Fountaine Pajot ISLA 40 (yelkenli tekne) - Satış

yelkenli tekne / yelkenli katamaran, ikinci el tekne

Başka bir tekne arama

Resimler

Fountaine Pajot ISLA 40
Fountaine Pajot ISLA 40 - resim 2
Fountaine Pajot ISLA 40 - resim 3
Fountaine Pajot ISLA 40 - resim 4
Fountaine Pajot ISLA 40 - resim 5
Fountaine Pajot ISLA 40 - resim 6
Fountaine Pajot ISLA 40 - resim 7
Fountaine Pajot ISLA 40 - resim 8
Fountaine Pajot ISLA 40 - resim 9
Fountaine Pajot ISLA 40 - resim 10
1 / 25
▶
Fountaine Pajot ISLA 40 - resim 1
Fountaine Pajot ISLA 40 - resim 2
Fountaine Pajot ISLA 40 - resim 3
Fountaine Pajot ISLA 40 - resim 4
Fountaine Pajot ISLA 40 - resim 5
Fountaine Pajot ISLA 40 - resim 6
Fountaine Pajot ISLA 40 - resim 7
Fountaine Pajot ISLA 40 - resim 8
Fountaine Pajot ISLA 40 - resim 9
Fountaine Pajot ISLA 40 - resim 10
▶

resimler
resimler
yazdır
yazdır
paylaş
paylaş
Talep gönderin
Açıklama +
The Fountaine Pajot Isla 40 "Hummingbird" is offered for sale in Italy. Designed by Berret-Racoupeau, it is a shipowner's model with EU VAT paid, always privately owned and never used for charter.

The Isla 40 was introduced in 2020 as the successor to the Lucia 40. It is designed for comfortable coastal sailing and offshore crossings, with a focus on living spaces and ease of handling. Modern inverted bows provide a longer waterline and more water reserve in the bow... tam metin
seçimi kapatın
Tekne bilgileri +
Hatırlatma listesine ekle

Tekne bilgileri Fountaine Pajot ISLA 40

Fiyat:
€ 429.990 € 399.990
KDV dahil
Tekne kimliği:
s313261
Tekne modeli:
Fountaine Pajot ISLA 40
Tekne türü:
yelkenli tekne
Tekne kategorisi:
yelkenli katamaran
Kategori:
ikinci el tekne
Üretim yılı:
2021
Konum:
İtalya, Mare Adriatico
Kabin / yataklar:
3 / 6
Gövde malzemesi:
fiber
 

Teknik bilgiler

Uzunluk:
11,93 m (39 feet)
Genişlik / su kesimi:
6,63 / 1,21 m
 
Motor:
Volvo Penta D1-30
Motor gücü:
2 x 30 BG (22 kW)
Yakıt:
dizel
Pervane:
katlanır pervane
Çalışma saatleri:
yakl. 1.000
seçimi kapatın

Reklam/servis
Donanım+

Fountaine Pajot ISLA 40 satın almak - Satılık yelkenli katamaran - yelkenli tekne donanımı

Navigasyon
chartplotter, derinlik ölçer, GPS, hız göstergesi, navigasyon fenerleri, otopilot, pusula, radar, rüzgar göstergesi, VHF telsiz

Teknik donanım
akü şarj cihazı, inverter

Güvenlik
can salı, yangın söndürücü

Güverte donanımı
bimini tente, yüzme merdiveni

İç mekan
buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, mikrodalga

Eğlence cihazları
TV

Yelkenler
ana yelken, asimetrik balon yelken, canova, sarma flok

Diğer donanım
havuzluk masası

seçimi kapatın
İletişim-

Fountaine Pajot ISLA 40 - Bağlayıcı olmadan bilgilendirme - yelkenli katamaran

Band of Boats
İletişim:
Band of Boats
Schmidt & Partner Yachtbrokers Srl
11 Piazzetta dell'Imbarcadero
33053 Bevazzana
İtalya
Telefon:
göster
Diller:
ingilizce, fransızca, italyanca
7 yıldan beri yachtall.com’da

* işareti olan alanlar zorunlu alanlardır.

 


seçimi kapatın
Başka bir tekne arama
Boot & Fun Berlin



Başka tekneler (tıpkı Fountaine Pajot ISLA 40) - satın almak ve satmak için

Fountaine Pajot Venezia 42

Yelkenli tekne / yelkenli katamaran: Fountaine Pajot, ikinci el tekne
Uzunluk x genişlik: 12,60 m x 6,94 m, 12,60 x 6,94 m ür. y.: 1994, kabin: 4
Motor: 2 x 30 BG (22 kW), dizel
€ 159.000
Demirleme yeri: İtalya, Venezia
1994
Talep gönderin Şirket: Band of Boats
Fiyat: € 159.000, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin

Fountaine Pajot ISLA 40

Yelkenli tekne / yelkenli katamaran: Fountaine Pajot, ikinci el tekne
Uzunluk x genişlik: 11,93 m x 6,63 m, 11,93 x 6,63 m ür. y.: 2021, kabin: 3
Motor: Volvo Penta D1-30, 2 x 30 BG (22 kW), dizel
€ 389.000
Demirleme yeri: Fransa, La Foret Fouesnant
2021
Talep gönderin Şirket: Band of Boats
Fiyat: € 389.000, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin

Fountaine Pajot FP41

Yelkenli tekne / yelkenli katamaran: Fountaine Pajot, yeni tekne
Uzunluk x genişlik: 12,10 m x 6,92 m, 12,10 x 6,92 m ür. y.: 2026, kabin: 3
Motor: Yanmar, 2 x 40 BG (29 kW), dizel
€ 504.000
Demirleme yeri: Fransa, Lorient
2026
Talep gönderin Şirket: Band of Boats
Fiyat: € 504.000, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin

Fountaine Pajot Astrea 42

Yelkenli tekne / yelkenli katamaran: Fountaine Pajot, ikinci el tekne
Uzunluk x genişlik: 12,58 m x 7,20 m, 12,58 x 7,20 m ür. y.: 2019, kabin: 4
Motor: 2 x 50 BG (37 kW), dizel
€ 320.000
Demirleme yeri: Bahamalar, Nassau
2019
Talep gönderin Şirket: Band of Boats
Fiyat: € 350.000 € 320.000, KDV hariç

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin