Princess 30 DS (łódź motorowa) - sprzedaż

łódź motorowa / jacht motorowy, używana łódź

Szukaj innej łodzi

Zdjęcia

Princess 30 DS
Princess 30 DS - zdjęcie 2
Princess 30 DS - zdjęcie 3
Princess 30 DS - zdjęcie 4
Princess 30 DS - zdjęcie 5
Princess 30 DS - zdjęcie 6
Princess 30 DS - zdjęcie 7
Princess 30 DS - zdjęcie 8
Princess 30 DS - zdjęcie 9
Princess 30 DS - zdjęcie 10
1 / 35
▶
Princess 30 DS - zdjęcie 1
Princess 30 DS - zdjęcie 2
Princess 30 DS - zdjęcie 3
Princess 30 DS - zdjęcie 4
Princess 30 DS - zdjęcie 5
Princess 30 DS - zdjęcie 6
Princess 30 DS - zdjęcie 7
Princess 30 DS - zdjęcie 8
Princess 30 DS - zdjęcie 9
Princess 30 DS - zdjęcie 10
▶

zdjęcia
zdjęcia
drukuj
drukuj
udostępnij
udostępnij
Wyślij zapytanie
Dane łodzi +
Dodaj do listy

Dane łodzi Princess 30 DS

Cena:
kr. 345 000 (≈ € 46 157)
z VAT
Nr ID łodzi:
s290019
Model łodzi:
Princess 30 DS
Producent:
Rodzaj łodzi:
łódź motorowa
Kategoria łodzi:
jacht motorowy
Kategoria:
używana łódź
Rok budowy:
1986
Lokalizacja:
Dania, Holbæk
Kabiny / koje:
2 / 4
Inne:
flybridge
 

Dane techniczne

Długość:
9,59 m (31,5 stóp)
Szerokość / zanurzenie:
3,41 / 0,91 m
Wysokość w kabinie:
2,10 m
Ilość WC:
1
 
Silnik:
Volvo Penta D3-160
Moc silnika:
2 x 160 KM (118 kW)
Paliwo:
diesel
Godziny eksploatacji:
około 1 150
Zbiornik na wodę pitną:
200 ltr
zakończy wybór

Reklama/serwis
Wyposażenie+

Kup Princess 30 DS - wyposażenie jacht motorowy - łódź motorowa na sprzedaż

Nawigacja
autopilot, GPS, ploter do map, radionadajnik UKF, światła pozycyjne

Wyposażenie techniczne
falownik, ładowarka do akumulatora

Bezpieczeństwo
gaśnica

Wyposażenie pokładu
drabinka kąpielowa

Wyposażenie wnętrza
lodówka, zamrażarka

Urządzenia do rozrywki
telewizor

zakończy wybór
Kontakt-

Princess 30 DS - niewiążąca informacja - jacht motorowy

Band of Boats
Kontakt:
Band of Boats
Boatery
5 Agnetevej
3300 Frederiksværk
Dania
Tel. komórkowy:
pokaż
Języki:
duński, angielski, francuski
Od 7 lat auf yachtall.com

Pola z * to pola obowiązkowe.

 


zakończy wybór
Szukaj innej łodzi
Boot & Fun Berlinie



Dalsze łodzie (takie jak Princess 30 DS) do kupna i sprzedaży

Princess 330

Łódź motorowa / jacht motorowy: Princess Yachts, używana łódź, GFRP/tworzywo sztuczne
Długość x szerokość: 10,06 m x 3,05 m, 10,06 x 3,05 m rok bud.: 1990
Silnik: Volvo Penta, 200 KM (147 kW), diesel
€ 49 995
Miejsce cumowania: Hiszpania, Manilva
1990
Wyślij zapytanie Firma: Band of Boats
Cena: € 49 995, z VAT

Dodaj do listy

Wyślij zapytanie

Princess 286

Łódź motorowa / łódź motorowa cruiser: Princess Yachts, używana łódź
Długość x szerokość: 8,64 m x 3,26 m, 8,64 x 3,26 m rok bud.: 1987, kabiny: 2
Silnik: General Motors, 2 x 175 KM (129 kW)
€ 38 000
Miejsce cumowania: Francja, Toulon, Var
1987
Wyślij zapytanie Firma: Band of Boats
Cena: € 38 000, z VAT

Dodaj do listy

Wyślij zapytanie

Capelli Tempest 900 Sun

Ponton / RIB: Capelli, używana łódź, polietylen
Długość x szerokość: 9,30 m x 3,26 m, 9,30 x 3,26 m rok bud.: 2023
Silnik: Yamaha XF425-2, 425 KM (313 kW), benzyna
€ 139 000
Miejsce cumowania: Francja, Calvi
2023
Wyślij zapytanie Firma: Band of Boats
Cena: € 155 000 € 139 000, z VAT

Dodaj do listy

Wyślij zapytanie

Jeanneau Cap Camarat 9.0 CC Serie 2

Łódź motorowa / łódź typu center console: Jeanneau, nowa łódź, GFRP/tworzywo sztuczne
Długość x szerokość: 9,12 m x 2,98 m, 9,12 x 2,98 m rok bud.: 2026, kabiny: 1
Silnik: Mercury HORS BORD, 2 x 200 KM (147 kW), benzyna
€ 221 750
Miejsce cumowania: Francja, Pornichet
2026
Wyślij zapytanie Firma: Band of Boats
Cena: € 221 750, z VAT

Dodaj do listy

Wyślij zapytanie