Jeanneau Cap Camarat 8.5 WA (łódź motorowa) - sprzedaż

łódź motorowa / łódź motorowa z dużym dekiem, używana łódź

Szukaj innej łodzi

Zdjęcia

Jeanneau Cap Camarat 8.5 WA
Jeanneau Cap Camarat 8.5 WA - zdjęcie 2
Jeanneau Cap Camarat 8.5 WA - zdjęcie 3
Jeanneau Cap Camarat 8.5 WA - zdjęcie 4
Jeanneau Cap Camarat 8.5 WA - zdjęcie 5
Jeanneau Cap Camarat 8.5 WA - zdjęcie 6
Jeanneau Cap Camarat 8.5 WA - zdjęcie 7
Jeanneau Cap Camarat 8.5 WA - zdjęcie 8
Jeanneau Cap Camarat 8.5 WA - zdjęcie 9
Jeanneau Cap Camarat 8.5 WA - zdjęcie 10
1 / 16
▶
Jeanneau Cap Camarat 8.5 WA - zdjęcie 1
Jeanneau Cap Camarat 8.5 WA - zdjęcie 2
Jeanneau Cap Camarat 8.5 WA - zdjęcie 3
Jeanneau Cap Camarat 8.5 WA - zdjęcie 4
Jeanneau Cap Camarat 8.5 WA - zdjęcie 5
Jeanneau Cap Camarat 8.5 WA - zdjęcie 6
Jeanneau Cap Camarat 8.5 WA - zdjęcie 7
Jeanneau Cap Camarat 8.5 WA - zdjęcie 8
Jeanneau Cap Camarat 8.5 WA - zdjęcie 9
Jeanneau Cap Camarat 8.5 WA - zdjęcie 10
▶

zdjęcia
zdjęcia
drukuj
drukuj
udostępnij
udostępnij
Wyślij zapytanie
Opis +
The Jeanneau Cap Camarat 8.5 WA is not just a motorboat: it is a permanent invitation to the Mediterranean.

With its sporty lines, its huge sun deck and that perfect balance between elegance and power, it exudes a sense of freedom even when moored in harbour.

Launched in 2016, this walkaround of almost 8.5 metres was built to enjoy the sea in style: breakfasts whilst at anchor in coves, sunsets accompanied by soft music, and fast cruising in complete safety.... cały tekst
zakończy wybór
Dane łodzi +
Dodaj do listy

Dane łodzi Jeanneau Cap Camarat 8.5 WA

Cena:
€ 104 000
z VAT
Nr ID łodzi:
s315134
Model łodzi:
Jeanneau Cap Camarat 8.5 WA
Producent:
Rodzaj łodzi:
łódź motorowa
Kategoria łodzi:
łódź motorowa z dużym dekiem
Kategoria:
używana łódź
Rok budowy:
2015
Lokalizacja:
Hiszpania, Palma de Mallorca
Kabiny:
1
Materiał kadłuba:
GFRP/tworzywo sztuczne
Kolor kadłuba:
biały
 

Dane techniczne

Długość:
7,95 m (26,1 stóp)
Szerokość / zanurzenie:
2,95 / 0,75 m
Prysznice:
1
Ilość WC:
1
 
Moc silnika:
2 x 200 KM (147 kW)
Paliwo:
benzyna
Napęd:
napęd zaburtowy
Rok budowy:
2015
Godziny eksploatacji:
około 280
Zbiornik na paliwo:
400 ltr
Zbiornik na wodę pitną:
100 ltr
zakończy wybór

Reklama/serwis
Wyposażenie+

Kup Jeanneau Cap Camarat 8.5 WA - wyposażenie łódź motorowa z dużym dekiem - łódź motorowa na sprzedaż

Nawigacja
GPS, ploter do map, radionadajnik UKF

Wyposażenie techniczne
dziobowy ster strumieniowy

Wyposażenie pokładu
bimini, odbijacze

Inne wyposażenie
powłoka ochronna antyosmotyczna i przeciwporostowa, stół w kokpicie

zakończy wybór
Kontakt-

Jeanneau Cap Camarat 8.5 WA - niewiążąca informacja - łódź motorowa z dużym dekiem

Azul Yachts Palma
Kontakt:
Azul Yachts Palma
Pan Cristian Ochogavia
Jardines de San Telmo 16
07012 Palma
Hiszpania
Telefon:
pokaż
Tel. komórkowy:
pokaż
Handel nowymi łodziami:
BENTEAU, MONTE CARLO YACHTS, CNB, CATAMARAN EXCESS
Języki:
niemiecki, angielski, francuski, włoski
 
azulyachts.com
Od 6 lat auf yachtall.com
Ponadprzeciętny wskaźnik odpowiedzi

Pola z * to pola obowiązkowe.

 


zakończy wybór
Szukaj innej łodzi
Boot & Fun Berlinie



Dalsze łodzie (takie jak Jeanneau Cap Camarat 8.5 WA) do kupna i sprzedaży

White Shark 265

Łódź motorowa / łódź typu center console: White Shark / Kelt, używana łódź, GFRP/tworzywo sztuczne
Długość x szerokość: 8 m x 2,80 m, 8 x 2,80 m rok bud.: 2004, kabiny: 1
Silnik: Yahmaha 150 HP, 2 x 150 KM (110 kW), benzyna
€ 49 600
Miejsce cumowania: Hiszpania, Palma de Mallorca
2004
Wyślij zapytanie Firma: Azul Yachts Palma
Cena: € 49 600, z VAT

Dodaj do listy

Wyślij zapytanie

Bénéteau Antares 9V2

Łódź motorowa / jacht motorowy: Bénéteau, nowa łódź - zamówiona, GFRP/tworzywo sztuczne
Długość x szerokość: 8,23 m x 2,99 m, 8,23 x 2,99 m rok bud.: 2026, kabiny: 2
Silnik: Suzuki 2 X 250 CV APX White, 2 x 250 KM (184 kW), gaz i benzyna
€ 179 428
Miejsce cumowania: Hiszpania, Palma de Mallorca
2026
Wyślij zapytanie Video Firma: Azul Yachts Palma
Cena: € 179 428, bez VAT

Dodaj do listy

Video

Wyślij zapytanie

Wellcraft 28 T-TOP

Łódź motorowa / łódź typu center console: Wellcraft, nowa łodź - na zamówienie, GFRP/tworzywo sztuczne
Długość x szerokość: 7,95 m x 2,90 m, 7,95 x 2,90 m rok bud.: 2026
Silnik: Mercury 1x300HP XXL V8 Verado DTS White, 300 KM (221 kW), benzyna
€ 147 189
Miejsce cumowania: Hiszpania, Palma de Mallorca
2026
Wyślij zapytanie Firma: Azul Yachts Palma
Cena: € 147 189, bez VAT

Dodaj do listy

Wyślij zapytanie

Bénéteau Antares 9 V2

Łódź motorowa / łódź sportowa: Bénéteau, nowa łódź - dostępna, GFRP/tworzywo sztuczne
Długość x szerokość: 8,23 m x 2,99 m, 8,23 x 2,99 m rok bud.: 2026, kabiny: 2
Silnik: Suzuki 2 X 250 CV APX White, 2 x 250 KM (184 kW), benzyna
€ 179 428
Miejsce cumowania: Hiszpania, Palma de Mallorca
2026
Wyślij zapytanie Video Firma: Azul Yachts Palma
Cena: € 179 428, bez VAT

Dodaj do listy

Video

Wyślij zapytanie