Delphia 11 Sedan (motorlu tekne) - Satış

motorlu tekne / minik kamaralı tekne, yeni tekne/ istek üzerine

Başka bir tekne arama

Resimler

Delphia 11 Sedan
Delphia 11 Sedan - resim 2
Delphia 11 Sedan - resim 3
1 / 3
▶
Delphia 11 Sedan - resim 1
Delphia 11 Sedan - resim 2
Delphia 11 Sedan - resim 3

resimler
resimler
yazdır
yazdır
paylaş
paylaş
Talep gönderin
Açıklama +

Boote Pfister Neuboot - auf Bestellung

Delphia 11 Sedan mit Yanmar 4LV150 Shaft drive - 150 PS

Listenpreis: 417.071,20 € inkl. MwSt.
Angebotspreis: 395.900,00 € inkl. MwSt.

Boot in folgender Ausstattung:
White oak interior incl. brown oak
style laminated floorboards - 2 cabins, 2 toilets... tam metin
seçimi kapatın
Tekne bilgileri +
Hatırlatma listesine ekle

Tekne bilgileri Delphia 11 Sedan

Fiyat:
€ 395.900
KDV dahil
Tekne kimliği:
s315963
Tekne modeli:
Delphia 11 Sedan
Tekne türü:
motorlu tekne
Tekne kategorisi:
minik kamaralı tekne
Kategori:
yeni tekne/ istek üzerine
Üretim yılı:
2027
Konum:
Almanya, Schwebheim / Schweinfurt
Gövde malzemesi:
fiber
Gövde rengi:
beyaz
 

Teknik bilgiler

Uzunluk:
10,77 m (35 feet)
Genişlik:
3,85 m
 
Motor:
Yanmar 4LV150 Shaft Drive
Motor gücü:
150 BG (110 kW)
Yakıt:
dizel
Üretim yılı:
2027
seçimi kapatın

Reklam/servis
Donanım+

Delphia 11 Sedan satın almak - Satılık minik kamaralı tekne - motorlu tekne donanımı

Teknik donanım
inverter, kıç pervane

İç mekan
davlumbaz, mikrodalga

seçimi kapatın
İletişim-

Delphia 11 Sedan - Bağlayıcı olmadan bilgilendirme - minik kamaralı tekne

İletişim:
Boote Pfister
Bay Joachim Pfister
Wahlweg 6
97525 Schwebheim / Schweinfurt
Almanya
Telefon:
göster
Faks:
göster
Diller:
almanca, ingilizce
 
www.bootepfister.de
16 yıldan beri yachtall.com’da
Yanıtlama oranı ortalamanın üzerinde

* işareti olan alanlar zorunlu alanlardır.

 


seçimi kapatın
Başka bir tekne arama
Boot & Fun Berlin



Başka tekneler (tıpkı Delphia 11 Sedan) - satın almak ve satmak için

Delphia 11 Flylounge

Motorlu tekne / motorlu yat: Delphia Yachts, yeni tekne/ istek üzerine, fiber
Uzunluk x genişlik: 10,77 m x 3,85 m, 10,77 x 3,85 m ür. y.: 2026
Motor: Yanmar 4LV250, 250 BG (184 kW), dizel
€ 369.900
Demirleme yeri: Almanya, Messe Friedrichshafen Interboot
2026
Talep gönderin Şirket: Boote Pfister
Fiyat: € 369.900, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin

Jeanneau Merry Fisher 1095 Fly Serie 2

Motorlu tekne / motorlu yat: Jeanneau, yeni tekne/mevcut tekne, fiber
Uzunluk x genişlik: 10,45 m x 3,37 m, 10,45 x 3,37 m ür. y.: 2026
Motor: Yamaha Twin F/LF 300 USB, weiß, 2 x 300 BG (221 kW), benzin
€ 399.900
Demirleme yeri: Almanya, Schwebheim / Schweinfurt
2026
Talep gönderin Şirket: Boote Pfister
Fiyat: € 399.900, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin
sofort Verfügbar

Sea Ray 320 DAE Sundancer - Kommission

Motorlu tekne / minik kamaralı tekne: Sea Ray, ikinci el tekne, fiber
Uzunluk x genişlik: 10,31 m x 3,25 m, 10,31 x 3,25 m ür. y.: 2022
Motor: Mercruiser ECT 6.2-350 MPI Axius, 2 x 350 BG (257 kW), benzin
€ 369.900
Demirleme yeri: Almanya, Schwebheim / Schweinfurt
2022
Talep gönderin Şirket: Boote Pfister
Fiyat: € 369.900, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin
Kommissionsboot

Saxdor 320 GTO

Motorlu tekne / orta konsollu: Saxdor Yachts, yeni tekne/mevcut tekne, fiber
Uzunluk x genişlik: 10,28 m x 3,10 m, 10,28 x 3,10 m ür. y.: 2026
Motor: Mercury Twin V8 AMS 300, 2 x 300 BG (221 kW), benzin
€ 309.900
Demirleme yeri: Almanya, Schwebheim / Schweinfurt
2026
Talep gönderin Şirket: Boote Pfister
Fiyat: € 315.900 € 309.900, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin
- auf Lager