Janmor 700 (motorlu tekne) - Satış

motorlu tekne / minik kamaralı tekne, ikinci el tekne

Başka bir tekne arama

Resimler

Janmor 700
Janmor 700 - resim 2
Janmor 700 - resim 3
Janmor 700 - resim 4
Janmor 700 - resim 5
Janmor 700 - resim 6
Janmor 700 - resim 7
Janmor 700 - resim 8
Janmor 700 - resim 9
Janmor 700 - resim 10
1 / 26
▶
Janmor 700 - resim 1
Janmor 700 - resim 2
Janmor 700 - resim 3
Janmor 700 - resim 4
Janmor 700 - resim 5
Janmor 700 - resim 6
Janmor 700 - resim 7
Janmor 700 - resim 8
Janmor 700 - resim 9
Janmor 700 - resim 10
▶

Diğer medya

resimler
resimler
video
video
yazdır
yazdır
paylaş
paylaş
Talep gönderin
Açıklama +
Janmor 700, Baujahr 2024 ! absolut neuwertiges Motorboot zum TOP Preis Sehr sparsam mit 50 PS HONDA, sehr guter geradeauslauf, nur 5 BS gelaufen sucht einen Käufer für gemütliche Fahrten (maximale Geschwindigkeit ca. 8,0 Knoten)
Crew bis zu 6 Personen mit 4 Schlafplätzen.

Umfangreiche Ausstattung: Warmwasserboiler, elektrische Toilette, Gasherd, Dieselheizung, Kühlschrank, Bugstrahlruder und vieles mehr! (Details siehe unten)
Technische Daten:
Länge: 7,08 m Breite:... tam metin
seçimi kapatın
Tekne bilgileri +
Hatırlatma listesine ekle

Tekne bilgileri Janmor 700

Fiyat:
€ 69.500
KDV dahil
Tekne kimliği:
s257216
Tekne modeli:
Janmor 700
Tekne adı:
Lilli
Üretici:
Tekne türü:
motorlu tekne
Tekne kategorisi:
minik kamaralı tekne
Kategori:
ikinci el tekne
Üretim yılı:
2024
Konum:
Almanya, 15230 Frankfurt (Oder)
Kişi:
6
Kabin:
2
Gövde malzemesi:
fiber
Gövde türü:
deplasmanlı tekne
Gövde rengi:
yeşil
CE sertifikası:
C - Kıyıya yakın
 

Teknik bilgiler

Uzunluk:
7,08 m (23,2 feet)
Genişlik / su kesimi:
2,75 / 0,62 m
Geçiş yüksekliği:
3,40 m
Ayakta durma yüksekliği:
1,90 m
Ağırlık:
yakl. 2.500 kg
Duş:
1
Isıtıcı:
mazotlu kalorifer
 
Motor:
Honda
Motor gücü:
50 BG (37 kW)
Yakıt:
benzin
Tahrik:
dıştan takmalı motor
Üretim yılı:
2025
Çalışma saatleri:
yakl. 5
Seyir hızı:
6 kn
Azami hız:
8 kn
Menzil:
216 nmi
Yakıt deposu:
80 l
Temiz su deposu:
100 l
Pis su tankı:
60 l
seçimi kapatın

Reklam/servis
Donanım+

Janmor 700 satın almak - Satılık minik kamaralı tekne - motorlu tekne donanımı

Navigasyon
devir göstergesi, navigasyon fenerleri

Teknik donanım
ana şalter, basınçlı su sistemi, baş pervane

Güvenlik
manuel sintine pompası, elektrikli sintine pompası

İç mekan
gazlı ocak, lavabo

Diğer donanım
pis su tankı

seçimi kapatın
İletişim-

Janmor 700 - Bağlayıcı olmadan bilgilendirme - minik kamaralı tekne

IMPOL Yacht & Bootsimporte
İletişim:
IMPOL Yacht & Bootsimporte
Bay Heinrich Kubitzki
Halbe Stadt 13 A
15230 Frankfurt (Oder)
Almanya
Mobil:
göster
Diller:
almanca, ingilizce, lehçe
 
www.impol-boote.de
14 yıldan beri yachtall.com’da

* işareti olan alanlar zorunlu alanlardır.

 


seçimi kapatın
Başka bir tekne arama
Boot & Fun Berlin



Başka tekneler (tıpkı Janmor 700) - satın almak ve satmak için

Mazuria Marim 755

Motorlu tekne / klasik tekne: Mazuria, yeni tekne/ istek üzerine, fiber
Uzunluk x genişlik: 7,55 m x 2,55 m, 7,55 x 2,55 m ür. y.: 2025
Motor: Craftsman, 27 BG (20 kW)
€ 73.680
Demirleme yeri: Almanya, Frankfurt Oder
2025
Talep gönderin Video Şirket: IMPOL Yacht & Bootsimporte
Fiyat: € 73.680, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Video

Talep gönderin
Zeitloses Design! Hochwertige Qualität zum TOP Preis

Mazury 700

Motorlu tekne / minik kamaralı tekne: Mazury Boats, ikinci el tekne, fiber
Uzunluk x genişlik: 6,99 m x 2,55 m, 6,99 x 2,55 m ür. y.: 2013
Motor: Evinrude, 200 BG (147 kW), benzin
€ 38.000
Demirleme yeri: İsveç, Vänernsee
2013
Talep gönderin Şirket: IMPOL Yacht & Bootsimporte
Fiyat: € 38.000, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin
inkl. Trailer

Mazuria Marim 755 Classic

Motorlu tekne / kaptan daireli tekne: Mazuria, yeni tekne/ istek üzerine, fiber
Uzunluk x genişlik: 7,55 m x 2,55 m, 7,55 x 2,55 m ür. y.: 2025, kabin: 1
Motor: Craftsman, 27 BG (20 kW), dizel
€ 73.680
Demirleme yeri: Almanya, Frankfurt Oder
2025
Talep gönderin Şirket: IMPOL Yacht & Bootsimporte
Fiyat: € 73.680, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin
NEU! Innenborder Diesel im Grundpreis

Quicksilver Activ 675 Weekend

Motorlu tekne / kaptan daireli tekne: Quicksilver, ikinci el tekne, fiber
Uzunluk x genişlik: 6,75 m x 2,50 m, 6,75 x 2,50 m ür. y.: 2024, kabin: 1
Motor: Mercury, 225 BG (165 kW), benzin
€ 68.000
Demirleme yeri: Almanya, Frankfurt (Oder)
2024
Talep gönderin Şirket: IMPOL Yacht & Bootsimporte
Fiyat: € 68.000, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin
unschlagbarer PREIS mit 2700 kg Trailer, TOP Ausst. /19 BS