Astilleros Yatlant 24 (yelkenli tekne) - Satış

yelkenli tekne / yelkenli gezi teknesi, ikinci el tekne

Başka bir tekne arama

Resimler

Astilleros Yatlant 24
Astilleros Yatlant 24 - resim 2
Astilleros Yatlant 24 - resim 3
Astilleros Yatlant 24 - resim 4
Astilleros Yatlant 24 - resim 5
Astilleros Yatlant 24 - resim 6
Astilleros Yatlant 24 - resim 7
Astilleros Yatlant 24 - resim 8
Astilleros Yatlant 24 - resim 9
Astilleros Yatlant 24 - resim 10
1 / 28
▶
Astilleros Yatlant 24 - resim 1
Astilleros Yatlant 24 - resim 2
Astilleros Yatlant 24 - resim 3
Astilleros Yatlant 24 - resim 4
Astilleros Yatlant 24 - resim 5
Astilleros Yatlant 24 - resim 6
Astilleros Yatlant 24 - resim 7
Astilleros Yatlant 24 - resim 8
Astilleros Yatlant 24 - resim 9
Astilleros Yatlant 24 - resim 10
▶

Diğer medya

resimler
resimler
video
video
yazdır
yazdır
paylaş
paylaş
Talep gönderin
Açıklama +
Introducing the Yatlant 24, a remarkable 2004 Racer/Cruiser based on the mini-transat boats that combines performance with style. This 7-meter vessel boasts a durable fiberglass hull, ensuring both strength and stability on the water. The Yatlant 24 is designed for versatility, allowing for smooth navigation and an enjoyable experience while cutting trough the waves. Its sleek design and well-thought-out features make it an excellent choice for true sailing... tam metin
seçimi kapatın
Tekne bilgileri +
Hatırlatma listesine ekle

Tekne bilgileri Astilleros Yatlant 24

Fiyat:
€ 26.000 € 19.500
KDV dahil, EU’ya göre vergilendirilmiştir
Tekne kimliği:
s298523
Tekne modeli:
Astilleros Yatlant 24
Üretici:
Astilleros
Tekne türü:
yelkenli tekne
Tekne kategorisi:
yelkenli gezi teknesi
Kategori:
ikinci el tekne
Üretim yılı:
2004
Konum:
İspanya, Ares
Bayrak:
İspanya
Gövde malzemesi:
fiber
 

Teknik bilgiler

Uzunluk:
7 m (23 feet)
Genişlik:
2,70 m
 
Motor:
Mercury F9.9 EL 323CC
Motor gücü:
9,9 BG (7,3 kW)
Yakıt:
benzin
Üretim yılı:
2004
seçimi kapatın

Reklam/servis
Donanım+

Astilleros Yatlant 24 satın almak - Satılık yelkenli gezi teknesi - yelkenli tekne donanımı

Navigasyon
derinlik ölçer, hız göstergesi, pusula, VHF telsiz

Teknik donanım
sahil elektriği 220V

Güvenlik
manuel sintine pompası, elektrikli sintine pompası

İç mekan
kimyasal tuvalet

Yelkenler
balon bumbası, lazy bag, lazy jack, sarma cenova, tam balen ana yelken

Diğer bilgiler
Exención de responsabilidades
La Empresa presenta la información de esta embarcación de buena fe
seçimi kapatın
İletişim-

Astilleros Yatlant 24 - Bağlayıcı olmadan bilgilendirme - yelkenli gezi teknesi

Marina Estrella
İletişim:
Marina Estrella
Puerto Deportivo 34-35
08320 Masnou Barcelona
İspanya
Telefon:
göster
Diller:
almanca, ingilizce, ispanyolca, fransızca, italyanca
 
www.marinaestrella.com
6 yıldan beri yachtall.com’da
Yanıtlama oranı ortalamanın üzerinde

* işareti olan alanlar zorunlu alanlardır.

 


seçimi kapatın
Başka bir tekne arama
Boot & Fun Berlin



Başka tekneler (tıpkı Astilleros Yatlant 24) - satın almak ve satmak için

Kirié Feeling 286

Yelkenli tekne / yelkenli gezi teknesi: Kirié, ikinci el tekne, fiber
Uzunluk x genişlik: 7,70 m x 2,84 m, 7,70 x 2,84 m ür. y.: 1988, kabin: 2
Motor: Yanmar 18, dizel
€ 25.000
Demirleme yeri: İspanya, Masnou
1988
Talep gönderin Video Şirket: Marina Estrella
Fiyat: € 25.000, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Video

Talep gönderin

Hallberg-Rassy 26

Yelkenli tekne / yelkenli gezi teknesi: Hallberg-Rassy, ikinci el tekne, fiber
Uzunluk x genişlik: 7,95 m x 2,68 m, 7,95 x 2,68 m ür. y.: 1978, kabin: 1
Motor: Volvo Penta 2010, 10 BG (7,4 kW), dizel
€ 14.500
Demirleme yeri: İspanya, El Masnou
1978
Talep gönderin Şirket: Marina Estrella
Fiyat: € 14.500, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin