Navan T 30 inkl. 300 PS (motorlu tekne) - Satış

motorlu tekne / spor tekne, yeni tekne/ istek üzerine

Başka bir tekne arama

Resimler

Navan T 30 inkl. 300 PS
Navan T 30 inkl. 300 PS - resim 2
Navan T 30 inkl. 300 PS - resim 3
Navan T 30 inkl. 300 PS - resim 4
Navan T 30 inkl. 300 PS - resim 5
Navan T 30 inkl. 300 PS - resim 6
Navan T 30 inkl. 300 PS - resim 7
Navan T 30 inkl. 300 PS - resim 8
Navan T 30 inkl. 300 PS - resim 9
Navan T 30 inkl. 300 PS - resim 10
1 / 19
▶
Navan T 30 inkl. 300 PS - resim 1
Navan T 30 inkl. 300 PS - resim 2
Navan T 30 inkl. 300 PS - resim 3
Navan T 30 inkl. 300 PS - resim 4
Navan T 30 inkl. 300 PS - resim 5
Navan T 30 inkl. 300 PS - resim 6
Navan T 30 inkl. 300 PS - resim 7
Navan T 30 inkl. 300 PS - resim 8
Navan T 30 inkl. 300 PS - resim 9
Navan T 30 inkl. 300 PS - resim 10
▶

Diğer medya

resimler
resimler
video
video
yazdır
yazdır
paylaş
paylaş
Talep gönderin
Açıklama +

Boot: NAVAN T30, Modell 2026, inkl. serienmäßiger Ausstattung

Motor: Mercury 4-Takt Außenbordmotor F 300 XXL (300 PS), fahrfertig montiert inkl. Batterie, 5 Jahre Garantie

optionale Ausstattung:
-Bugrolle
-Diebstahlsicherungsauge
-Wasserski-Tower
-versenkbare Klampen
-Dachträger schwarz... tam metin
seçimi kapatın
Tekne bilgileri +
Hatırlatma listesine ekle

Tekne bilgileri Navan T 30 inkl. 300 PS

Fiyat:
€ 176.999
KDV dahil
Tekne kimliği:
s296104
Tekne modeli:
Navan T 30 inkl. 300 PS
Üretici:
Navan
Tekne türü:
motorlu tekne
Tekne kategorisi:
spor tekne
Kategori:
yeni tekne/ istek üzerine
Üretim yılı:
2026
Konum:
Almanya, Kiel
Kişi:
12
Kabin / yataklar:
2 / 4
Gövde malzemesi:
fiber
Gövde türü:
planya teknesi
Gövde rengi:
beyaz
CE sertifikası:
B - Açık deniz
 

Teknik bilgiler

Uzunluk:
10,23 m (34 feet)
Genişlik / su kesimi:
2,99 / 0,62 m
Ağırlık:
yakl. 3.729 kg
Duş:
1
Tuvalet sayısı:
1
Isıtıcı:
mazotlu kalorifer
 
Motor:
Mercury F 300 XXL V8
Motor gücü:
300 BG (221 kW)
Yakıt:
benzin
Tahrik:
dıştan takmalı motor
Üretim yılı:
2026
Yakıt deposu:
400 l
Temiz su deposu:
80 l
seçimi kapatın

Reklam/servis
Donanım+

Navan T 30 inkl. 300 PS satın almak - Satılık spor tekne - motorlu tekne donanımı

Navigasyon
chartplotter, GPS, radar, VHF telsiz

Teknik donanım
baş demir ırgatı, baş pervane, kıç demir ırgatı, klima, sahil elektriği 220V

Güverte donanımı
sabit güneşlik

İç mekan
lavabo

Eğlence cihazları
DVD, TV

Diğer donanım
havuzluk masası

seçimi kapatın
İletişim-

Navan T 30 inkl. 300 PS - Bağlayıcı olmadan bilgilendirme - spor tekne

Bootscenter Kiel
İletişim:
Bootscenter Kiel
Bay Kevin Marquardt
Haßberg 6
24113 Kiel
Almanya
Telefon:
göster
Faks:
göster
Diller:
almanca, ingilizce
 
www.bootscenter-kiel.de
15 yıldan beri yachtall.com’da
Yanıtlama oranı ortalamanın üzerinde

* işareti olan alanlar zorunlu alanlardır.

 


seçimi kapatın
Başka bir tekne arama
Boot & Fun Berlin



Başka tekneler (tıpkı Navan T 30 inkl. 300 PS) - satın almak ve satmak için

Navan S 30 inkl. 2x F300 PS V8

Motorlu tekne / spor tekne: Navan, yeni tekne/mevcut tekne, fiber
Uzunluk x genişlik: 10,23 m x 2,99 m, 10,23 x 2,99 m ür. y.: 2025, kabin: 2
Motor: Mercury F 300 XXL V8 CFW, 2 x 300 BG (221 kW), benzin
€ 229.999
Demirleme yeri: Almanya, Kiel
2025
Talep gönderin Video Şirket: Bootscenter Kiel
Fiyat: € 249.999 € 229.999, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Video

Talep gönderin
Lagerboot

Navan C 30 inkl. 300 PS

Motorlu tekne / spor tekne: Navan, yeni tekne/ istek üzerine, fiber
Uzunluk x genişlik: 10,23 m x 2,99 m, 10,23 x 2,99 m ür. y.: 2026, kabin: 2
Motor: Mercury F 300 XXL V8, 300 BG (221 kW), benzin
€ 176.999
Demirleme yeri: Almanya, Kiel
2026
Talep gönderin Video Şirket: Bootscenter Kiel
Fiyat: € 176.999, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Video

Talep gönderin
Komplettangebot

Parker 920 Explorer MAX inkl. 300 PS

Motorlu tekne / kaptan daireli tekne: Parker Poland, yeni tekne/ istek üzerine, fiber
Uzunluk x genişlik: 10,40 m x 2,80 m, 10,40 x 2,80 m ür. y.: 2026, kabin: 1
Motor: Mercury F 300 XXL V8 Verado, 300 BG (221 kW), benzin
€ 131.999
Demirleme yeri: Almanya, Kiel
2026
Talep gönderin Video Şirket: Bootscenter Kiel
Fiyat: € 131.999, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Video

Talep gönderin
Komplettangebot

Parker 920 Explorer MAX

Motorlu tekne / minik kamaralı tekne: Parker Poland, yeni tekne/ istek üzerine, fiber
Uzunluk x genişlik: 10,40 m x 2,80 m, 10,40 x 2,80 m ür. y.: 2026, kabin: 1
Motor: motor yok
€ 98.420
Demirleme yeri: Almanya, Kiel
2026
Talep gönderin Video Şirket: Bootscenter Kiel
Fiyat: € 98.420, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Video

Talep gönderin
ohne Motor