Lagoon 560 (łódź żaglowa) - sprzedaż

łódź żaglowa / katamaran żaglowy, używana łódź

Szukaj innej łodzi

Zdjęcia

Lagoon 560
Lagoon 560 - zdjęcie 2
Lagoon 560 - zdjęcie 3
Lagoon 560 - zdjęcie 4
Lagoon 560 - zdjęcie 5
Lagoon 560 - zdjęcie 6
Lagoon 560 - zdjęcie 7
Lagoon 560 - zdjęcie 8
Lagoon 560 - zdjęcie 9
Lagoon 560 - zdjęcie 10
1 / 30
▶
Lagoon 560 - zdjęcie 1
Lagoon 560 - zdjęcie 2
Lagoon 560 - zdjęcie 3
Lagoon 560 - zdjęcie 4
Lagoon 560 - zdjęcie 5
Lagoon 560 - zdjęcie 6
Lagoon 560 - zdjęcie 7
Lagoon 560 - zdjęcie 8
Lagoon 560 - zdjęcie 9
Lagoon 560 - zdjęcie 10
▶

zdjęcia
zdjęcia
drukuj
drukuj
udostępnij
udostępnij
Wyślij zapytanie
Opis +
Version 5 cabins (4 doubles + 1 bunk) 10 persons + 1 crew cabin
Refit in 2022 (sails, engine, propeller, capstan, windlass cushions)
Appraisal in December 2024
zakończy wybór
Dane łodzi +
Dodaj do listy

Dane łodzi Lagoon 560

Cena:
€ 850 000
z VAT, opodatkowano w UE
Nr ID łodzi:
s277679
Model łodzi:
Lagoon 560
Producent:
Rodzaj łodzi:
łódź żaglowa
Kategoria łodzi:
katamaran żaglowy
Kategoria:
używana łódź
Rok budowy / naprawa:
2012 / 2022
Stan:
dobry
Lokalizacja:
Bandera:
Francja
Typ rejestracji:
prywatne
Osoby:
10
Kabiny:
5
Materiał kadłuba:
GFRP/tworzywo sztuczne
Sterowanie:
koło sterowe
Powierzchnia żagli:
207 m²
Materiał masztu:
aluminium
Inne:
flybridge
 

Dane techniczne

Długość:
17,07 m (56 stóp)
Szerokość / zanurzenie:
9,44 / 1,50 m
Masa:
około 32 000 kg
Prysznice:
5
Ilość WC:
5
Ogrzewanie:
ogrzewanie z klimatyzacją
 
Silnik:
Yanmar
Moc silnika:
2 x 110 KM (81 kW)
Paliwo:
diesel
Napęd:
wał napędowy
Chłodzenie:
chłodzenie wodą
Prędkość ekonomiczna:
10 kn
Zbiornik na paliwo:
1 300 ltr
Zbiornik na wodę pitną:
960 ltr
zakończy wybór

Reklama/serwis
Kontakt-

Lagoon 560 - niewiążąca informacja - katamaran żaglowy

Masmarin
Kontakt:
Masmarin
Pan Mehmet Caylak Massimo Soscia
Eskicesme Mah. Ergun Soykan Sokak No: 18/12 Bodrum
48700 Mugla
Turcja
Telefon:
pokaż
Tel. komórkowy:
pokaż
Języki:
niemiecki, angielski, francuski, włoski, rosyjski, turecki
 
eccocaicco.com
Od 10 lat auf yachtall.com
Ponadprzeciętny wskaźnik odpowiedzi

Pola z * to pola obowiązkowe.

 


zakończy wybór
Szukaj innej łodzi
Boot & Fun Berlinie



Dalsze łodzie (takie jak Lagoon 560) do kupna i sprzedaży

Lagoon 620

Łódź żaglowa / katamaran żaglowy: Lagoon, używana łódź, GFRP/tworzywo sztuczne
Długość x szerokość: 18,90 m x 10 m, 18,90 x 10 m rok bud.: 2014, kabiny: 4
Silnik: Volvo Penta D3150D, 2 x 150 KM (110 kW), diesel
€ 1 100 000
Miejsce cumowania: Włochy
2014
Wyślij zapytanie Firma: Masmarin
Cena: € 1 100 000, z VAT

Dodaj do listy

Wyślij zapytanie

Gulet Caicco ECO 258

Łódź żaglowa / gulet: Custom built/Eigenbau, używana łódź, łódź drewniana
Długość x szerokość: 18 m x 5,10 m, 18 x 5,10 m rok bud.: 1990, kabiny: 4
Silnik: Volvo Penta, 357 KM (263 kW), diesel
€ 210 000
Miejsce cumowania: Turcja
1990
Wyślij zapytanie Firma: Masmarin
Cena: € 210 000

Dodaj do listy

Wyślij zapytanie

Fiber Daily Gulet ECO 732

Łódź żaglowa / gulet: Custom built/Eigenbau, używana łódź, GFRP/tworzywo sztuczne
Długość x szerokość: 18,10 m x 5,20 m, 18,10 x 5,20 m rok bud.: 1985, kabiny: 4
Silnik: Ford, 185 KM (136 kW), diesel
€ 290 000
Miejsce cumowania: Turcja
1985
Wyślij zapytanie Firma: Masmarin
Cena: € 290 000

Dodaj do listy

Wyślij zapytanie

Pugh - Evans Design Oceanhouse 59 Pilothouse

Łódź żaglowa / jacht motorowo-żaglowy: Custom built/Eigenbau, używana łódź, łódź stalowa
Długość x szerokość: 17,80 m x 5 m, 17,80 x 5 m rok bud.: 1994, kabiny: 3
Silnik: Gardner, 150 KM (110 kW), diesel
€ 300 000
Miejsce cumowania: Turcja
1994
Wyślij zapytanie Firma: Masmarin
Cena: € 300 000

Dodaj do listy

Wyślij zapytanie