Bénéteau Oceanis 51.1 (yelkenli tekne) - Satış

yelkenli tekne / tek direkli, yelkenli yat, ikinci el tekne

Başka bir tekne arama

Resimler

Bénéteau Oceanis 51.1
Bénéteau Oceanis 51.1 - resim 2
Bénéteau Oceanis 51.1 - resim 3
Bénéteau Oceanis 51.1 - resim 4
Bénéteau Oceanis 51.1 - resim 5
Bénéteau Oceanis 51.1 - resim 6
Bénéteau Oceanis 51.1 - resim 7
Bénéteau Oceanis 51.1 - resim 8
Bénéteau Oceanis 51.1 - resim 9
Bénéteau Oceanis 51.1 - resim 10
1 / 41
▶
Bénéteau Oceanis 51.1 - resim 1
Bénéteau Oceanis 51.1 - resim 2
Bénéteau Oceanis 51.1 - resim 3
Bénéteau Oceanis 51.1 - resim 4
Bénéteau Oceanis 51.1 - resim 5
Bénéteau Oceanis 51.1 - resim 6
Bénéteau Oceanis 51.1 - resim 7
Bénéteau Oceanis 51.1 - resim 8
Bénéteau Oceanis 51.1 - resim 9
Bénéteau Oceanis 51.1 - resim 10
▶

resimler
resimler
yazdır
yazdır
paylaş
paylaş
Talep gönderin
Açıklama +

Depth meter:

GPS:

Chart plotter:

Compass:

VHF radio:
... tam metin
seçimi kapatın
Tekne bilgileri +
Hatırlatma listesine ekle

Tekne bilgileri Bénéteau Oceanis 51.1

Fiyat:
€ 489.000
KDV dahil
Tekne kimliği:
s244831
Tekne modeli:
Bénéteau Oceanis 51.1
Üretici:
Tekne türü:
yelkenli tekne
Tekne kategorisi:
tek direkli, yelkenli yat
Kategori:
ikinci el tekne
Üretim yılı:
2022
Konum:
Hollanda, in verkoophaven
Kabin:
3
 

Teknik bilgiler

Uzunluk:
15,94 m (52 feet)
Genişlik / su kesimi:
4,80 / 2,36 m
Isıtıcı:
evet
 
Motor:
Yanmar
Yakıt:
dizel
seçimi kapatın

Reklam/servis
Donanım+

Bénéteau Oceanis 51.1 satın almak - Satılık tek direkli - yelkenli tekne donanımı

Navigasyon
chartplotter, derinlik ölçer, GPS, navigasyon fenerleri, otopilot, radar, rüzgar göstergesi, VHF telsiz

Teknik donanım
akü şarj cihazı, baş pervane, inverter

Güvenlik
sintine pompası

İç mekan
buzdolabı, dondurucu, fırın

Eğlence cihazları
CD

Yelkenler
canova

seçimi kapatın
İletişim-

Bénéteau Oceanis 51.1 - Bağlayıcı olmadan bilgilendirme - tek direkli

Band of Boats
İletişim:
Band of Boats
Nova Yachting
71a Jachthavenweg
4311 NC Bruinisse
Hollanda
Telefon:
göster
Diller:
ingilizce, fransızca, flemenkçe
7 yıldan beri yachtall.com’da

* işareti olan alanlar zorunlu alanlardır.

 


seçimi kapatın
Başka bir tekne arama
Boot & Fun Berlin



Başka tekneler (tıpkı Bénéteau Oceanis 51.1) - satın almak ve satmak için

Bénéteau Oceanis 51.1

Yelkenli tekne / tek direkli: Bénéteau, ikinci el tekne, fiber
Uzunluk x genişlik: 15,24 m x 4,57 m, 15,24 x 4,57 m ür. y.: 2021
Motor: Yanmar 4JH110 CR, 110 BG (81 kW), dizel
€ 460.000
Demirleme yeri: İspanya, Barcelona
2021
Talep gönderin Şirket: Band of Boats
Fiyat: € 460.000, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin

Bénéteau 50

Yelkenli tekne / tek direkli: Bénéteau, ikinci el tekne
Uzunluk x genişlik: 15,48 m x 4,48 m, 15,48 x 4,48 m ür. y.: 2003, kabin: 3
Motor: 100 BG (74 kW), dizel
€ 135.000
Demirleme yeri: İspanya, Vigo
2003
Talep gönderin Şirket: Band of Boats
Fiyat: € 135.000, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin

Bénéteau Oceanis 50

Yelkenli tekne / tek direkli: Bénéteau, ikinci el tekne, fiber
Uzunluk x genişlik: 15,11 m x 4,45 m, 15,11 x 4,45 m ür. y.: 2007, kabin: 3
Motor: Yanmar AJH3TE, 100 BG (74 kW), dizel
€ 159.000
Demirleme yeri: Fransa, Gruissan
2007
Talep gönderin Şirket: Band of Boats
Fiyat: € 159.000, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin

Bénéteau Oceanis 54

Yelkenli tekne / tek direkli: Bénéteau, ikinci el tekne, fiber
Uzunluk x genişlik: 16,70 m x 4,90 m, 16,70 x 4,90 m ür. y.: 2010, kabin: 3
Motor: Yanmar, 110 BG (81 kW), dizel
€ 240.000
Demirleme yeri: Fransa, Port Camargue
2010
Talep gönderin Şirket: Band of Boats
Fiyat: € 240.000, KDV hariç

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin