Lannika 70 (motorlu tekne) - Satış

motorlu tekne / motorlu yat, ikinci el tekne

Başka bir tekne arama

Resimler

Lannika 70
Lannika 70 - resim 2
Lannika 70 - resim 3
Lannika 70 - resim 4
Lannika 70 - resim 5
Lannika 70 - resim 6
Lannika 70 - resim 7
Lannika 70 - resim 8
Lannika 70 - resim 9
Lannika 70 - resim 10
1 / 24
▶
Lannika 70 - resim 1
Lannika 70 - resim 2
Lannika 70 - resim 3
Lannika 70 - resim 4
Lannika 70 - resim 5
Lannika 70 - resim 6
Lannika 70 - resim 7
Lannika 70 - resim 8
Lannika 70 - resim 9
Lannika 70 - resim 10
▶

resimler
resimler
yazdır
yazdır
paylaş
paylaş
Talep gönderin
Açıklama +
The voyage of Lannika Yachts began in 2013. The founder of the brand, together with the famous British exterior designer Billy Dixon and the interior design team Design Unlimited, established a beautiful passage to make life more "oceanic" and enjoy the vast ocean world. Open the door to the ocean world.
Through half a century of experience, their manufacturing plant has always adhered to the spirit of craftsmanship to make "good" boats and carefully crafted... tam metin
seçimi kapatın
Tekne bilgileri +
Hatırlatma listesine ekle

Tekne bilgileri Lannika 70

Fiyat:
$ 1.667.133 (≈ € 1.481.501)
KDV dahil
Tekne kimliği:
s245731
Tekne modeli:
Lannika 70
Üretici:
Lannika Yachts
Tekne türü:
motorlu tekne
Tekne kategorisi:
motorlu yat
Kategori:
ikinci el tekne
Üretim yılı:
2024
Konum:
Çin Halk Cumhuriyeti, Sanya, Hong Kong
 

Teknik bilgiler

Uzunluk:
21,34 m (70 feet)
Genişlik:
5,03 m
 
Motor:
Volvo Penta D-13
Motor gücü:
2 x 2.000 BG (1.471 kW)
Yakıt:
dizel
Temiz su deposu:
900 l
seçimi kapatın

Reklam/servis
İletişim-

Lannika 70 - Bağlayıcı olmadan bilgilendirme - motorlu yat

Band of Boats
İletişim:
Band of Boats
Asia Yachting
Shop 10 & 11, Aberdeen Marina Tower, 8 Shum Wan Road
8 Aberdeen
Hong Kong
Telefon:
göster
Diller:
ingilizce, fransızca, çince
7 yıldan beri yachtall.com’da

* işareti olan alanlar zorunlu alanlardır.

 


seçimi kapatın
Başka bir tekne arama
Boot & Fun Berlin



Başka tekneler (tıpkı Lannika 70) - satın almak ve satmak için

Sanlorenzo 72

Motorlu tekne / motorlu yat: Sanlorenzo, ikinci el tekne, fiber
Uzunluk x genişlik: 22,78 m x 5,60 m, 22,78 x 5,60 m ür. y.: 2007, kabin: 5
Motor: MTU, 2 x 1.400 BG (1.030 kW), dizel
€ 1.050.000
Demirleme yeri: İtalya
2007
Talep gönderin Şirket: Band of Boats
Fiyat: € 1.050.000, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin

Leopard 23

Motorlu tekne / sabit gölgelikli tekne: Leopard Yachts, ikinci el tekne
Uzunluk x genişlik: 21,55 m x 5,34 m, 21,55 x 5,34 m ür. y.: 1999, kabin: 3
Motor: 2 x 1.200 BG (883 kW), dizel
€ 300.000
Demirleme yeri: İtalya, Argentario, Porto Ercole
1999
Talep gönderin Şirket: Band of Boats
Fiyat: € 300.000, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin

Prestige 680 Fly

Motorlu tekne / motorlu yat: Prestige Yachts, ikinci el tekne, fiber
Uzunluk x genişlik: 21,40 m x 5,50 m, 21,40 x 5,50 m ür. y.: 2017, kabin: 4
Motor: Volvo Penta, 2 x 900 BG (662 kW), dizel
€ 1.167.000
Demirleme yeri: İtalya, Genova
2017
Talep gönderin Şirket: Band of Boats
Fiyat: € 1.250.000 € 1.167.000, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin

Azimut 64 Fly

Motorlu tekne / motorlu yat: Azimut, ikinci el tekne
Uzunluk x genişlik: 20,15 m x 5,23 m, 20,15 x 5,23 m ür. y.: 2012, kabin: 3
Motor: Caterpillar C18, 2 x 1.150 BG (846 kW), dizel
€ 1.100.000
Demirleme yeri: İtalya, Bologna
2012
Talep gönderin Şirket: Band of Boats
Fiyat: € 1.100.000, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin