Wellcraft 38 Explorer (łódź motorowa) - sprzedaż

łódź motorowa / łódź typu hardtop, używana łódź

Szukaj innej łodzi

Zdjęcia

Wellcraft 38 Explorer
Wellcraft 38 Explorer - zdjęcie 2
Wellcraft 38 Explorer - zdjęcie 3
Wellcraft 38 Explorer - zdjęcie 4
Wellcraft 38 Explorer - zdjęcie 5
Wellcraft 38 Explorer - zdjęcie 6
Wellcraft 38 Explorer - zdjęcie 7
Wellcraft 38 Explorer - zdjęcie 8
Wellcraft 38 Explorer - zdjęcie 9
Wellcraft 38 Explorer - zdjęcie 10
1 / 27
▶
Wellcraft 38 Explorer - zdjęcie 1
Wellcraft 38 Explorer - zdjęcie 2
Wellcraft 38 Explorer - zdjęcie 3
Wellcraft 38 Explorer - zdjęcie 4
Wellcraft 38 Explorer - zdjęcie 5
Wellcraft 38 Explorer - zdjęcie 6
Wellcraft 38 Explorer - zdjęcie 7
Wellcraft 38 Explorer - zdjęcie 8
Wellcraft 38 Explorer - zdjęcie 9
Wellcraft 38 Explorer - zdjęcie 10
▶

zdjęcia
zdjęcia
drukuj
drukuj
udostępnij
udostępnij
Wyślij zapytanie
Opis +
À vendre chez RCMarine Le Crouesty Wellcraft 355 Explorer, 2024, Triple Mercury V8 300 CV JPO
Ce Wellcraft incarne l’excellence du bateau offshore premium.
Alliant performances extrêmes, luxe à bord et polyvalence absolue, il s’adresse aussi bien aux passionnés de vitesse, de pêche sportive haut de gamme qu’aux amateurs de croisière rapide et élégante.

🔹 Caractéristiques principales

Modèle : Wellcraft 355 Explorer
Année : 2024
Motorisation : 3 x Mercury V8, 300... cały tekst
zakończy wybór
Dane łodzi +
Dodaj do listy

Dane łodzi Wellcraft 38 Explorer

Cena:
€ 370 000
z VAT
Nr ID łodzi:
s223732
Model łodzi:
Wellcraft 38 Explorer
Producent:
Rodzaj łodzi:
łódź motorowa
Kategoria łodzi:
łódź typu hardtop
Kategoria:
używana łódź
Rok budowy:
2024
Lokalizacja:
Francja, 8 Rue Impasse des Gabiers, le Crouesty
Kabiny / koje:
1 / 4
 

Dane techniczne

Długość:
11,85 m (39 stóp)
Szerokość:
3,24 m
Wysokość topu masztu nad wodnicą pływania:
2,53 m
Prysznice:
1
Ilość WC:
1
 
Silnik:
Mercury V8 Verado
Moc silnika:
3 x 300 KM (221 kW)
Godziny eksploatacji:
około 100
zakończy wybór

Reklama/serwis
Wyposażenie+

Kup Wellcraft 38 Explorer - wyposażenie łódź typu hardtop - łódź motorowa na sprzedaż

Nawigacja
GPS, radar, radionadajnik UKF (GARMIN)

zakończy wybór
Kontakt-

Wellcraft 38 Explorer - niewiążąca informacja - łódź typu hardtop

Band of Boats
Kontakt:
Band of Boats
Rcmarine Bretagne
8 rue des ramendeurs ZA du rédo
56640 Arzon
Francja
Tel. komórkowy:
pokaż
Języki:
angielski, francuski
Od 7 lat auf yachtall.com

Pola z * to pola obowiązkowe.

 


zakończy wybór
Szukaj innej łodzi
Boot & Fun Berlinie



Dalsze łodzie (takie jak Wellcraft 38 Explorer) do kupna i sprzedaży

Wellcraft 38 Explorer

Łódź motorowa / łódź typu hardtop: Wellcraft, używana łódź, GFRP/tworzywo sztuczne
Długość x szerokość: 11,85 m x 3,24 m, 11,85 x 3,24 m rok bud.: 2023, kabiny: 1
Silnik: Yamaha 300SBW, 3 x 300 KM (221 kW), benzyna
€ 309 000
Miejsce cumowania: Francja, San Peire
2023
Wyślij zapytanie Firma: Band of Boats
Cena: € 309 000, z VAT

Dodaj do listy

Wyślij zapytanie

Wellcraft 38 T-TOP

Łódź motorowa / łódź motorowa kabinowa: Wellcraft, używana łódź, GFRP/tworzywo sztuczne
Długość x szerokość: 11,69 m x 3,30 m, 11,69 x 3,30 m rok bud.: 2025, kabiny: 1
Silnik: Yamaha F350 SBW Joystick, 3 x 350 KM (257 kW), benzyna
€ 399 000
Miejsce cumowania: Francja, Calvi
2025
Wyślij zapytanie Firma: Band of Boats
Cena: € 449 000 € 399 000, z VAT

Dodaj do listy

Wyślij zapytanie

Wellcraft 38 Explorer

Łódź motorowa / łódź typu hardtop: Wellcraft, używana łódź, GFRP/tworzywo sztuczne
Długość x szerokość: 11,85 m x 3,24 m, 11,85 x 3,24 m rok bud.: 2023, kabiny: 1
Silnik: Yamaha 300SBW, 3 x 300 KM (221 kW), benzyna
€ 310 000
Miejsce cumowania: Francja, Saint Raphael
2023
Wyślij zapytanie Firma: Band of Boats
Cena: € 345 000 € 310 000, z VAT

Dodaj do listy

Wyślij zapytanie

Wellcraft 355

Łódź motorowa / łódź typu hardtop: Wellcraft, używana łódź, GFRP/tworzywo sztuczne
Długość x szerokość: 10,95 m x 3,30 m, 10,95 x 3,30 m rok bud.: 2024, kabiny: 1
Silnik: Mercury, 350 KM (257 kW)
€ 349 000
Miejsce cumowania: Francja, Lorient
2024
Wyślij zapytanie Firma: Band of Boats
Cena: € 360 000 € 349 000, z VAT

Dodaj do listy

Wyślij zapytanie