Bavaria SR41HT (motorlu tekne) - Satış

motorlu tekne / motorlu yat, yeni tekne/ ön spariş

Başka bir tekne arama

Resimler

Bavaria SR41HT
Bavaria SR41HT - resim 2
Bavaria SR41HT - resim 3
Bavaria SR41HT - resim 4
Bavaria SR41HT - resim 5
Bavaria SR41HT - resim 6
Bavaria SR41HT - resim 7
Bavaria SR41HT - resim 8
Bavaria SR41HT - resim 9
Bavaria SR41HT - resim 10
1 / 28
▶
Bavaria SR41HT - resim 1
Bavaria SR41HT - resim 2
Bavaria SR41HT - resim 3
Bavaria SR41HT - resim 4
Bavaria SR41HT - resim 5
Bavaria SR41HT - resim 6
Bavaria SR41HT - resim 7
Bavaria SR41HT - resim 8
Bavaria SR41HT - resim 9
Bavaria SR41HT - resim 10
▶

resimler
resimler
yazdır
yazdır
paylaş
paylaş
Talep gönderin
Açıklama +
Bavaria SR41HT mit 2 x Volvo Penta D6-380, verfügbar für die Saison 2023.

Sprechen Sie uns gerne für detaillierte Informationen an.
seçimi kapatın
Tekne bilgileri +
Hatırlatma listesine ekle

Tekne bilgileri Bavaria SR41HT

Fiyat:
talep üzerine fiyat
Tekne kimliği:
s277303
Tekne modeli:
Bavaria SR41HT
Üretici:
Tekne türü:
motorlu tekne
Tekne kategorisi:
motorlu yat
Kategori:
yeni tekne/ ön spariş
Üretim yılı:
yeni tekne
Konum:
Almanya, Worms
 

Teknik bilgiler

Uzunluk:
13,23 m (43 feet)
Genişlik / su kesimi:
3,99 / 1,02 m
 
seçimi kapatın

Reklam/servis
İletişim-

Bavaria SR41HT - Bağlayıcı olmadan bilgilendirme - motorlu yat

İletişim:
Pier One Yachts OHG
Bay Alexander Bollinger
Pier One Yachts OHG
67549 Rheinland - Pfalz - Worms
Almanya
Telefon:
göster
Mobil:
göster
Yeni botların markaları:
Bavaria Motorboote
Diller:
almanca, ingilizce
 
www.p1-yachts.de

* işareti olan alanlar zorunlu alanlardır.

 


seçimi kapatın
Başka bir tekne arama
Boot & Fun Berlin



Başka tekneler (tıpkı Bavaria SR41HT) - satın almak ve satmak için

Bavaria Virtess 420 Fly

Motorlu tekne / motorlu yat: Bavaria, ikinci el tekne, fiber
Uzunluk x genişlik: 13,93 m x 4,21 m, 13,93 x 4,21 m ür. y.: 2016, kabin: 3
Motor: Volvo Penta D6-370, 2 x 370 BG (272 kW), dizel
€ 249.000
Demirleme yeri: Hırvatistan, Trogir
2016
Talep gönderin Şirket: Pier One Yachts OHG
Fiyat: € 249.000, KDV hariç

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin
Charterboot

Bavaria R40 Coupé

Motorlu tekne / motorlu yat: Bavaria, ikinci el tekne, fiber
Uzunluk x genişlik: 12,91 m x 3,95 m, 12,91 x 3,95 m ür. y.: 2022
Motor: Volvo Penta D6-380, 2 x 380 BG (279 kW), dizel
€ 519.000
Demirleme yeri: Almanya, Worms
2022
Talep gönderin Şirket: Pier One Yachts OHG
Fiyat: € 519.000, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin
1. Hand , Süßwasser, umfangreiche Ausstattung