Moody 54 (łódź żaglowa) - sprzedaż

łódź żaglowa / jacht żaglowy, używana łódź

Szukaj innej łodzi

Zdjęcia

Moody 54
Moody 54 - zdjęcie 2
Moody 54 - zdjęcie 3
Moody 54 - zdjęcie 4
Moody 54 - zdjęcie 5
Moody 54 - zdjęcie 6
Moody 54 - zdjęcie 7
Moody 54 - zdjęcie 8
Moody 54 - zdjęcie 9
Moody 54 - zdjęcie 10
1 / 39
▶
Moody 54 - zdjęcie 1
Moody 54 - zdjęcie 2
Moody 54 - zdjęcie 3
Moody 54 - zdjęcie 4
Moody 54 - zdjęcie 5
Moody 54 - zdjęcie 6
Moody 54 - zdjęcie 7
Moody 54 - zdjęcie 8
Moody 54 - zdjęcie 9
Moody 54 - zdjęcie 10
▶

zdjęcia
zdjęcia
drukuj
drukuj
udostępnij
udostępnij
Wyślij zapytanie
Opis +
This Moody 54, built by Princess and designed by Bill Dixon for comfortable and safe blue water cruising with 3 luxurious cabins and spacious living areas under and above deck, make living on board a treat. Stepping inside her raised saloon, the top quality and elegant finish and practical layout is very notable. Well maintained and equipped by her skipper, only used in the summer around Sardinia by her first owner. She is worth a visit.

Jörg Hellmich at De Valk... cały tekst
zakończy wybór
Dane łodzi +
Dodaj do listy

Dane łodzi Moody 54

Cena:
€ 385 000
bez VAT
Nr ID łodzi:
s279968
Model łodzi:
Moody 54
Producent:
Projektant:
Bill Dixon
Rodzaj łodzi:
łódź żaglowa
Kategoria łodzi:
jacht żaglowy
Kategoria:
używana łódź
Rok budowy:
2003
Lokalizacja:
Włochy, Contact De Valk Almeria
Kabiny / koje:
3 / 7
Materiał kadłuba:
GFRP/tworzywo sztuczne
 

Dane techniczne

Długość:
16,45 m (54 stóp)
Szerokość / zanurzenie:
4,88 / 2,21 m
Masa:
około 22 930 kg
 
Silnik:
Yanmar
Moc silnika:
100 KM (74 kW)
Paliwo:
diesel
Napęd:
wał napędowy
Godziny eksploatacji:
około 3 700
Maks. prędkość:
9 kn
zakończy wybór

Reklama/serwis
Kontakt-

Moody 54 - niewiążąca informacja - jacht żaglowy

De Valk Yacht Broker
Kontakt:
De Valk Yacht Broker
De Valk Almeria
Puerto Deportivo de Almerimar
04711 Almerimar
Hiszpania
Telefon:
pokaż
Języki:
niemiecki, angielski, hiszpański, niderlandzki
 
www.devalk.nl
Od 14 lat auf yachtall.com
Ponadprzeciętny wskaźnik odpowiedzi

Pola z * to pola obowiązkowe.

 


zakończy wybór
Szukaj innej łodzi
Boot & Fun Berlinie



Dalsze łodzie (takie jak Moody 54) do kupna i sprzedaży

Moody 54

Łódź żaglowa / jacht żaglowy: Moody, używana łódź, GFRP/tworzywo sztuczne
Długość x szerokość: 16,72 m x 4,85 m, 16,72 x 4,85 m rok bud.: 2002, kabiny: 3
Silnik: Yanmar, 100 KM (74 kW), diesel
€ 369 000
Miejsce cumowania: Włochy, Contact De Valk Antibes
2002
Wyślij zapytanie Firma: De Valk Yacht Broker
Cena: € 369 000, z VAT

Dodaj do listy

Wyślij zapytanie

Moody 54

Łódź żaglowa / jacht żaglowy: Moody, używana łódź, GFRP/tworzywo sztuczne
Długość x szerokość: 16,45 m x 4,85 m, 16,45 x 4,85 m rok bud.: 2003, kabiny: 3
Silnik: Yanmar, 100 KM (74 kW), diesel
€ 465 000
Miejsce cumowania: Niderlandy/Holandia, Contact De Valk Thuishaven
2003
Wyślij zapytanie Firma: De Valk Yacht Broker
Cena: € 492 500 € 465 000, z VAT

Dodaj do listy

Wyślij zapytanie

Moody 54

Łódź żaglowa / jacht typu deck saloon: Moody, używana łódź, GFRP/tworzywo sztuczne
Długość x szerokość: 16,72 m x 4,85 m, 16,72 x 4,85 m rok bud.: 2003, kabiny: 4
Silnik: Yanmar, 100 KM (74 kW), diesel
€ 415 000
Miejsce cumowania: Hiszpania, Contact De Valk Hindeloopen
2003
Wyślij zapytanie Firma: De Valk Yacht Broker
Cena: € 449 500 € 415 000, z VAT

Dodaj do listy

Wyślij zapytanie

Moody 54

Łódź żaglowa / jacht żaglowy: Moody, używana łódź, GFRP/tworzywo sztuczne
Długość x szerokość: 16,72 m x 4,85 m, 16,72 x 4,85 m rok bud.: 2003, kabiny: 3
Silnik: Yanmar, 110 KM (81 kW), diesel
€ 585 000
Miejsce cumowania: Hiszpania, Contact De Valk Barcelona
2003
Wyślij zapytanie Firma: De Valk Yacht Broker
Cena: € 585 000, z VAT

Dodaj do listy

Wyślij zapytanie