Jeanneau Merry Fisher 755 (motorlu tekne) - Satış

motorlu tekne / kaptan daireli tekne, ikinci el tekne

Başka bir tekne arama

Resimler

Jeanneau Merry Fisher 755
Jeanneau Merry Fisher 755 - resim 2
Jeanneau Merry Fisher 755 - resim 3
Jeanneau Merry Fisher 755 - resim 4
Jeanneau Merry Fisher 755 - resim 5
Jeanneau Merry Fisher 755 - resim 6
Jeanneau Merry Fisher 755 - resim 7
Jeanneau Merry Fisher 755 - resim 8
Jeanneau Merry Fisher 755 - resim 9
Jeanneau Merry Fisher 755 - resim 10
1 / 20
▶
Jeanneau Merry Fisher 755 - resim 1
Jeanneau Merry Fisher 755 - resim 2
Jeanneau Merry Fisher 755 - resim 3
Jeanneau Merry Fisher 755 - resim 4
Jeanneau Merry Fisher 755 - resim 5
Jeanneau Merry Fisher 755 - resim 6
Jeanneau Merry Fisher 755 - resim 7
Jeanneau Merry Fisher 755 - resim 8
Jeanneau Merry Fisher 755 - resim 9
Jeanneau Merry Fisher 755 - resim 10
▶

resimler
resimler
yazdır
yazdır
paylaş
paylaş
Talep gönderin
Açıklama +

MERRY FISHER 755
Année 2014
Motorisation YAMAHA F150
265 heures
Entretien annuel, suivi par professionnel
Préparé pour la saison 2026, bateau hiverné 9 mois/ an, état irréprochable, rare pour son âge
Confort intérieur :
Cabine avant avec couchage 2 personnes ( + Surmatelas sur mesure )
Carré convertible en couchage
Couchage supplémentaire possible dans le cockpit grâce au taud de camping intégral... tam metin
seçimi kapatın
Tekne bilgileri +
Hatırlatma listesine ekle

Tekne bilgileri Jeanneau Merry Fisher 755

Fiyat:
€ 49.000
KDV dahil
Tekne kimliği:
s312516
Tekne modeli:
Jeanneau Merry Fisher 755
Üretici:
Tekne türü:
motorlu tekne
Tekne kategorisi:
kaptan daireli tekne
Kategori:
ikinci el tekne
Üretim yılı:
2014
Konum:
Fransa, La Rochelle
Kabin / yataklar:
2 / 3
 

Teknik bilgiler

Uzunluk:
7,40 m (24,3 feet)
Genişlik / su kesimi:
2,78 / 0,46 m
 
Motor:
Yamaha F150 DETX
Motor gücü:
150 BG (110 kW)
Yakıt:
benzin
Tahrik:
dıştan takmalı motor
Pervane:
3 kanatlı
Çalışma saatleri:
yakl. 265
seçimi kapatın

Reklam/servis
Donanım+

Jeanneau Merry Fisher 755 satın almak - Satılık kaptan daireli tekne - motorlu tekne donanımı

Navigasyon
derinlik ölçer, GPS, hız göstergesi, pusula, VHF telsiz

Teknik donanım
akü şarj cihazı

Güvenlik
sintine pompası

Güverte donanımı
bimini tente, yüzme merdiveni

İç mekan
buzdolabı

Eğlence cihazları
havuzluk hoparlörleri

Diğer donanım
minder kılıfı

seçimi kapatın
İletişim-

Jeanneau Merry Fisher 755 - Bağlayıcı olmadan bilgilendirme - kaptan daireli tekne

Band of Boats
İletişim:
Band of Boats
MV Yachting
2 Rue de la Brigantine
17000 La Rochelle
Fransa
Mobil:
göster
Diller:
ingilizce, fransızca
7 yıldan beri yachtall.com’da

* işareti olan alanlar zorunlu alanlardır.

 


seçimi kapatın
Başka bir tekne arama
Boot & Fun Berlin



Başka tekneler (tıpkı Jeanneau Merry Fisher 755) - satın almak ve satmak için

Jeanneau Cap Camarat 7.5 WA Serie 3

Motorlu tekne / orta konsollu: Jeanneau, yeni tekne
Uzunluk x genişlik: 7,74 m x 2,50 m, 7,74 x 2,50 m ür. y.: 2026
Motor: 250 BG (184 kW), benzin
€ 94.000
Demirleme yeri: Fransa, La Seyne-sur-Mer
2026
Talep gönderin Şirket: Band of Boats
Fiyat: € 113.000 € 94.000, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin

Jeanneau Merry Fisher 795

Motorlu tekne / kaptan daireli tekne: Jeanneau, ikinci el tekne, fiber
Uzunluk x genişlik: 7,32 m x 2,74 m, 7,32 x 2,74 m ür. y.: 2017
Motor: Suzuki, 150 BG (110 kW)
£ 52.500
Demirleme yeri: Birleşik Krallık, Plymouth
2017
Talep gönderin Şirket: Band of Boats
Fiyat: £ 52.500 (≈ € 62.704), KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin

Jeanneau Cap Camarat 7.5 WA

Motorlu tekne / orta konsollu: Jeanneau, ikinci el tekne
Uzunluk: 7,37 m, 7,37 m ür. y.: 2023
Motor: Suzuki, 250 BG (184 kW)
€ 95.000
Demirleme yeri: Fransa
2023
Talep gönderin Şirket: Band of Boats
Fiyat: € 95.000, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin

Jeanneau Cap Camarat 7.5 CC Serie 2

Motorlu tekne / orta konsollu: Jeanneau, ikinci el tekne, fiber
Uzunluk x genişlik: 6,95 m x 2,54 m, 6,95 x 2,54 m ür. y.: 2012
Motor: 250 BG (184 kW), benzin
€ 32.500
Demirleme yeri: Fransa, Île d’Oléron, Saint Pierre d’Oleron
2012
Talep gönderin Şirket: Band of Boats
Fiyat: € 32.500, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin