Jeanneau Merry Fisher 1095 (motorlu tekne) - Satış

motorlu tekne / sabit gölgelikli tekne, yeni tekne

Başka bir tekne arama

Resimler

Jeanneau Merry Fisher 1095
Jeanneau Merry Fisher 1095 - resim 2
Jeanneau Merry Fisher 1095 - resim 3
Jeanneau Merry Fisher 1095 - resim 4
Jeanneau Merry Fisher 1095 - resim 5
Jeanneau Merry Fisher 1095 - resim 6
Jeanneau Merry Fisher 1095 - resim 7
Jeanneau Merry Fisher 1095 - resim 8
Jeanneau Merry Fisher 1095 - resim 9
Jeanneau Merry Fisher 1095 - resim 10
1 / 21
▶
Jeanneau Merry Fisher 1095 - resim 1
Jeanneau Merry Fisher 1095 - resim 2
Jeanneau Merry Fisher 1095 - resim 3
Jeanneau Merry Fisher 1095 - resim 4
Jeanneau Merry Fisher 1095 - resim 5
Jeanneau Merry Fisher 1095 - resim 6
Jeanneau Merry Fisher 1095 - resim 7
Jeanneau Merry Fisher 1095 - resim 8
Jeanneau Merry Fisher 1095 - resim 9
Jeanneau Merry Fisher 1095 - resim 10
▶

resimler
resimler
yazdır
yazdır
paylaş
paylaş
Talep gönderin
Açıklama +
JEANNEAU MERRY FISHER 1095 CROISERE YEAR 2024 Powered by two YAMAHA F300 NSB2 SBW WHITE including electric drive + Electric steering + Autopilot

Very good level of equipment!

Joystick available in supplement : 7 200 € TTC

IMMEDIATE AVAILABILITY
Visible in LA ROCHELLE

Your contacts : Martin 06.59.07.90.87 Jean Philippe : 06.07.27.60.32
seçimi kapatın
Tekne bilgileri +
Hatırlatma listesine ekle

Tekne bilgileri Jeanneau Merry Fisher 1095

Fiyat:
€ 338.000
KDV hariç
Tekne kimliği:
s224058
Tekne modeli:
Jeanneau Merry Fisher 1095
Üretici:
Tekne türü:
motorlu tekne
Tekne kategorisi:
sabit gölgelikli tekne
Kategori:
yeni tekne
Üretim yılı:
2026
Konum:
Fransa, La Rochelle
Kabin / yataklar:
3 / 8
Gövde malzemesi:
fiber
Gövde rengi:
beyaz
 

Teknik bilgiler

Uzunluk:
10,45 m (34 feet)
Genişlik:
3,37 m
Geçiş yüksekliği:
3,18 m
Duş:
1
Tuvalet sayısı:
1
 
Motor:
Yamaha F300 NSB2 SBW
Motor gücü:
2 x 300 BG (221 kW)
Yakıt:
benzin
Çalışma saatleri:
yakl. 1
seçimi kapatın

Reklam/servis
Donanım+

Jeanneau Merry Fisher 1095 satın almak - Satılık sabit gölgelikli tekne - motorlu tekne donanımı

Navigasyon
derinlik ölçer, GPS (GARMIN GPSMAP 1223 xsv dans la timonerie et GARMIN GPSMAP 923 xsv au FLY), hız göstergesi, otopilot, pusula, VHF telsiz (GARMIN 215I + GHS 11 au Fly)

Teknik donanım
220V prizler, akü şarj cihazı, baş pervane, elektrikli ırgat, klima, sıcak su sistemi

Güvenlik
sintine pompası

Güverte donanımı
güverte duşu, yüzme merdiveni, yüzme platformu

İç mekan
buzdolabı, ocak

Diğer donanım
güneşlenme minderi, havuzluk masası, minder kılıfı

seçimi kapatın
İletişim-

Jeanneau Merry Fisher 1095 - Bağlayıcı olmadan bilgilendirme - sabit gölgelikli tekne

Band of Boats
İletişim:
Band of Boats
West Yacht Broker
4 place du Petit Hunier
17000 LA ROCHELLE
Fransa
Mobil:
göster
Diller:
ingilizce, fransızca
7 yıldan beri yachtall.com’da

* işareti olan alanlar zorunlu alanlardır.

 


seçimi kapatın
Başka bir tekne arama
Boot & Fun Berlin



Başka tekneler (tıpkı Jeanneau Merry Fisher 1095) - satın almak ve satmak için

Jeanneau Leader 10

Motorlu tekne / sabit gölgelikli tekne: Jeanneau, ikinci el tekne, fiber
Uzunluk x genişlik: 10,85 m x 3,73 m, 10,85 x 3,73 m ür. y.: 2012, kabin: 2
Motor: Volvo Penta D4, 2 x 260 BG (191 kW), dizel
€ 112.000
Demirleme yeri: Hırvatistan, Komolac, Dubrovnik
2012
Talep gönderin Şirket: Band of Boats
Fiyat: € 112.000, KDV hariç

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin

Jeanneau Cap Camarat 10.5 WA

Motorlu tekne / orta konsollu: Jeanneau, ikinci el tekne
Uzunluk x genişlik: 10,57 m x 3,21 m, 10,57 x 3,21 m ür. y.: 2021, kabin: 1
Motor: Suzuki, 2 x 350 BG (257 kW), benzin
€ 164.900
Demirleme yeri: Fransa, Marseille
2021
Talep gönderin Şirket: Band of Boats
Fiyat: € 169.000 € 164.900, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin

Jeanneau Cap Camarat 10.5 CC

Motorlu tekne / gezi teknesi: Jeanneau, yeni tekne
Uzunluk x genişlik: 10,90 m x 3,25 m, 10,90 x 3,25 m ür. y.: 2026, kabin: 1
Motor: Yamaha, benzin
€ 312.000
Demirleme yeri: Fransa
2026
Talep gönderin Şirket: Band of Boats
Fiyat: € 312.000, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin

Jeanneau Merry Fisher 10

Motorlu tekne / motorlu yat: Jeanneau, ikinci el tekne, fiber
Uzunluk x genişlik: 10,22 m x 3,33 m, 10,22 x 3,33 m ür. y.: 2011, kabin: 2
Motor: Volvo Penta D6370TA, 370 BG (272 kW), dizel
€ 78.000
Demirleme yeri: Fransa, Locmiquelic
2011
Talep gönderin Şirket: Band of Boats
Fiyat: € 78.000, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin