Lema Gold (łódź motorowa) - sprzedaż

łódź motorowa / łódź motorowa daycruiser, używana łódź

Szukaj innej łodzi

Zdjęcia

Lema Gold
Lema Gold - zdjęcie 2
Lema Gold - zdjęcie 3
Lema Gold - zdjęcie 4
Lema Gold - zdjęcie 5
Lema Gold - zdjęcie 6
Lema Gold - zdjęcie 7
Lema Gold - zdjęcie 8
Lema Gold - zdjęcie 9
Lema Gold - zdjęcie 10
1 / 16
▶
Lema Gold - zdjęcie 1
Lema Gold - zdjęcie 2
Lema Gold - zdjęcie 3
Lema Gold - zdjęcie 4
Lema Gold - zdjęcie 5
Lema Gold - zdjęcie 6
Lema Gold - zdjęcie 7
Lema Gold - zdjęcie 8
Lema Gold - zdjęcie 9
Lema Gold - zdjęcie 10
▶

zdjęcia
zdjęcia
drukuj
drukuj
udostępnij
udostępnij
Wyślij zapytanie
Dane łodzi +
Dodaj do listy

Dane łodzi Lema Gold

Cena:
€ 18 500
z VAT, opodatkowano w UE
Nr ID łodzi:
s306355
Model łodzi:
Lema Gold
Producent:
Rodzaj łodzi:
łódź motorowa
Kategoria łodzi:
łódź motorowa daycruiser
Kategoria:
używana łódź
Rok budowy:
1998
Stan:
prawie nowy
Lokalizacja:
Hiszpania, La Manga del Mar Menor
Bandera:
Hiszpania
Kabiny:
1
 

Dane techniczne

Długość:
7,42 m (24,3 stóp)
Szerokość:
2,76 m
Ilość WC:
1
 
Silnik:
Volvo Penta 4.2SX
Moc silnika:
225 KM (165 kW)
Paliwo:
benzyna
zakończy wybór

Reklama/serwis
Kontakt-

Lema Gold - niewiążąca informacja - łódź motorowa daycruiser

J.Olivares Yacht Service
Kontakt:
J.Olivares Yacht Service
Pan Rubén Jesús Argibay Cañas
Puerto Tomás Maestre Local 20-21
30380 La Manga del Mar Menor
Hiszpania
Tel. komórkowy:
pokaż
Handel nowymi łodziami:
Regal, Cranchi
Języki:
angielski, hiszpański
 
www.j-olivares.com

Pola z * to pola obowiązkowe.

 


zakończy wybór
Szukaj innej łodzi
Boot & Fun Berlinie



Dalsze łodzie (takie jak Lema Gold) do kupna i sprzedaży

Lema Gold

Łódź motorowa / łódź motorowa daycruiser: Lema, używana łódź, GFRP/tworzywo sztuczne
Długość x szerokość: 7,38 m x 2,69 m, 7,38 x 2,69 m rok bud.: 2003, kabiny: 1
Silnik: Volvo Penta 4.3 GXI, 228 KM (168 kW), benzyna
€ 22 000
Miejsce cumowania: Hiszpania, La Manga del Mar Menor
2003
Wyślij zapytanie Firma: J.Olivares Yacht Service
Cena: € 22 000, z VAT

Dodaj do listy

Wyślij zapytanie

Saver Fisher 23

Łódź motorowa / łódź wędkarska: Saver Imbarcazioni, używana łódź, GFRP/tworzywo sztuczne
Długość x szerokość: 7,14 m x 2,48 m, 7,14 x 2,48 m rok bud.: 2002, kabiny: 1
Silnik: Cummins MerCruiser Diesel MCMD, 117 KM (86 kW), diesel
€ 19 000
Miejsce cumowania: Hiszpania, La Manga del Mar Menor
2002
Wyślij zapytanie Firma: J.Olivares Yacht Service
Cena: € 19 000, z VAT

Dodaj do listy

Wyślij zapytanie

Rinker 232 Captiva

Łódź motorowa / jacht motorowy: Rinker, używana łódź
Długość x szerokość: 7,16 m x 2,50 m, 7,16 x 2,50 m rok bud.: 2004, kabiny: 1
Silnik: Mercruiser 5.0 MPI, 260 KM (191 kW), benzyna
€ 22 000
Miejsce cumowania: Hiszpania, Murcia
2004
Wyślij zapytanie Firma: J.Olivares Yacht Service
Cena: € 22 000, z VAT

Dodaj do listy

Wyślij zapytanie

Rio 700 Cruiser

Łódź motorowa / łódź motorowa daycruiser: Rio Boats, używana łódź, GFRP/tworzywo sztuczne
Długość x szerokość: 7 m x 3 m, 7 x 3 m rok bud.: 2002, kabiny: 1
Silnik: Mercruiser 4.3L MPI, 220 KM (162 kW), benzyna
€ 25 000
Miejsce cumowania: Hiszpania, La Manga del Mar Menor
2002
Wyślij zapytanie Firma: J.Olivares Yacht Service
Cena: € 25 000, z VAT

Dodaj do listy

Wyślij zapytanie