Linskens Catfish 46 (łódź motorowa) - sprzedaż

łódź motorowa / łódź motorowa kabinowa, jacht motorowy, używana łódź

Szukaj innej łodzi

Zdjęcia

Linskens Catfish 46
Linskens Catfish 46 - zdjęcie 2
Linskens Catfish 46 - zdjęcie 3
Linskens Catfish 46 - zdjęcie 4
Linskens Catfish 46 - zdjęcie 5
Linskens Catfish 46 - zdjęcie 6
Linskens Catfish 46 - zdjęcie 7
Linskens Catfish 46 - zdjęcie 8
Linskens Catfish 46 - zdjęcie 9
Linskens Catfish 46 - zdjęcie 10
1 / 41
▶
Linskens Catfish 46 - zdjęcie 1
Linskens Catfish 46 - zdjęcie 2
Linskens Catfish 46 - zdjęcie 3
Linskens Catfish 46 - zdjęcie 4
Linskens Catfish 46 - zdjęcie 5
Linskens Catfish 46 - zdjęcie 6
Linskens Catfish 46 - zdjęcie 7
Linskens Catfish 46 - zdjęcie 8
Linskens Catfish 46 - zdjęcie 9
Linskens Catfish 46 - zdjęcie 10
▶

zdjęcia
zdjęcia
drukuj
drukuj
udostępnij
udostępnij
Wyślij zapytanie
Opis +
The Linskens Catfish 46 (2012) is a 14.00 m motor yacht featuring a steel hull and a beige finish. Powered by a 114 hp Vetus Deutz diesel engine, she offers functional cruising for longer trips and life on board. The layout includes two cabins accommodating up to eight guests, a saloon, a fully equipped galley and multiple bathroom facilities with en-suite options. Equipped with bow and stern thrusters, Webasto heating, Raymarine navigation and a spacious aft deck and... cały tekst
zakończy wybór
Dane łodzi +
Dodaj do listy

Dane łodzi Linskens Catfish 46

Cena:
€ 228 000
bez VAT
Nr ID łodzi:
s310815
Model łodzi:
Linskens Catfish 46
Producent:
Rodzaj łodzi:
łódź motorowa
Kategoria łodzi:
łódź motorowa kabinowa, jacht motorowy
Kategoria:
używana łódź
Rok budowy:
2012
Lokalizacja:
Niemcy, Contact De Valk Loosdrecht
Kabiny / koje:
2 / 8
Materiał kadłuba:
łódź stalowa
 

Dane techniczne

Długość:
14 m (46 stóp)
Szerokość / zanurzenie:
4,35 / 1,15 m
Masa:
około 17 300 kg
 
Silnik:
Vetus-Deutz
Moc silnika:
114 KM (84 kW)
Paliwo:
diesel
Napęd:
wał napędowy
Godziny eksploatacji:
około 1 897
zakończy wybór

Reklama/serwis
Wyposażenie+

Kup Linskens Catfish 46 - wyposażenie łódź motorowa kabinowa - łódź motorowa na sprzedaż

Wyposażenie techniczne
rufowy ster strumieniowy

zakończy wybór
Kontakt-

Linskens Catfish 46 - niewiążąca informacja - łódź motorowa kabinowa

De Valk Yacht Broker
Kontakt:
De Valk Yacht Broker
De Valk Loosdrecht
't Breukeleveense Meentje 6
1231LM Loosdrecht / Wijdemeren
Niderlandy/Holandia
Telefon:
pokaż
Języki:
niemiecki, angielski, niderlandzki
 
www.devalk.nl
Od 14 lat auf yachtall.com
Ponadprzeciętny wskaźnik odpowiedzi

Pola z * to pola obowiązkowe.

 


zakończy wybór
Szukaj innej łodzi
Boot & Fun Berlinie



Dalsze łodzie (takie jak Linskens Catfish 46) do kupna i sprzedaży

Linskens Supercruiser 48

Łódź motorowa / łódź motorowa kabinowa: Linskens, używana łódź, łódź stalowa
Długość x szerokość: 14,40 m x 4,45 m, 14,40 x 4,45 m rok bud.: 2008, kabiny: 2
Silnik: Iveco, 150 KM (110 kW), diesel
€ 299 000
Miejsce cumowania: Niderlandy/Holandia, Contact De Valk Sneek
2008
Wyślij zapytanie Firma: De Valk Yacht Broker
Cena: € 299 000, z VAT

Dodaj do listy

Wyślij zapytanie

Linskens Classic Cruiser 46

Łódź motorowa / łódź motorowa kabinowa: Linskens, używana łódź, łódź stalowa
Długość x szerokość: 14 m x 4,35 m, 14 x 4,35 m rok bud.: 2008, kabiny: 2
Silnik: Iveco, 150 KM (110 kW), diesel
€ 249 000
Miejsce cumowania: Niderlandy/Holandia, Contact De Valk Thuishaven
2008
Wyślij zapytanie Firma: De Valk Yacht Broker
Cena: € 249 000, z VAT

Dodaj do listy

Wyślij zapytanie

Ribco 45

Ponton / RIB: Ribco, używana łódź, GFRP/tworzywo sztuczne
Długość x szerokość: 13,40 m x 3,75 m, 13,40 x 3,75 m rok bud.: 2026, kabiny: 2
Silnik: Mercury, 3 x 400 KM (294 kW), benzyna
€ 700 000
Miejsce cumowania: Francja, Contact De Valk Antibes
2026
Wyślij zapytanie Firma: De Valk Yacht Broker
Cena: € 700 000, bez VAT

Dodaj do listy

Wyślij zapytanie

Rivarama

Łódź motorowa / jacht motorowy: Riva, używana łódź, GFRP/tworzywo sztuczne
Długość x szerokość: 13,40 m x 3,88 m, 13,40 x 3,88 m rok bud.: 2009, kabiny: 1
Silnik: MAN, 2 x 800 KM (588 kW), diesel
€ 495 000
Miejsce cumowania: Włochy, Contact De Valk Antibes
2009
Wyślij zapytanie Firma: De Valk Yacht Broker
Cena: € 495 000, z VAT

Dodaj do listy

Wyślij zapytanie