Berckemeyer 43 (yelkenli tekne) - Satış

yelkenli tekne / yelkenli yat, ikinci el tekne

Başka bir tekne arama

Resimler

Berckemeyer 43
Berckemeyer 43 - resim 2
Berckemeyer 43 - resim 3
Berckemeyer 43 - resim 4
Berckemeyer 43 - resim 5
Berckemeyer 43 - resim 6
Berckemeyer 43 - resim 7
Berckemeyer 43 - resim 8
Berckemeyer 43 - resim 9
Berckemeyer 43 - resim 10
1 / 41
▶
Berckemeyer 43 - resim 1
Berckemeyer 43 - resim 2
Berckemeyer 43 - resim 3
Berckemeyer 43 - resim 4
Berckemeyer 43 - resim 5
Berckemeyer 43 - resim 6
Berckemeyer 43 - resim 7
Berckemeyer 43 - resim 8
Berckemeyer 43 - resim 9
Berckemeyer 43 - resim 10
▶

resimler
resimler
yazdır
yazdır
paylaş
paylaş
Talep gönderin
Açıklama +
Well-proven aluminium performance cruiser designed by Martin Menzner. The Berckemeyer 43 combines a sleek, no-nonsense hull with a cutter rig for offshore versatility. Built for serious passagemaking with composite sails, carbon spinnaker pole, and a practical, warm interior. Powered by a reliable Lombardini diesel engine and equipped with a generator for extended autonomy. Full Raymarine navigation suite on board, making her ready for bluewater cruising. Strong,... tam metin
seçimi kapatın
Tekne bilgileri +
Hatırlatma listesine ekle

Tekne bilgileri Berckemeyer 43

Fiyat:
€ 397.500
KDV dahil
Tekne kimliği:
s280908
Tekne modeli:
Berckemeyer 43
Üretici:
Berckemeyer
Tasarımcı:
Berckemeyer ( Martin Menzner)
Tekne türü:
yelkenli tekne
Tekne kategorisi:
yelkenli yat
Kategori:
ikinci el tekne
Üretim yılı:
2017
Konum:
Belçika, Contact De Valk Belgium
Kabin / yataklar:
3 / 6
Gövde malzemesi:
alüminyum tekne
 

Teknik bilgiler

Uzunluk:
13,10 m (43 feet)
Genişlik / su kesimi:
4,20 / 2,80 m
Geçiş yüksekliği:
20 m
Ağırlık:
yakl. 10.000 kg
 
Motor:
Lombardini
Motor gücü:
40 BG (29 kW)
Yakıt:
dizel
Tahrik:
şaft tahriki
Çalışma saatleri:
yakl. 360
seçimi kapatın

Reklam/servis
Donanım+

Berckemeyer 43 satın almak - Satılık yelkenli yat - yelkenli tekne donanımı

Teknik donanım
jeneratör

Yelkenler
simetrik balon yelken

seçimi kapatın
İletişim-

Berckemeyer 43 - Bağlayıcı olmadan bilgilendirme - yelkenli yat

De Valk Yacht Broker
İletişim:
De Valk Yacht Broker
De Valk Belgium
Nieuwpoort
1401 PT Nieuwpoort
Belçika
Telefon:
göster
Diller:
almanca, ingilizce, flemenkçe
 
www.devalk.nl
14 yıldan beri yachtall.com’da
Yanıtlama oranı ortalamanın üzerinde

* işareti olan alanlar zorunlu alanlardır.

 


seçimi kapatın
Başka bir tekne arama
Boot & Fun Berlin



Başka tekneler (tıpkı Berckemeyer 43) - satın almak ve satmak için

Jeanneau Sun Odyssey 409

Yelkenli tekne / yelkenli yat: Jeanneau, ikinci el tekne, fiber
Uzunluk x genişlik: 12,34 m x 3,99 m, 12,34 x 3,99 m ür. y.: 2013, kabin: 3
Motor: Yanmar, 39 BG (29 kW), dizel
€ 159.000
Demirleme yeri: Hollanda, Contact De Valk Hindeloopen
2013
Talep gönderin Şirket: De Valk Yacht Broker
Fiyat: € 179.000 € 159.000, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin

Lagoon 450

Yelkenli tekne / yelkenli katamaran: Lagoon, ikinci el tekne, fiber
Uzunluk x genişlik: 13,96 m x 7,87 m, 13,96 x 7,87 m ür. y.: 2016, kabin: 3
Motor: Yanmar, 2 x 49 BG (36 kW), dizel
€ 425.700
Demirleme yeri: Malezya, Contact De Valk Multihull
2016
Talep gönderin Şirket: De Valk Yacht Broker
Fiyat: € 425.700, KDV hariç

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin

Jeanneau Sun Odyssey 43

Yelkenli tekne / yelkenli yat: Jeanneau, ikinci el tekne, fiber
Uzunluk x genişlik: 13,21 m x 4,19 m, 13,21 x 4,19 m ür. y.: 2004, kabin: 4
Motor: Yanmar, 75 BG (55 kW), dizel
€ 99.000
Demirleme yeri: İtalya, Contact De Valk Rome
2004
Talep gönderin Şirket: De Valk Yacht Broker
Fiyat: € 99.000, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin

Grand Soleil 40

Yelkenli tekne / yelkenli yat: Grand Soleil, ikinci el tekne, fiber
Uzunluk x genişlik: 12,26 m x 3,80 m, 12,26 x 3,80 m ür. y.: 2005, kabin: 3
Motor: Yanmar, 40 BG (29 kW), dizel
€ 119.000
Demirleme yeri: Portekiz, Contact De Valk Portugal
2005
Talep gönderin Şirket: De Valk Yacht Broker
Fiyat: € 119.000, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin