu alanlardır.

 


seçimi kapatın
Başka bir tekne arama
Boot & Fun Berlin



Başka tekneler (tıpkı Pirelli 770) - satın almak ve satmak için

Zodiac Medline 7.5

Şişme bot / sert gövdeli şişmebot (RIB): Zodiac, ikinci el tekne
Uzunluk x genişlik: 7,34 m x 2,90 m, 7,34 x 2,90 m ür. y.: 2022
Motor: Suzuki, 250 BG (184 kW), benzin
€ 68.000
Demirleme yeri: Fransa, Arzon
2022
Talep gönderin Şirket: BOATS DIFFUSION
Fiyat: € 68.000, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin

BWA Sevenfifty Open

Şişme bot / sert gövdeli şişmebot (RIB): BWA, ikinci el tekne
Uzunluk x genişlik: 7,50 m x 2,92 m, 7,50 x 2,92 m ür. y.: 2009
Motor: Yamaha, 200 BG (147 kW), benzin
€ 28.000
Demirleme yeri: Fransa, Beaulieu sur Mer
2009
Talep gönderin Şirket: BOATS DIFFUSION
Fiyat: € 28.000, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin

Zodiac Medline 3 + Remorque

Şişme bot / sert gövdeli şişmebot (RIB): Zodiac, ikinci el tekne
Uzunluk x genişlik: 7,30 m x 3 m, 7,30 x 3 m ür. y.: 2005
Motor: Suzuki, 2 x 140 BG (103 kW), benzin
€ 20.400
Demirleme yeri: Fransa, Palavas les Flots
2005
Talep gönderin Şirket: BOATS DIFFUSION
Fiyat: € 23.400 € 20.400, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin

Capelli Tempest 700 Sun

Şişme bot: Capelli, ikinci el tekne
Uzunluk x genişlik: 6,95 m x 2,80 m, 6,95 x 2,80 m ür. y.: 2018
Motor: Yamaha, 200 BG (147 kW), benzin
€ 36.000
Demirleme yeri: Fransa, Hyères
2018
Talep gönderin Şirket: BOATS DIFFUSION
Fiyat: € 36.000, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin

Nuova Jolly King 700 RS

Şişme bot: Nuova Jolly, ikinci el tekne
Uzunluk x genişlik: 6,99 m x 2,55 m, 6,99 x 2,55 m ür. y.: 2012
Motor: Mercury, 150 BG (110 kW), benzin
€ 28.000
Demirleme yeri: Fransa, Hyères
2012
Talep gönderin Şirket: BOATS DIFFUSION
Fiyat: € 28.000, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin

Lomac 710

Şişme bot: Lomac, ikinci el tekne
Uzunluk x genişlik: 6,95 m x 2,55 m, 6,95 x 2,55 m ür. y.: 2017
Motor: Mercury, 200 BG (147 kW), benzin
€ 28.000
Demirleme yeri: Fransa, Mandelieu la Napoule
2017
Talep gönderin Şirket: BOATS DIFFUSION
Fiyat: € 28.000, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin

Bombard Explorer 700 NEO

Şişme bot: Bombard, ikinci el tekne
Uzunluk x genişlik: 6,90 m x 2,54 m, 6,90 x 2,54 m ür. y.: 2021
Motor: Honda, 150 BG (110 kW), benzin
€ 29.000
Demirleme yeri: Fransa, Arzon
2021
Talep gönderin Şirket: BOATS DIFFUSION
Fiyat: € 29.000, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin