Jeanneau Merry Fisher 895 Serie 2 (motorlu tekne) - Satış

motorlu tekne / sabit gölgelikli tekne, ikinci el tekne

Başka bir tekne arama

Resimler

Jeanneau Merry Fisher 895 Serie 2
Jeanneau Merry Fisher 895 Serie 2 - resim 2
Jeanneau Merry Fisher 895 Serie 2 - resim 3
Jeanneau Merry Fisher 895 Serie 2 - resim 4
Jeanneau Merry Fisher 895 Serie 2 - resim 5
Jeanneau Merry Fisher 895 Serie 2 - resim 6
Jeanneau Merry Fisher 895 Serie 2 - resim 7
Jeanneau Merry Fisher 895 Serie 2 - resim 8
Jeanneau Merry Fisher 895 Serie 2 - resim 9
Jeanneau Merry Fisher 895 Serie 2 - resim 10
Jeanneau Merry Fisher 895 Serie 2 - resim 11
1 / 11
▶
Jeanneau Merry Fisher 895 Serie 2 - resim 1
Jeanneau Merry Fisher 895 Serie 2 - resim 2
Jeanneau Merry Fisher 895 Serie 2 - resim 3
Jeanneau Merry Fisher 895 Serie 2 - resim 4
Jeanneau Merry Fisher 895 Serie 2 - resim 5
Jeanneau Merry Fisher 895 Serie 2 - resim 6
Jeanneau Merry Fisher 895 Serie 2 - resim 7
Jeanneau Merry Fisher 895 Serie 2 - resim 8
Jeanneau Merry Fisher 895 Serie 2 - resim 9
Jeanneau Merry Fisher 895 Serie 2 - resim 10
Jeanneau Merry Fisher 895 Serie 2 - resim 11
▶

resimler
resimler
yazdır
yazdır
paylaş
paylaş
Talep gönderin
Açıklama +

JEANNEAU MERRY FISHER 895 S2
MOTEUR MERCURY V6 225CV
12 HEURE SEULEMENT
Guindeau Electrique
coussins de banquette arriere de cockpit
Réfrigérateur 60l
Douchette de cockpit
Flaps électrique Lenco
Eclairage led de timonerie et cabine avant
Eclairage led du placher de cockpit... tam metin
seçimi kapatın
Tekne bilgileri +
Hatırlatma listesine ekle

Tekne bilgileri Jeanneau Merry Fisher 895 Serie 2

Fiyat:
€ 179.000 € 169.000
KDV dahil
Tekne kimliği:
s310693
Tekne modeli:
Jeanneau Merry Fisher 895 Serie 2
Üretici:
Tekne türü:
motorlu tekne
Tekne kategorisi:
sabit gölgelikli tekne
Kategori:
ikinci el tekne
Üretim yılı:
2024
Konum:
Fransa, Hendaye
Kabin / yataklar:
2 / 4
 

Teknik bilgiler

Uzunluk:
8,94 m (29,3 feet)
Genişlik:
2,99 m
 
Motor gücü:
2 x 225 BG (165 kW)
Yakıt:
benzin
Tahrik:
dıştan takmalı motor
Çalışma saatleri:
yakl. 12
seçimi kapatın

Reklam/servis
İletişim-

Jeanneau Merry Fisher 895 Serie 2 - Bağlayıcı olmadan bilgilendirme - sabit gölgelikli tekne

Band of Boats
İletişim:
Band of Boats
Evasion Marine - Atlantique Nautic
Quai de la pecherie
40130 CAPBRETON
Fransa
Telefon:
göster
Diller:
ingilizce, fransızca
7 yıldan beri yachtall.com’da

* işareti olan alanlar zorunlu alanlardır.

 


seçimi kapatın
Başka bir tekne arama
Boot & Fun Berlin



Başka tekneler (tıpkı Jeanneau Merry Fisher 895 Serie 2) - satın almak ve satmak için

Jeanneau Merry Fisher 875 Marlin

Motorlu tekne / kaptan daireli tekne: Jeanneau, ikinci el tekne
Uzunluk x genişlik: 8,94 m x 2,97 m, 8,94 x 2,97 m ür. y.: 2017, kabin: 2
Motor: Suzuki DF300APXX, 300 BG (221 kW), benzin
£ 69.950
Demirleme yeri: Birleşik Krallık, Lower Swanwick, Hampshire
2017
Talep gönderin Şirket: Band of Boats
Fiyat: £ 69.950 (≈ € 83.503), KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin

Jeanneau Merry Fisher 895 Serie 2

Motorlu tekne / sabit gölgelikli tekne: Jeanneau, yeni tekne
Uzunluk x genişlik: 9,44 m x 3 m, 9,44 x 3 m ür. y.: 2025, kabin: 2
Motor: 2 x 400 BG (294 kW), benzin
€ 218.000
Demirleme yeri: Fransa, Matignon
2025
Talep gönderin Şirket: Band of Boats
Fiyat: € 218.000, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin

Jeanneau Cap Camarat 9.0 WA

Motorlu tekne / orta konsollu: Jeanneau, ikinci el tekne
Uzunluk x genişlik: 8,60 m x 2,98 m, 8,60 x 2,98 m ür. y.: 2018, kabin: 1
Motor: Yamaha, 2 x 200 BG (147 kW), benzin
€ 82.000
Demirleme yeri: Fransa, Marseille
2018
Talep gönderin Şirket: Band of Boats
Fiyat: € 85.000 € 82.000, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin

Jeanneau Cap Camarat 8.5 WA

Motorlu tekne / kamaralı tekne: Jeanneau, ikinci el tekne
Uzunluk: 8,50 m, 8,50 m ür. y.: 2013, kabin: 2
Motor: Mercury Mercury Verado, 2 x 225 BG (165 kW), benzin
€ 62.500
Demirleme yeri: Fransa
2013
Talep gönderin Şirket: Band of Boats
Fiyat: € 62.500, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin