Jeanneau Merry Fisher 795 Serie 2 (motorlu tekne) - Satış

motorlu tekne / kaptan daireli tekne, yeni tekne

Başka bir tekne arama

Resimler

Jeanneau Merry Fisher 795 Serie 2
Jeanneau Merry Fisher 795 Serie 2 - resim 2
Jeanneau Merry Fisher 795 Serie 2 - resim 3
Jeanneau Merry Fisher 795 Serie 2 - resim 4
Jeanneau Merry Fisher 795 Serie 2 - resim 5
Jeanneau Merry Fisher 795 Serie 2 - resim 6
Jeanneau Merry Fisher 795 Serie 2 - resim 7
Jeanneau Merry Fisher 795 Serie 2 - resim 8
Jeanneau Merry Fisher 795 Serie 2 - resim 9
Jeanneau Merry Fisher 795 Serie 2 - resim 10
1 / 20
▶
Jeanneau Merry Fisher 795 Serie 2 - resim 1
Jeanneau Merry Fisher 795 Serie 2 - resim 2
Jeanneau Merry Fisher 795 Serie 2 - resim 3
Jeanneau Merry Fisher 795 Serie 2 - resim 4
Jeanneau Merry Fisher 795 Serie 2 - resim 5
Jeanneau Merry Fisher 795 Serie 2 - resim 6
Jeanneau Merry Fisher 795 Serie 2 - resim 7
Jeanneau Merry Fisher 795 Serie 2 - resim 8
Jeanneau Merry Fisher 795 Serie 2 - resim 9
Jeanneau Merry Fisher 795 Serie 2 - resim 10
▶

resimler
resimler
yazdır
yazdır
paylaş
paylaş
Talep gönderin
Açıklama +
Jeanneau Merry Fisher 795 (Series 2) with Yamaha F200 Steer By Wire outboard and bow thruster - for great performance and easy manoeuvrability. Over £46,000 extras including Trim Level Premiere, Garmin electronics, U-shape cockpit saloon, electric windlass, swim platforms and luxury galley + fridge. With a saving of over £15,000 on the RRP. A great wheelhouse cruiser / fishing boat with plenty of space for days out with family and friends - CE category C for 9.... tam metin
seçimi kapatın
Tekne bilgileri +
Hatırlatma listesine ekle

Tekne bilgileri Jeanneau Merry Fisher 795 Serie 2

Fiyat:
£ 117.995 (≈ € 140.129)
KDV dahil
Tekne kimliği:
s286200
Tekne modeli:
Jeanneau Merry Fisher 795 Serie 2
Üretici:
Tekne türü:
motorlu tekne
Tekne kategorisi:
kaptan daireli tekne
Kategori:
yeni tekne
Üretim yılı:
2026
Konum:
Birleşik Krallık, Brightlingsea
Gövde malzemesi:
fiber
 

Teknik bilgiler

Uzunluk:
8,14 m (26,7 feet)
Genişlik / su kesimi:
2,82 / 0,58 m
 
Motor:
Yamaha F200 XSA
Motor gücü:
200 BG (147 kW)
Yakıt:
benzin
Tahrik:
dıştan takmalı motor
seçimi kapatın

Reklam/servis
Donanım+

Jeanneau Merry Fisher 795 Serie 2 satın almak - Satılık kaptan daireli tekne - motorlu tekne donanımı

Navigasyon
pusula, VHF telsiz

Teknik donanım
akü şarj cihazı, baş pervane, sahil elektriği 220V

Güvenlik
elektrikli sintine pompası

Güverte donanımı
usturmaçalar

İç mekan
lavabo

seçimi kapatın
İletişim-

Jeanneau Merry Fisher 795 Serie 2 - Bağlayıcı olmadan bilgilendirme - kaptan daireli tekne

Band of Boats
İletişim:
Band of Boats
Morgan Marine
Morgan Marine Shipyard Estate, Brightlingsea
CO7 0AR Essex
Birleşik Krallık
Telefon:
göster
Diller:
ingilizce, fransızca
7 yıldan beri yachtall.com’da

* işareti olan alanlar zorunlu alanlardır.

 


seçimi kapatın
Başka bir tekne arama
Boot & Fun Berlin



Başka tekneler (tıpkı Jeanneau Merry Fisher 795 Serie 2) - satın almak ve satmak için

Jeanneau Merry Fisher 805

Motorlu tekne / kaptan daireli tekne: Jeanneau, ikinci el tekne, fiber
Uzunluk x genişlik: 8,05 m x 2,88 m, 8,05 x 2,88 m ür. y.: 2005, kabin: 1
Motor: Nanni Diesel T21, 200 BG (147 kW), dizel
€ 36.500
Demirleme yeri: Fransa, Concarneau
2005
Talep gönderin Şirket: Band of Boats
Fiyat: € 36.500, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin

Jeanneau Cap Camarat 9.0 WA

Motorlu tekne / orta konsollu: Jeanneau, ikinci el tekne, fiber
Uzunluk x genişlik: 8,60 m x 2,98 m, 8,60 x 2,98 m ür. y.: 2020
Motor: 2 x 200 BG (147 kW), benzin
€ 125.000
Demirleme yeri: İtalya, Piombino
2020
Talep gönderin Şirket: Band of Boats
Fiyat: € 125.000, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin

Jeanneau Merry Fisher 895 Marlin Offshore

Motorlu tekne / kaptan daireli tekne: Jeanneau, ikinci el tekne
Uzunluk x genişlik: 7,98 m x 2,94 m, 7,98 x 2,94 m ür. y.: 2019, kabin: 2
Motor: 2 x 200 BG (147 kW), benzin
€ 125.000
Demirleme yeri: İspanya, Altea
2019
Talep gönderin Şirket: Band of Boats
Fiyat: € 125.000, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin

Jeanneau Merry Fisher 925

Motorlu tekne / kamaralı tekne: Jeanneau, ikinci el tekne
Uzunluk x genişlik: 8,10 m x 3,16 m, 8,10 x 3,16 m ür. y.: 2004, kabin: 2
Motor: Volvo Penta, 2 x 160 BG (118 kW), dizel
€ 61.900
Demirleme yeri: Fransa, Bandol, Var
2004
Talep gönderin Şirket: Band of Boats
Fiyat: € 61.900, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin