Lagoon 42 (yelkenli tekne) - Satış

yelkenli tekne / yelkenli katamaran, ikinci el tekne

Başka bir tekne arama

Resimler

Lagoon 42
Lagoon 42 - resim 2
Lagoon 42 - resim 3
Lagoon 42 - resim 4
Lagoon 42 - resim 5
Lagoon 42 - resim 6
Lagoon 42 - resim 7
Lagoon 42 - resim 8
Lagoon 42 - resim 9
Lagoon 42 - resim 10
1 / 36
▶
Lagoon 42 - resim 1
Lagoon 42 - resim 2
Lagoon 42 - resim 3
Lagoon 42 - resim 4
Lagoon 42 - resim 5
Lagoon 42 - resim 6
Lagoon 42 - resim 7
Lagoon 42 - resim 8
Lagoon 42 - resim 9
Lagoon 42 - resim 10
▶

resimler
resimler
yazdır
yazdır
paylaş
paylaş
Talep gönderin
Açıklama +

Lagoon 42 from 2018 for sale!

Registered under Croatian (EU) flag, VAT not paid.

Layout:
4+2 cabins, 8+2+1+1 berths, 4 heads.

This 4 cabins version is in excellent condition, like new and has everything you need to set sail. She's set up for comfortable long term live aboard sailing and cruising. Api walnut interior wood with asburgo floor. Equipped with generator, air condition, etc.

Powered by two (2) Yanmar 4JH57 diesel engines, each with 57HP power.... tam metin
seçimi kapatın
Tekne bilgileri +
Hatırlatma listesine ekle

Tekne bilgileri Lagoon 42

Fiyat:
€ 329.800
KDV hariç
Tekne kimliği:
s264651
Tekne modeli:
Lagoon 42
Üretici:
Tekne türü:
yelkenli tekne
Tekne kategorisi:
yelkenli katamaran
Kategori:
ikinci el tekne
Üretim yılı:
2018
Konum:
Gövde malzemesi:
fiber
 

Teknik bilgiler

Uzunluk:
13,22 m (43 feet)
Genişlik / su kesimi:
7,68 / 1,25 m
 
Motor:
Yanmar
Motor gücü:
2 x 45 BG (33 kW)
Yakıt:
dizel
seçimi kapatın

Reklam/servis
Donanım+

Lagoon 42 satın almak - Satılık yelkenli katamaran - yelkenli tekne donanımı

Navigasyon
chartplotter, GPS, otopilot, pusula, radar, VHF telsiz

Teknik donanım
akü şarj cihazı, inverter, jeneratör, klima, matafora, sahil elektriği 220V

Güvenlik
can salı, elektrikli sintine pompası

Güverte donanımı
bimini tente, pasarella, usturmaçalar, yüzme merdiveni

İç mekan
bulaşık makinesi

Eğlence cihazları
TV

seçimi kapatın
İletişim-

Lagoon 42 - Bağlayıcı olmadan bilgilendirme - yelkenli katamaran

Bach Yachting International
İletişim:
Bach Yachting International
Bayan Nina Borić
Makarska ulica 42
21000 Split
Hırvatistan
Mobil:
göster
Diller:
almanca, ingilizce, hırvatça, flemenkçe
 
www.bachyachting.com
Yanıtlama oranı ortalamanın üzerinde

* işareti olan alanlar zorunlu alanlardır.

 


seçimi kapatın
Başka bir tekne arama
Boot & Fun Berlin



Başka tekneler (tıpkı Lagoon 42) - satın almak ve satmak için

Lagoon 46

Yelkenli tekne / yelkenli katamaran: Lagoon, ikinci el tekne, fiber
Uzunluk x genişlik: 13,99 m x 7,96 m, 13,99 x 7,96 m ür. y.: 2021
Motor: Yanmar, 2 x 57 BG (42 kW), dizel
€ 549.000
Demirleme yeri: Hırvatistan, At Request
2021
Talep gönderin Şirket: Bach Yachting International
Fiyat: € 549.000, KDV hariç

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin

Lagoon 42

Yelkenli tekne / yelkenli katamaran: Lagoon, ikinci el tekne, fiber
Uzunluk x genişlik: 12,95 m x 6,91 m, 12,95 x 6,91 m ür. y.: 2023
€ 600.000
Demirleme yeri: Türkiye, At Request
2023
Talep gönderin Şirket: Bach Yachting International
Fiyat: € 600.000, KDV hariç

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin

Lagoon 46

Yelkenli tekne / yelkenli katamaran: Lagoon, ikinci el tekne, fiber
Uzunluk x genişlik: 13,99 m x 7,96 m, 13,99 x 7,96 m ür. y.: 2024
Motor: Yanmar, 2 x 57 BG (42 kW), dizel
€ 750.000
Demirleme yeri: Hırvatistan, At Request
2024
Talep gönderin Şirket: Bach Yachting International
Fiyat: € 750.000, KDV hariç

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin

Lagoon 42

Yelkenli tekne / yelkenli katamaran: Lagoon, ikinci el tekne, fiber
Uzunluk x genişlik: 12,80 m x 7,70 m, 12,80 x 7,70 m ür. y.: 2019
Motor: Yanmar, 2 x 57 BG (42 kW), dizel
€ 410.000
Demirleme yeri: Hırvatistan, At Request
2019
Talep gönderin Şirket: Bach Yachting International
Fiyat: € 410.000, KDV hariç

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin