Cranchi Endurance 33 (motorlu tekne) - Satış

motorlu tekne / motorlu yat, ikinci el tekne

Başka bir tekne arama

Resimler

Cranchi Endurance 33
Cranchi Endurance 33 - resim 2
Cranchi Endurance 33 - resim 3
Cranchi Endurance 33 - resim 4
Cranchi Endurance 33 - resim 5
Cranchi Endurance 33 - resim 6
Cranchi Endurance 33 - resim 7
Cranchi Endurance 33 - resim 8
Cranchi Endurance 33 - resim 9
Cranchi Endurance 33 - resim 10
1 / 19
▶
Cranchi Endurance 33 - resim 1
Cranchi Endurance 33 - resim 2
Cranchi Endurance 33 - resim 3
Cranchi Endurance 33 - resim 4
Cranchi Endurance 33 - resim 5
Cranchi Endurance 33 - resim 6
Cranchi Endurance 33 - resim 7
Cranchi Endurance 33 - resim 8
Cranchi Endurance 33 - resim 9
Cranchi Endurance 33 - resim 10
▶

resimler
resimler
yazdır
yazdır
paylaş
paylaş
Talep gönderin
Açıklama +

Owner’s version. With convertable V-settee, one head, dining area in cockpit, a refrigerator and microwave, entertainment systems, plenty of storage, and ample seating throughout the boat. Perfect for daily cruises.
Last antifouling and engine service done in July 2025.

General:
Flag: Montenegro
Built: 2011
Hull material: GRP
Cabins: 1
Berths: 3
Heads: 1... tam metin
seçimi kapatın
Tekne bilgileri +
Hatırlatma listesine ekle

Tekne bilgileri Cranchi Endurance 33

Fiyat:
€ 155.000
KDV hariç
Tekne kimliği:
s302812
Tekne modeli:
Cranchi Endurance 33
Üretici:
Tekne türü:
motorlu tekne
Tekne kategorisi:
motorlu yat
Kategori:
ikinci el tekne
Üretim yılı:
2011
Konum:
Kişi:
8
Kabin / yataklar:
1 / 3
Gövde malzemesi:
fiber
 

Teknik bilgiler

Uzunluk:
10,25 m (34 feet)
Genişlik / su kesimi:
3,46 / 0,96 m
Tuvalet sayısı:
1
 
Motor:
Volvo Penta 5,7 GXI
Motor gücü:
2 x 350 BG (257 kW)
seçimi kapatın

Reklam/servis
Donanım+

Cranchi Endurance 33 satın almak - Satılık motorlu yat - motorlu tekne donanımı

Navigasyon
balık bulucu, chartplotter, derinlik ölçer, GPS, pusula, radar, VHF telsiz

Teknik donanım
akü şarj cihazı, baş pervane, sahil elektriği 220V

Güvenlik
elektrikli sintine pompası

Güverte donanımı
bimini tente, usturmaçalar, yüzme merdiveni, yüzme platformu

İç mekan
lavabo, mikrodalga

Diğer donanım
havuzluk masası, zehirli boya

seçimi kapatın
İletişim-

Cranchi Endurance 33 - Bağlayıcı olmadan bilgilendirme - motorlu yat

Bach Yachting International
İletişim:
Bach Yachting International
Bayan Nina Borić
Makarska ulica 42
21000 Split
Hırvatistan
Mobil:
göster
Diller:
almanca, ingilizce, hırvatça, flemenkçe
 
www.bachyachting.com
Yanıtlama oranı ortalamanın üzerinde

* işareti olan alanlar zorunlu alanlardır.

 


seçimi kapatın
Başka bir tekne arama
Boot & Fun Berlin



Başka tekneler (tıpkı Cranchi Endurance 33) - satın almak ve satmak için

Sealine C335V

Motorlu tekne / motorlu yat: Sealine, ikinci el tekne, fiber
Uzunluk x genişlik: 10,07 m x 3,50 m, 10,07 x 3,50 m ür. y.: 2023
Motor: 2 x 305 BG (224 kW)
€ 238.900
Demirleme yeri: Hırvatistan, Dalmatia
2023
Talep gönderin Şirket: Bach Yachting International
Fiyat: € 238.900, KDV hariç

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin

Bavaria 34 Sport

Motorlu tekne / motorlu yat: Bavaria, ikinci el tekne, fiber
Uzunluk x genişlik: 10,80 m x 3,59 m, 10,80 x 3,59 m ür. y.: 2012
Motor: Mercruiser, 2 x 220 BG (162 kW), gaz + benzin
€ 99.000
Demirleme yeri: Karadağ, At Request
2012
Talep gönderin Şirket: Bach Yachting International
Fiyat: € 99.000, KDV hariç

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin

AWB Patrol 101

Motorlu tekne / motorlu yat: AWB, ikinci el tekne, alüminyum tekne
Uzunluk x genişlik: 10,80 m x 3,56 m, 10,80 x 3,56 m ür. y.: 2012
Motor: Volvo Penta D2, 2 x 370 BG (272 kW)
€ 150.000
Demirleme yeri: Hırvatistan, Dubrovnik
2012
Talep gönderin Şirket: Bach Yachting International
Fiyat: € 150.000, KDV hariç

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin

Brig Eagle 10

Şişme bot / sert gövdeli şişmebot (RIB): Brig, ikinci el tekne
Uzunluk x genişlik: 9,95 m x 3,40 m, 9,95 x 3,40 m ür. y.: 2018
Motor: 2 x 300 BG (221 kW)
€ 133.000
Demirleme yeri: Hırvatistan, Split
2018
Talep gönderin Şirket: Bach Yachting International
Fiyat: € 133.000, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin