AB Inflatables Ventus VL 9 (şişme bot) - Satış

şişme bot / sert gövdeli şişmebot (RIB), ikinci el tekne

Başka bir tekne arama

Resimler

AB Inflatables Ventus VL 9
AB Inflatables Ventus VL 9 - resim 2
AB Inflatables Ventus VL 9 - resim 3
1 / 3
▶
AB Inflatables Ventus VL 9 - resim 1
AB Inflatables Ventus VL 9 - resim 2
AB Inflatables Ventus VL 9 - resim 3

resimler
resimler
yazdır
yazdır
paylaş
paylaş
Talep gönderin
Tekne bilgileri +
Hatırlatma listesine ekle

Tekne bilgileri AB Inflatables Ventus VL 9

Fiyat:
€ 3.200
KDV hariç
Tekne kimliği:
s304032
Tekne modeli:
AB Inflatables Ventus VL 9
Tekne türü:
şişme bot
Tekne kategorisi:
sert gövdeli şişmebot (RIB)
Kategori:
ikinci el tekne
Üretim yılı:
2021
Konum:
Slovakya, Stúrovo
Gövde malzemesi:
hipalon
Gövde rengi:
gri
 

Teknik bilgiler

Uzunluk:
2,90 m (9,5 feet)
Genişlik:
1,72 m
 
Motor:
motor yok
seçimi kapatın

Reklam/servis
İletişim-

AB Inflatables Ventus VL 9 - Bağlayıcı olmadan bilgilendirme - sert gövdeli şişmebot (RIB)

İletişim:
Pannon Yacht Charter Kft.
Bay Róbert Láng
Hatar ut 12.
2724 Újlengyel
Macaristan
Mobil:
göster
Diller:
ingilizce, macarca

* işareti olan alanlar zorunlu alanlardır.

 


seçimi kapatın
Başka bir tekne arama
Boot & Fun Berlin



Başka tekneler (tıpkı AB Inflatables Ventus VL 9) - satın almak ve satmak için

AB Inflatables Ventus 10VL

Şişme bot / sert gövdeli şişmebot (RIB): AB Inflatables, ikinci el tekne, hipalon
Uzunluk x genişlik: 3,19 m x 1,72 m, 3,19 x 1,72 m ür. y.: 2021
Motor: motor yok
€ 2.470
Demirleme yeri: Macaristan, Balatonfenyves
2021
Talep gönderin Şirket: Pannon Yacht Charter Kft.
Fiyat: € 2.470, KDV hariç

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin

AB Inflatables Lammina 9UL

Şişme bot / sert gövdeli şişmebot (RIB): AB Inflatables, ikinci el tekne, hipalon
Uzunluk x genişlik: 2,76 m x 1,50 m, 2,76 x 1,50 m ür. y.: 2021
Motor: motor yok
€ 2.955
Demirleme yeri: Macaristan, Balatonfenyves
2021
Talep gönderin Şirket: Pannon Yacht Charter Kft.
Fiyat: € 2.955, KDV hariç

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin
Ultralight Aluminium Tender

AB Inflatables Navigo 10VS

Şişme bot / sert gövdeli şişmebot (RIB): AB Inflatables, ikinci el tekne, hipalon
Uzunluk x genişlik: 3,19 m x 1,72 m, 3,19 x 1,72 m ür. y.: 2021
Motor: motor yok
€ 3.755
Demirleme yeri: Macaristan, Balatonfenyves
2021
Talep gönderin Şirket: Pannon Yacht Charter Kft.
Fiyat: € 3.755, KDV hariç

Hatırlatma listesine ekle

Talep gönderin