Fairline Targa 65 GT (łódź motorowa) - sprzedaż

łódź motorowa / jacht motorowy, używana łódź

Szukaj innej łodzi

Zdjęcia

Fairline Targa 65 GT
Fairline Targa 65 GT - zdjęcie 2
Fairline Targa 65 GT - zdjęcie 3
Fairline Targa 65 GT - zdjęcie 4
Fairline Targa 65 GT - zdjęcie 5
Fairline Targa 65 GT - zdjęcie 6
Fairline Targa 65 GT - zdjęcie 7
Fairline Targa 65 GT - zdjęcie 8
Fairline Targa 65 GT - zdjęcie 9
Fairline Targa 65 GT - zdjęcie 10
1 / 41
▶
Fairline Targa 65 GT - zdjęcie 1
Fairline Targa 65 GT - zdjęcie 2
Fairline Targa 65 GT - zdjęcie 3
Fairline Targa 65 GT - zdjęcie 4
Fairline Targa 65 GT - zdjęcie 5
Fairline Targa 65 GT - zdjęcie 6
Fairline Targa 65 GT - zdjęcie 7
Fairline Targa 65 GT - zdjęcie 8
Fairline Targa 65 GT - zdjęcie 9
Fairline Targa 65 GT - zdjęcie 10
▶

zdjęcia
zdjęcia
drukuj
drukuj
udostępnij
udostępnij
Wyślij zapytanie
Dane łodzi +
Dodaj do listy

Dane łodzi Fairline Targa 65 GT

Cena:
€ 500 000
Cena wywoławcza aukcji, bez VAT
Nr ID łodzi:
s317263
Model łodzi:
Fairline Targa 65 GT
Producent:
Rodzaj łodzi:
łódź motorowa
Kategoria łodzi:
jacht motorowy
Kategoria:
używana łódź
Rok budowy:
2019
Lokalizacja:
Kabiny / koje:
4 / 6
Materiał kadłuba:
GFRP/tworzywo sztuczne
 

Dane techniczne

Długość:
19,96 m (65 stóp)
Szerokość / zanurzenie:
5,23 / 1,47 m
Masa:
około 33 500 kg
 
Silnik:
Caterpillar C18 V8
Moc silnika:
2 x 1 150 KM (846 kW)
Paliwo:
diesel
Maks. prędkość:
31 kn
zakończy wybór

Reklama/serwis
Kontakt-

Fairline Targa 65 GT - niewiążąca informacja - jacht motorowy

YachtBid B.V.
Kontakt:
YachtBid B.V.
Pan Axel Fillekes
Het Eek 15
4004 LM Tiel
Niderlandy/Holandia
Tel. komórkowy:
pokaż
Języki:
niemiecki, angielski, niderlandzki
 
yachtbid.com
Ponadprzeciętny wskaźnik odpowiedzi

Pola z * to pola obowiązkowe.

 


zakończy wybór
Szukaj innej łodzi
Boot & Fun Berlinie



Dalsze łodzie (takie jak Fairline Targa 65 GT) do kupna i sprzedaży

De Vries Lentsch 22m

Łódź motorowa / jacht motorowy: De Vries Lentsch, używana łódź, łódź stalowa
Długość x szerokość: 22,07 m x 6,10 m, 22,07 x 6,10 m rok bud.: 1990, kabiny: 4
Silnik: Scania DI 13 070 M IMO, 2 x 450 KM (331 kW), diesel
€ 250 000
Miejsce cumowania: Włochy
1990
Wyślij zapytanie Firma: YachtBid B.V.
Cena wywoławcza aukcji: € 250 000, z VAT

Dodaj do listy

Wyślij zapytanie

Baglietto Maiorca

Łódź motorowa / jacht motorowy: Baglietto, oldtimer, łódź drewniana
Długość x szerokość: 22,10 m x 5,04 m, 22,10 x 5,04 m rok bud.: 1962, kabiny: 4
Silnik: Detroit Diesel, 2 x 762 KM (560 kW), diesel
€ 50 000
Miejsce cumowania: Włochy
1962
Wyślij zapytanie Firma: YachtBid B.V.
Cena wywoławcza aukcji: € 50 000, z VAT

Dodaj do listy

Wyślij zapytanie