Bavaria 33 Cruiser (yelkenli tekne) - Satış

yelkenli tekne / yelkenli yat, ikinci el tekne

Başka bir tekne arama

Resimler

Bavaria 33 Cruiser
Bavaria 33 Cruiser - resim 2
Bavaria 33 Cruiser - resim 3
Bavaria 33 Cruiser - resim 4
Bavaria 33 Cruiser - resim 5
Bavaria 33 Cruiser - resim 6
Bavaria 33 Cruiser - resim 7
Bavaria 33 Cruiser - resim 8
Bavaria 33 Cruiser - resim 9
Bavaria 33 Cruiser - resim 10
1 / 15
▶
Bavaria 33 Cruiser - resim 1
Bavaria 33 Cruiser - resim 2
Bavaria 33 Cruiser - resim 3
Bavaria 33 Cruiser - resim 4
Bavaria 33 Cruiser - resim 5
Bavaria 33 Cruiser - resim 6
Bavaria 33 Cruiser - resim 7
Bavaria 33 Cruiser - resim 8
Bavaria 33 Cruiser - resim 9
Bavaria 33 Cruiser - resim 10
▶

resimler
resimler
yazdır
yazdır
paylaş
paylaş
Talep gönderin
Açıklama +

In excellent condition with upgraded 30 HP engine.
Engine: Volvo 30 hp

Diesel: 150 l

Water: 150 l

Cabins: 2

Berths: 4 + 2... tam metin
seçimi kapatın
Tekne bilgileri +
Hatırlatma listesine ekle

Tekne bilgileri Bavaria 33 Cruiser

Fiyat:
€ 55.000
KDV hariç
Tekne kimliği:
s292865
Tekne modeli:
Bavaria 33 Cruiser
Üretici:
Tekne türü:
yelkenli tekne
Tekne kategorisi:
yelkenli yat
Kategori:
ikinci el tekne
Üretim yılı:
2016
Konum:
Hırvatistan, Upon Request
Gövde malzemesi:
fiber
 

Teknik bilgiler

Uzunluk:
10,06 m (33 feet)
Genişlik:
3,66 m
 
seçimi kapatın

Reklam/servis
Donanım+

Bavaria 33 Cruiser satın almak - Satılık yelkenli yat - yelkenli tekne donanımı

Navigasyon
chartplotter, otopilot, VHF telsiz

Teknik donanım
akü şarj cihazı

Güverte donanımı
bimini tente, pasarella, serpinti körüğü, yüzme merdiveni

Diğer donanım
havuzluk masası

seçimi kapatın
İletişim-

Bavaria 33 Cruiser - Bağlayıcı olmadan bilgilendirme - yelkenli yat

Selymar Yachts
İletişim:
Selymar Yachts
Bayan Sofia Taliadourou
7 Ul. Kraj Svete Marije
21000 Split
Hırvatistan
Mobil:
göster
Diller:
ingilizce, fransızca, hırvatça
Yanıtlama oranı ortalamanın üzerinde

* işareti olan alanlar zorunlu alanlardır.

 


seçimi kapatın
Başka bir tekne arama
Boot & Fun Berlin



Başka tekneler (tıpkı Bavaria 33 Cruiser) - satın almak ve satmak için

Bavaria 34 Cruiser

Yelkenli tekne / yelkenli yat: Bavaria, ikinci el tekne
Uzunluk x genişlik: 10,36 m x 3,66 m, 10,36 x 3,66 m ür. y.: 2017
€ 69.900
Demirleme yeri: Hırvatistan, Upon Request
2017
Talep gönderin Şirket: Selymar Yachts
Fiyat: € 79.900 € 69.900, KDV hariç

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin

Bavaria 34 Style A/C Basis for Negotiation

Yelkenli tekne / yelkenli yat: Bavaria, ikinci el tekne, fiber
Uzunluk x genişlik: 9,99 m x 3,42 m, 9,99 x 3,42 m ür. y.: 2020, kabin: 3
Motor: Volvo Penta, 30 BG (22 kW), dizel
€ 110.000
Demirleme yeri: Hırvatistan, Upon Request
2020
Talep gönderin Şirket: Selymar Yachts
Fiyat: € 110.000, KDV hariç

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin
Air-conditioning / Heating / Bow thruster / Solar

Bavaria 34 Cruiser / Basis for Negotiation

Yelkenli tekne / yelkenli yat: Bavaria, ikinci el tekne, fiber
Uzunluk x genişlik: 9,99 m x 3,42 m, 9,99 x 3,42 m ür. y.: 2017, kabin: 3
Motor: Volvo Penta, 30 BG (22 kW), dizel
€ 59.900
Demirleme yeri: Hırvatistan, Upon Request
2017
Talep gönderin Şirket: Selymar Yachts
Fiyat: € 61.900 € 59.900, KDV hariç

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin
Bowthruster / Webasto heating / In-mast furling mainsail

Bavaria 35 Cruiser / Basis for Negotiation

Yelkenli tekne / yelkenli yat: Bavaria, ikinci el tekne, fiber
Uzunluk x genişlik: 10,76 m x 3,60 m, 10,76 x 3,60 m ür. y.: 2011, kabin: 3
Motor: Volvo Penta D1-30, 30 BG (22 kW), dizel
€ 72.000
Demirleme yeri: Macaristan, Lake Balaton
2011
Talep gönderin Şirket: Selymar Yachts
Fiyat: € 72.000, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin
Bow thruster / Solars / VAT PAID