Combi Kotter GSAK (łódź motorowa) - sprzedaż

łódź motorowa / jacht motorowy, używana łódź

Szukaj innej łodzi

Zdjęcia

Combi Kotter GSAK
Combi Kotter GSAK - zdjęcie 2
Combi Kotter GSAK - zdjęcie 3
Combi Kotter GSAK - zdjęcie 4
Combi Kotter GSAK - zdjęcie 5
Combi Kotter GSAK - zdjęcie 6
Combi Kotter GSAK - zdjęcie 7
Combi Kotter GSAK - zdjęcie 8
Combi Kotter GSAK - zdjęcie 9
Combi Kotter GSAK - zdjęcie 10
1 / 24
▶
Combi Kotter GSAK - zdjęcie 1
Combi Kotter GSAK - zdjęcie 2
Combi Kotter GSAK - zdjęcie 3
Combi Kotter GSAK - zdjęcie 4
Combi Kotter GSAK - zdjęcie 5
Combi Kotter GSAK - zdjęcie 6
Combi Kotter GSAK - zdjęcie 7
Combi Kotter GSAK - zdjęcie 8
Combi Kotter GSAK - zdjęcie 9
Combi Kotter GSAK - zdjęcie 10
▶

zdjęcia
zdjęcia
drukuj
drukuj
udostępnij
udostępnij
Wyślij zapytanie
Opis +
De Combinatie Combi Kotter NAUSICAA uit 1985 – Een Robuuste en Comfortabele kotterDe NAUSICAA, een prachtig gebouwde Combi Kotter uit 1985 van de gerenommeerde werf De Combinatie, vertegenwoordigt een solide en betrouwbaar motorjacht, perfect voor zowel binnenwateren als kustnavigatie. Dit stalen motorjacht combineert klassieke lijnen met een doordachte indeling en is klaar voor nieuwe avonturen. Gelegen in Vise, biedt de NAUSICAA een uitstekende gelegenheid voor de... cały tekst
zakończy wybór
Dane łodzi +
Dodaj do listy

Dane łodzi Combi Kotter GSAK

Cena:
€ 85 000 € 74 990
z VAT
Nr ID łodzi:
s309534
Model łodzi:
Combi Kotter GSAK
Nazwa łodzi:
NAUSICAA
Rodzaj łodzi:
łódź motorowa
Kategoria łodzi:
jacht motorowy
Kategoria:
używana łódź
Rok budowy:
1985
Lokalizacja:
Belgia, Jachthaven Visé Quai Basse - Meuse 2, 4600 Visé, Bezichtiging Op afspraak.
Kabiny / koje:
2 / 4+3
Materiał kadłuba:
łódź stalowa
Kolor kadłuba:
niebieski
Certyfikacja CE:
zwolniona
 

Dane techniczne

Długość:
11,70 m (38 stóp)
Szerokość / zanurzenie:
3,80 / 1,40 m
Wysokość topu masztu nad wodnicą pływania:
3,80 m
Prysznice:
1
Ilość WC:
1
Ogrzewanie:
ogrzewanie diesel
 
Silnik:
Ford 2723 E
Moc silnika:
142 KM (104 kW)
Paliwo:
diesel
Napęd:
wał napędowy
Liczba cylindrów:
6
Godziny eksploatacji:
około 4 700
Prędkość ekonomiczna:
5,9 kn
Zużycie przy prędkości ekonomicznej:
3 ltr/godz.
Zbiornik na paliwo:
600 ltr
Zbiornik na paliwo - materiał:
stal/żelazo
Zbiornik na wodę pitną:
800 ltr
Zbiornik na wodę pitną - materiał:
stal/żelazo
zakończy wybór

Reklama/serwis
Wyposażenie+

Kup Combi Kotter GSAK - wyposażenie jacht motorowy - łódź motorowa na sprzedaż

Nawigacja
radionadajnik UKF (nieuw), światła pozycyjne

Wyposażenie techniczne
akumulator (2x Accu 24V als startaccu / 2x Victron verbruikersaccu), dziobowy ster strumieniowy, falownik (Combi, 2e omvormer voor 12V), instalacja wodna ciśnieniowa (Elektrische pomp met hydrofoor), kolektor słoneczny, kotwica, ładowarka do akumulatora (Combi), podgrzewacz wody (Boiler), przyłącze lądowe 220V, żurawik

Wyposażenie pokładu
drabinka kąpielowa, odbijacze, sprayhood (over het dek ( 2025 ) met verduisterende delen)

Podział łodzi - kajuty
wewnetrzne stanowisko sterowania, zewnętrzne stanowisko sterowania

Wyposażenie wnętrza
elektryczna lodówka, gazowa lodówka (12v / 220V en gas), kuchenka gazowa

Urządzenia do rozrywki
odtwarzacz CD (Pioneer buiten en binnen)

zakończy wybór
Kontakt-

Combi Kotter GSAK - niewiążąca informacja - jacht motorowy

Kontakt:
Schepenkring Yachtbrokers
Schepenkring Roermond
Hertenerweg 2
6049 AA Herten
Niderlandy/Holandia
Telefon:
pokaż
Języki:
niemiecki, angielski, niderlandzki
 
www.schepenkring.nl
Od 8 lat auf yachtall.com
Ponadprzeciętny wskaźnik odpowiedzi

Pola z * to pola obowiązkowe.

 


zakończy wybór
Szukaj innej łodzi
Boot & Fun Berlinie



Dalsze łodzie (takie jak Combi Kotter GSAK) do kupna i sprzedaży

Rondspant Kotter 1250 GSAK

Łódź motorowa / jacht motorowy: Rondspant Kotter, używana łódź, łódź stalowa
Długość x szerokość: 12,50 m x 4,38 m, 12,50 x 4,38 m rok bud.: 2001, kabiny: 2
Silnik: Volvo Penta TAMD 31 M, 2 x 110 KM (81 kW), diesel
€ 249 000
Miejsce cumowania: Niderlandy/Holandia, in verkoophaven Herten - Roermond
2001
Wyślij zapytanie Video Firma: Schepenkring Yachtbrokers
Cena: € 249 000, z VAT

Dodaj do listy

Video

Wyślij zapytanie

Canaran Schouw

Łódź motorowa / jacht motorowy: Canaran, używana łódź, łódź stalowa
Długość x szerokość: 12 m x 3,60 m, 12 x 3,60 m rok bud.: 1980, kabiny: 1
Silnik: DAF 475, 85 KM (63 kW), diesel
€ 23 000
Miejsce cumowania: Niderlandy/Holandia, In Jachthaven Van Roermond
1980
Wyślij zapytanie Firma: Schepenkring Yachtbrokers
Cena: € 23 000, bez VAT

Dodaj do listy

Wyślij zapytanie

Altena 1160

Łódź motorowa / jacht motorowy: Altena Yachting, używana łódź, łódź stalowa
Długość x szerokość: 11,60 m x 3,50 m, 11,60 x 3,50 m rok bud.: 1984, kabiny: 2
Silnik: MPD 4,58, 58 KM (43 kW), diesel
€ 39 500
Miejsce cumowania: Niderlandy/Holandia, in verkoophaven Schepenkring Roermond
1984
Wyślij zapytanie Video Firma: Schepenkring Yachtbrokers
Cena: € 39 500, z VAT

Dodaj do listy

Video

Wyślij zapytanie

Colin Archer Motorkotter 11.20

Łódź motorowa / jacht motorowy: Colin Archer, używana łódź, łódź stalowa
Długość x szerokość: 11,20 m x 3,60 m, 11,20 x 3,60 m rok bud.: 1993, kabiny: 2
Silnik: DAF 575, 115 KM (85 kW), diesel
€ 79 000
Miejsce cumowania: Niderlandy/Holandia, In de Verkoophaven Schepenkring Roermond
1993
Wyślij zapytanie Firma: Schepenkring Yachtbrokers
Cena: € 79 000, z VAT

Dodaj do listy

Wyślij zapytanie