Alliaura Privilège 585 (yelkenli tekne) - Satış

yelkenli tekne / yelkenli katamaran, ikinci el tekne

Başka bir tekne arama

Resimler

Alliaura Privilège 585
Alliaura Privilège 585 - resim 2
Alliaura Privilège 585 - resim 3
Alliaura Privilège 585 - resim 4
Alliaura Privilège 585 - resim 5
Alliaura Privilège 585 - resim 6
Alliaura Privilège 585 - resim 7
Alliaura Privilège 585 - resim 8
Alliaura Privilège 585 - resim 9
Alliaura Privilège 585 - resim 10
1 / 14
▶
Alliaura Privilège 585 - resim 1
Alliaura Privilège 585 - resim 2
Alliaura Privilège 585 - resim 3
Alliaura Privilège 585 - resim 4
Alliaura Privilège 585 - resim 5
Alliaura Privilège 585 - resim 6
Alliaura Privilège 585 - resim 7
Alliaura Privilège 585 - resim 8
Alliaura Privilège 585 - resim 9
Alliaura Privilège 585 - resim 10
▶

resimler
resimler
yazdır
yazdır
paylaş
paylaş
Talep gönderin
Açıklama +
XBOAT ref :6207.
Built in 24 units, the PRIVILEGE 585 sailing catamaran has established itself as a Safe Bet in terms of build quality, finish, and ability to age well over time.

With 4 owner’s double cabins and 2 forward crew berths, this version is particularly unique as it features the galley up, open to the saloon; the 2 large fridges remain in the starboard passageway. The rounded saloon with its telescopic table still has its original fine beige leather bench... tam metin
seçimi kapatın
Tekne bilgileri +
Hatırlatma listesine ekle

Tekne bilgileri Alliaura Privilège 585

Fiyat:
€ 670.000
KDV hariç, KDV düşülebilir
Tekne kimliği:
s287801
Tekne modeli:
Alliaura Privilège 585
Tasarımcı:
Marc Lombard SARL
Tekne türü:
yelkenli tekne
Tekne kategorisi:
yelkenli katamaran
Kategori:
ikinci el tekne
Üretim yılı:
2003
Durum:
iyi
Konum:
Tunus, Tunis
Bayrak:
Tunus
Kayıt olduğu liman:
Tunisie
Kayıt türü:
özel
Kabin / yataklar:
4 / 8
Gövde malzemesi:
fiber
 

Teknik bilgiler

Uzunluk:
17,82 m (58 feet)
Genişlik / su kesimi:
9,25 / 1,75 m
Duş:
4
Tuvalet sayısı:
1
Isıtıcı:
klimalı ısıtma
 
Motor:
Yanmar 4LHA HTTP
Motor gücü:
2 x 160 BG (118 kW)
Yakıt:
dizel
Tahrik:
yelkenli tahrik
Çalışma saatleri:
yakl. 7.165
Yakıt deposu:
1.500 l
Yakıt deposu - malzeme:
GFK
seçimi kapatın

Reklam/servis
Donanım+

Alliaura Privilège 585 satın almak - Satılık yelkenli katamaran - yelkenli tekne donanımı

Navigasyon
derinlik ölçer, GPS, otopilot, VHF telsiz

Teknik donanım
elektrikli baş demir ırgatı, jeneratör, kıç pervane, klima

Güverte donanımı
bimini tente, pasarella, sabit güneşlik

İç mekan
bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, dondurucu, elektrikli buzdolabı, fırın, mikrodalga

Eğlence cihazları
televizyon uydu anteni

Yelken bezleri
havuzluk örtüsü

Diğer donanım
su yapıcı

Diğer bilgiler
Built in 24 units, the PRIVILEGE 585 sailing catamaran has established itself as a Safe Bet in terms of build quality, finish, and ability to age well over time.

With 4 owner’s double cabins and 2 forward crew berths, this version is particularly unique as it features the galley up, open to the saloon; the 2 large fridges remain in the starboard passageway. The rounded saloon with its telescopic table still has its original fine beige leather bench and exudes cozy refinement thanks to its cherry woodwork, a hallmark of PRIVILEGE.

The cockpit also features a rare option on the PRIVILEGE 585: a true rigid hardtop rather than a stainless steel bimini. The helm station offers perfect visibility and optimal protection in terms of safety for short-handed sailing. The teak will require some refreshing, with a few maintenance costs to plan for; the standing rigging is original, which will justify an attractive selling price!

This PRIVILEGE 585 cruising catamaran has always been used privately by its current owners in the Mediterranean, maintained year-round by its mechanic, and winterized annually in Tunisia. Equipped with 2 Yanmar 160HP engines and folding propellers, it is well-equipped: 2 generators, 2 watermakers, solar panels, 2 autopilots, a 2021 Hydranet mainsail, a 2026 genoa, satellite antenna, reversible air conditioning...

On the comfort and leisure side, a Bauer diving compressor, a hydraulic swim platform, a 2022 360 tender— in short: a Safe Bet in a confusing and diverse market!
seçimi kapatın
İletişim-

Alliaura Privilège 585 - Bağlayıcı olmadan bilgilendirme - yelkenli katamaran

XBOAT
İletişim:
XBOAT
Bay Company Xboat
29 Boulevard de la Ferrage
06400 Cannes
Fransa
Diller:
ingilizce, ispanyolca, fransızca
 
www.xboat.uk
6 yıldan beri yachtall.com’da
Yanıtlama oranı ortalamanın üzerinde

* işareti olan alanlar zorunlu alanlardır.

 


seçimi kapatın
Başka bir tekne arama
Boot & Fun Berlin



Başka tekneler (tıpkı Alliaura Privilège 585) - satın almak ve satmak için

Garcia Malibu 54

Yelkenli tekne / geleneksel yelkenliler: Garcia Yachting, ikinci el tekne, alüminyum tekne
Uzunluk x genişlik: 16,80 m x 4,95 m, 16,80 x 4,95 m ür. y.: 1992, kabin: 3
Motor: Perkins Sabre M135, 125 BG (92 kW), dizel
€ 270.000
Demirleme yeri: Fransa, Papeete
1992
Talep gönderin Şirket: XBOAT
Fiyat: € 270.000, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin
Mooring,Alu hull,Marine Gen,Bow thruster,AC,Water maker ...

Ksenia 149

Yelkenli tekne / yelkenli katamaran: Ksenia Yachts, ikinci el tekne, fiber
Uzunluk x genişlik: 16,90 m x 8,30 m, 16,90 x 8,30 m ür. y.: 2010, kabin: 3
Motor: Craftman MC42, 2 x 40 BG (29 kW), dizel
€ 480.000
Demirleme yeri: Fransa, Marigot
2010
Talep gönderin Şirket: XBOAT
Fiyat: € 480.000, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin
Catamaran,Few hours,Water maker,Washing machine ...

Aluvoile Chatam 60

Yelkenli tekne / geleneksel yelkenliler: Aluvoile, ikinci el tekne, alüminyum tekne
Uzunluk x genişlik: 18,10 m x 5,18 m, 18,10 x 5,18 m ür. y.: 2001, kabin: 3
Motor: Yanmar JH3-TE, 2 x 75 BG (55 kW), dizel
€ 420.000
Demirleme yeri: Fransa, Nantes
2001
Talep gönderin Şirket: XBOAT
Fiyat: € 448.000 € 420.000, KDV dahil

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin
Alu hull,Marine Gen,Bow thruster,Water maker ...

Fountaine Pajot Samana 59

Yelkenli tekne / yelkenli katamaran: Fountaine Pajot, ikinci el tekne, fiber
Uzunluk x genişlik: 17,94 m x 9,46 m, 17,94 x 9,46 m ür. y.: 2024, kabin: 5
Motor: Yanmar 4LV150, 2 x 150 BG (110 kW), dizel
€ 2.495.000
Demirleme yeri: İspanya, Palma
2024
Talep gönderin Şirket: XBOAT
Fiyat: € 2.700.000 € 2.495.000, KDV hariç

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin
Catamaran,Marine Gen,Bow thruster,AC,Water maker ...