Fibrafort 238 Fisherman 2 (motorlu tekne) - Satış

motorlu tekne / orta konsollu, ikinci el tekne

Başka bir tekne arama

Resimler

Fibrafort 238 Fisherman 2
Fibrafort 238 Fisherman 2 - resim 2
Fibrafort 238 Fisherman 2 - resim 3
Fibrafort 238 Fisherman 2 - resim 4
Fibrafort 238 Fisherman 2 - resim 5
Fibrafort 238 Fisherman 2 - resim 6
Fibrafort 238 Fisherman 2 - resim 7
Fibrafort 238 Fisherman 2 - resim 8
Fibrafort 238 Fisherman 2 - resim 9
Fibrafort 238 Fisherman 2 - resim 10
1 / 24
▶
Fibrafort 238 Fisherman 2 - resim 1
Fibrafort 238 Fisherman 2 - resim 2
Fibrafort 238 Fisherman 2 - resim 3
Fibrafort 238 Fisherman 2 - resim 4
Fibrafort 238 Fisherman 2 - resim 5
Fibrafort 238 Fisherman 2 - resim 6
Fibrafort 238 Fisherman 2 - resim 7
Fibrafort 238 Fisherman 2 - resim 8
Fibrafort 238 Fisherman 2 - resim 9
Fibrafort 238 Fisherman 2 - resim 10
▶

resimler
resimler
yazdır
yazdır
paylaş
paylaş
Talep gönderin
Açıklama +
Fibrefort Fisherman 238

Powered by a 2025 Suzuki DF250 four-stroke outboard engine, this unit has accumulated just 260 engine hours.

The current owner purchased the boat with the aim of preserving the original character of the Fibrefort Fisherman 238 while carrying out an extensive rebuild focused on recreational fishing. As a result, almost all of the original equipment has been replaced or upgraded, creating a highly capable and exceptionally well-equipped... tam metin
seçimi kapatın
Tekne bilgileri +
Hatırlatma listesine ekle

Tekne bilgileri Fibrafort 238 Fisherman 2

Fiyat:
€ 55.000
KDV dahil
Tekne kimliği:
s304448
Tekne modeli:
Fibrafort 238 Fisherman 2
Üretici:
Tekne türü:
motorlu tekne
Tekne kategorisi:
orta konsollu
Kategori:
ikinci el tekne
Üretim yılı:
2004
Konum:
İspanya, Port Ginesta, Les Botigues de Sitges
 

Teknik bilgiler

Uzunluk:
7,48 m (24,5 feet)
Genişlik:
2,89 m
 
Motor:
Suzuki DF-250
Motor gücü:
250 BG (184 kW)
Yakıt:
benzin
Tahrik:
dıştan takmalı motor
Çalışma saatleri:
yakl. 260
seçimi kapatın

Reklam/servis
Donanım+

Fibrafort 238 Fisherman 2 satın almak - Satılık orta konsollu - motorlu tekne donanımı

Navigasyon
chartplotter, derinlik ölçer (Lowrance 9" Elite con transductor de 1 kw), GPS (Lowrance HDS 12" CON TRANSDUCTOR DE 1 KW), hız göstergesi, navigasyon fenerleri, otopilot, pusula, VHF telsiz (SPORTNAV)

Güvenlik
yangın söndürücü

Güverte donanımı
bimini tente, güverte duşu, yüzme merdiveni, yüzme platformu

Eğlence cihazları
TV anteni

Diğer donanım
güneşlenme minderi, minder kılıfı, zehirli boya

seçimi kapatın
İletişim-

Fibrafort 238 Fisherman 2 - Bağlayıcı olmadan bilgilendirme - orta konsollu

Band of Boats
İletişim:
Band of Boats
Marina Boats Import S.L
Local 418 PORT GINESTA
08860 CASTELLDEFELS
İspanya
Telefon:
göster
Diller:
ingilizce, ispanyolca, fransızca
7 yıldan beri yachtall.com’da

* işareti olan alanlar zorunlu alanlardır.

 


seçimi kapatın
Başka bir tekne arama
Boot & Fun Berlin



Başka tekneler (tıpkı Fibrafort 238 Fisherman 2) - satın almak ve satmak için

Fibrafort 270 GTO

Motorlu tekne / önlü sürat teknesi: Fibrafort, ikinci el tekne, fiber
Uzunluk x genişlik: 8,23 m x 2,54 m, 8,23 x 2,54 m ür. y.: 2023
Motor: Mercury, 300 BG (221 kW), dizel
€ 94.500
Demirleme yeri: İspanya, Estepona
2023
Talep gönderin Şirket: Band of Boats
Fiyat: € 94.500, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin

Highfield 700 Sport

Şişme bot / sert gövdeli şişmebot (RIB): Highfield, yeni tekne, alüminyum tekne
Uzunluk x genişlik: 6,99 m x 2,93 m, 6,99 x 2,93 m ür. y.: 2026
Motor: Honda BF150 XRU, 150 BG (110 kW), benzin
£ 69.995
Demirleme yeri: Birleşik Krallık, Brightlingsea
2026
Talep gönderin Şirket: Band of Boats
Fiyat: £ 74.995 £ 69.995 (≈ € 83.300), KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin

Jeanneau Cap Camarat 7.5 WA Serie 3

Motorlu tekne / orta konsollu: Jeanneau, yeni tekne, fiber
Uzunluk x genişlik: 7,33 m x 2,51 m, 7,33 x 2,51 m ür. y.: 2027, kabin: 1
Motor: Yamaha F250, 250 BG (184 kW), benzin
€ 97.459
Demirleme yeri: Fransa, Arzon
2027
Talep gönderin Şirket: Band of Boats
Fiyat: € 97.459, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin

Black FIN 8 Elegance

Şişme bot / sert gövdeli şişmebot (RIB): Black FIN, ikinci el tekne, polietilen
Uzunluk x genişlik: 7,77 m x 3,04 m, 7,77 x 3,04 m ür. y.: 2017
Motor: Mercury Mercury Verado, 300 BG (221 kW), benzin
€ 52.900
Demirleme yeri: Fransa, Ajaccio
2017
Talep gönderin Şirket: Band of Boats
Fiyat: € 55.000 € 52.900, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin