Jeanneau Cap Camarat 8.5 CC (łódź motorowa) - sprzedaż

łódź motorowa / łódź motorowa kabinowa, używana łódź

Szukaj innej łodzi

Zdjęcia

Jeanneau Cap Camarat 8.5 CC
Jeanneau Cap Camarat 8.5 CC - zdjęcie 2
Jeanneau Cap Camarat 8.5 CC - zdjęcie 3
Jeanneau Cap Camarat 8.5 CC - zdjęcie 4
Jeanneau Cap Camarat 8.5 CC - zdjęcie 5
Jeanneau Cap Camarat 8.5 CC - zdjęcie 6
Jeanneau Cap Camarat 8.5 CC - zdjęcie 7
Jeanneau Cap Camarat 8.5 CC - zdjęcie 8
Jeanneau Cap Camarat 8.5 CC - zdjęcie 9
Jeanneau Cap Camarat 8.5 CC - zdjęcie 10
1 / 10
▶
Jeanneau Cap Camarat 8.5 CC - zdjęcie 1
Jeanneau Cap Camarat 8.5 CC - zdjęcie 2
Jeanneau Cap Camarat 8.5 CC - zdjęcie 3
Jeanneau Cap Camarat 8.5 CC - zdjęcie 4
Jeanneau Cap Camarat 8.5 CC - zdjęcie 5
Jeanneau Cap Camarat 8.5 CC - zdjęcie 6
Jeanneau Cap Camarat 8.5 CC - zdjęcie 7
Jeanneau Cap Camarat 8.5 CC - zdjęcie 8
Jeanneau Cap Camarat 8.5 CC - zdjęcie 9
Jeanneau Cap Camarat 8.5 CC - zdjęcie 10
▶

zdjęcia
zdjęcia
drukuj
drukuj
udostępnij
udostępnij
Wyślij zapytanie
Opis +

SINGLE OWNER, WINTERS IN SHED, FULL ANNUAL SERVICES FROM OFFICIAL YAMAHA WORKSHOP

Navigation equipment:
Electronic engine control, Fishfinder.

Staging and technical:
Water pressure pump, Washbasin in the cockpit, Shorepower connector.

Entertainment:
Hi-Fi (Impianto Fusion).... cały tekst
zakończy wybór
Dane łodzi +
Dodaj do listy

Dane łodzi Jeanneau Cap Camarat 8.5 CC

Cena:
€ 79 900
z VAT
Nr ID łodzi:
s301196
Model łodzi:
Jeanneau Cap Camarat 8.5 CC
Producent:
Rodzaj łodzi:
łódź motorowa
Kategoria łodzi:
łódź motorowa kabinowa
Kategoria:
używana łódź
Rok budowy:
2014
Stan:
prawie nowy
Lokalizacja:
Bandera:
Austria
Osoby:
10
Kabiny / koje:
1 / 2
 

Dane techniczne

Długość:
8,42 m (27,6 stóp)
Szerokość / zanurzenie:
2,98 / 0,75 m
Masa:
około 2 540 kg
Ilość WC:
1
 
Silnik:
Yamaha
Moc silnika:
2 x 225 KM (165 kW)
Paliwo:
benzyna
Napęd:
napęd zaburtowy
Godziny eksploatacji:
około 345
Zbiornik na paliwo:
400 ltr
Zbiornik na wodę pitną:
100 ltr
zakończy wybór

Reklama/serwis
Wyposażenie+

Kup Jeanneau Cap Camarat 8.5 CC - wyposażenie łódź motorowa kabinowa - łódź motorowa na sprzedaż

Nawigacja
echosonda, log, ploter do map + GPS, wykrywacz ryb

Wyposażenie techniczne
gniazdka 220V, klapka wyważająca elektr., ładowarka do akumulatora, podgrzewacz wody, winda kotwiczna elektr.

Bezpieczeństwo
róg mgłowy

Wyposażenie pokładu
bimini, prysznic pokładowy

Wyposażenie wnętrza
kuchenka, lodówka, WC elektryczne

zakończy wybór
Kontakt-

Jeanneau Cap Camarat 8.5 CC - niewiążąca informacja - łódź motorowa kabinowa

Rebo Yacht Service
Kontakt:
Rebo Yacht Service
Pan Francesco Reboldi
Viale Aprilia Marittima
33050 Marano Lagunare (UD)
Włochy
Telefon:
pokaż
Faks:
pokaż
Języki:
niemiecki, angielski, włoski
 
www.reboyacht.eu
Od 12 lat auf yachtall.com

Pola z * to pola obowiązkowe.

 


zakończy wybór
Szukaj innej łodzi
Boot & Fun Berlinie



Dalsze łodzie (takie jak Jeanneau Cap Camarat 8.5 CC) do kupna i sprzedaży

Quicksilver Activ 805 SD

Łódź motorowa / łódź motorowa kabinowa: Quicksilver, używana łódź
Długość x szerokość: 8,29 m x 2,55 m, 8,29 x 2,55 m rok bud.: 2022, kabiny: 1
Silnik: Mercury Mercury Verado, 300 KM (221 kW)
€ 79 000
Miejsce cumowania: Włochy, Mare Adriatico
2022
Wyślij zapytanie Firma: Rebo Yacht Service
Cena: € 79 000, z VAT

Dodaj do listy

Wyślij zapytanie

Nautica Sud Walkaround 27

Łódź motorowa / łódź typu walkaround: Nautica Sud, używana łódź
Długość x szerokość: 8 m x 2,65 m, 8 x 2,65 m rok bud.: 1994, kabiny: 1
Silnik: Mercruiser MAG 350 MPI, 320 KM (235 kW), benzyna
€ 27 000
Miejsce cumowania: Włochy, Mare Adriatico
1994
Wyślij zapytanie Firma: Rebo Yacht Service
Cena: € 27 000, z VAT

Dodaj do listy

Wyślij zapytanie

Bavaria 27 Sport

Łódź motorowa / łódź motorowa kabinowa: Bavaria, używana łódź
Długość x szerokość: 8,35 m x 2,98 m, 8,35 x 2,98 m rok bud.: 2007, kabiny: 1
Silnik: Volvo Penta 5,7 GXi, 315 KM (232 kW), benzyna
€ 49 000
Miejsce cumowania: Włochy, Mare Adriatico
2007
Wyślij zapytanie Firma: Rebo Yacht Service
Cena: € 56 000 € 49 000, z VAT

Dodaj do listy

Wyślij zapytanie

Cruiser 30 Rogue

Łódź motorowa: Cruiser, używana łódź
Długość x szerokość: 8,40 m x 3,50 m, 8,40 x 3,50 m rok bud.: 1989
Silnik: Mercruiser Magnum 350 MCM, 2 x 260 KM (191 kW), benzyna
€ 29 500
Miejsce cumowania: Włochy, Adria
1989
Wyślij zapytanie Firma: Rebo Yacht Service
Cena: € 29 500, z VAT

Dodaj do listy

Wyślij zapytanie