Jeanneau Merry Fisher 605 Serie 2 (motorlu tekne) - Satış

motorlu tekne / kaptan daireli tekne, ikinci el tekne

Başka bir tekne arama

Resimler

Jeanneau Merry Fisher 605 Serie 2
Jeanneau Merry Fisher 605 Serie 2 - resim 2
Jeanneau Merry Fisher 605 Serie 2 - resim 3
Jeanneau Merry Fisher 605 Serie 2 - resim 4
Jeanneau Merry Fisher 605 Serie 2 - resim 5
Jeanneau Merry Fisher 605 Serie 2 - resim 6
Jeanneau Merry Fisher 605 Serie 2 - resim 7
1 / 7
▶
Jeanneau Merry Fisher 605 Serie 2 - resim 1
Jeanneau Merry Fisher 605 Serie 2 - resim 2
Jeanneau Merry Fisher 605 Serie 2 - resim 3
Jeanneau Merry Fisher 605 Serie 2 - resim 4
Jeanneau Merry Fisher 605 Serie 2 - resim 5
Jeanneau Merry Fisher 605 Serie 2 - resim 6
Jeanneau Merry Fisher 605 Serie 2 - resim 7
▶

resimler
resimler
yazdır
yazdır
paylaş
paylaş
Talep gönderin
Açıklama +
The best equipped JEANNEAU Merry Fisher 605 Série 2 on the market, Verry clean and full option with a CE conforme trailer. Always stored inside, total weigth 2000 kg.

Comes with co pilot backrest, led spot on roof, roofrack, waterpump, sun awning, cockpit tent, interior curtains,
seçimi kapatın
Tekne bilgileri +
Hatırlatma listesine ekle

Tekne bilgileri Jeanneau Merry Fisher 605 Serie 2

Fiyat:
€ 51.900
KDV dahil
Tekne kimliği:
s276813
Tekne modeli:
Jeanneau Merry Fisher 605 Serie 2
Üretici:
Tekne türü:
motorlu tekne
Tekne kategorisi:
kaptan daireli tekne
Kategori:
ikinci el tekne
Üretim yılı:
2020
Konum:
Belçika, Dr. E. Moreauxlaan 3, Ostende
Kabin / yataklar:
1 / 2
Gövde malzemesi:
fiber
Gövde rengi:
beyaz
 

Teknik bilgiler

Uzunluk:
6,05 m (19,8 feet)
Genişlik / su kesimi:
2,44 / 0,45 m
 
Motor:
Yamaha F115BETL
Motor gücü:
115 BG (85 kW)
Yakıt:
benzin
Tahrik:
dıştan takmalı motor
Pervane:
3 kanatlı
Çalışma saatleri:
yakl. 298
seçimi kapatın

Reklam/servis
Donanım+

Jeanneau Merry Fisher 605 Serie 2 satın almak - Satılık kaptan daireli tekne - motorlu tekne donanımı

Navigasyon
derinlik ölçer (GT 45HW-TM), GPS (Garmin 92 SV UHD), navigasyon fenerleri, VHF telsiz (GARMIN 215i AIS)

Teknik donanım
akü (2), akü şarj cihazı, cam sileceği, elektrikli ırgat

Güvenlik
manuel sintine pompası, elektrikli sintine pompası, yangın söndürücü

Güverte donanımı
yüzme merdiveni

İç mekan
buzdolabı

Eğlence cihazları
havuzluk hoparlörleri

Diğer donanım
minder kılıfı

seçimi kapatın
İletişim-

Jeanneau Merry Fisher 605 Serie 2 - Bağlayıcı olmadan bilgilendirme - kaptan daireli tekne

Band of Boats
İletişim:
Band of Boats
Marina Yachting Center
Dokter Eduard Moreauxlaan 3
B-08400 OOSTENDE
Belçika
Telefon:
göster
Diller:
ingilizce, fransızca
7 yıldan beri yachtall.com’da

* işareti olan alanlar zorunlu alanlardır.

 


seçimi kapatın
Başka bir tekne arama
Boot & Fun Berlin



Başka tekneler (tıpkı Jeanneau Merry Fisher 605 Serie 2) - satın almak ve satmak için

Jeanneau Cap Camarat 5.5 CC

Motorlu tekne / orta konsollu: Jeanneau, ikinci el tekne
Uzunluk x genişlik: 5,55 m x 2,35 m, 5,55 x 2,35 m ür. y.: 2010
Motor: 100 BG (74 kW), benzin
€ 18.000
Demirleme yeri: Fransa, Saint-Florent
2010
Talep gönderin Şirket: Band of Boats
Fiyat: € 18.000, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin

Jeanneau Cap Camarat 6.5 CC

Motorlu tekne / orta konsollu: Jeanneau, ikinci el tekne
Uzunluk x genişlik: 6,06 m x 2,45 m, 6,06 x 2,45 m ür. y.: 2015, kabin: 1
Motor: Yamaha, 150 BG (110 kW), benzin
€ 27.500
Demirleme yeri: Fransa, Saint-Cyprien, Pyrénées - Orientales
2015
Talep gönderin Şirket: Band of Boats
Fiyat: € 27.500, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin

Jeanneau Merry Fisher 625

Motorlu tekne / kaptan daireli tekne: Jeanneau, ikinci el tekne
Uzunluk x genişlik: 6,40 m x 2,48 m, 6,40 x 2,48 m ür. y.: 2004, kabin: 1
Motor: Suzuki, 90 BG (66 kW), benzin
€ 24.000
Demirleme yeri: Fransa, Pyrénées - Orientales
2004
Talep gönderin Şirket: Band of Boats
Fiyat: € 24.000, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin

Jeanneau Cap Camarat 635 CC

Motorlu tekne / orta konsollu: Jeanneau, ikinci el tekne
Uzunluk x genişlik: 6,23 m x 2,48 m, 6,23 x 2,48 m ür. y.: 2009
Motor: Mercury, 150 BG (110 kW), benzin
€ 27.000
Demirleme yeri: Fransa, Le Pouliguen, Loire - Atlantique
2009
Talep gönderin Şirket: Band of Boats
Fiyat: € 27.000, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin