Bénéteau Oceanis 281 (łódź żaglowa) - sprzedaż

łódź żaglowa / jacht żaglowy, używana łódź

Szukaj innej łodzi

Zdjęcia

Bénéteau Oceanis 281
Bénéteau Oceanis 281 - zdjęcie 2
Bénéteau Oceanis 281 - zdjęcie 3
Bénéteau Oceanis 281 - zdjęcie 4
Bénéteau Oceanis 281 - zdjęcie 5
Bénéteau Oceanis 281 - zdjęcie 6
Bénéteau Oceanis 281 - zdjęcie 7
Bénéteau Oceanis 281 - zdjęcie 8
Bénéteau Oceanis 281 - zdjęcie 9
Bénéteau Oceanis 281 - zdjęcie 10
1 / 21
▶
Bénéteau Oceanis 281 - zdjęcie 1
Bénéteau Oceanis 281 - zdjęcie 2
Bénéteau Oceanis 281 - zdjęcie 3
Bénéteau Oceanis 281 - zdjęcie 4
Bénéteau Oceanis 281 - zdjęcie 5
Bénéteau Oceanis 281 - zdjęcie 6
Bénéteau Oceanis 281 - zdjęcie 7
Bénéteau Oceanis 281 - zdjęcie 8
Bénéteau Oceanis 281 - zdjęcie 9
Bénéteau Oceanis 281 - zdjęcie 10
▶

zdjęcia
zdjęcia
drukuj
drukuj
udostępnij
udostępnij
Wyślij zapytanie
Dane łodzi +
Dodaj do listy

Dane łodzi Bénéteau Oceanis 281

Cena:
€ 18 900 € 17 500
Nr ID łodzi:
s307896
Model łodzi:
Bénéteau Oceanis 281
Nazwa łodzi:
Beneteau Oceanis 281
Producent:
Rodzaj łodzi:
łódź żaglowa
Kategoria łodzi:
jacht żaglowy
Kategoria:
używana łódź
Rok budowy:
1996
Pierwsze wodowanie:
1996
Poprzedni właściciele:
1
Lokalizacja:
Niderlandy/Holandia, Brouwershaven
Kabiny:
1
Materiał kadłuba:
GFRP/tworzywo sztuczne
Kolor kadłuba:
biały
Sterowanie:
rumpel
 

Dane techniczne

Długość:
8,69 m (28,5 stóp)
Szerokość / zanurzenie:
2,87 / 1,22 m
Wysokość w kabinie:
1,85 m
Masa:
około 2 600 kg
Ilość WC:
1
 
Silnik:
Volvo Penta MD2020
Moc silnika:
20 KM (15 kW)
Paliwo:
diesel
Rok budowy:
1996
Maksymalna moc silnika do:
20 KM
Zbiornik na paliwo:
30 ltr
Zbiornik na paliwo - materiał:
stal nierdzewna
Zbiornik na wodę pitną:
180 ltr
Zbiornik na wodę pitną - materiał:
stal nierdzewna
zakończy wybór

Reklama/serwis
Wyposażenie+

Kup Bénéteau Oceanis 281 - wyposażenie jacht żaglowy - łódź żaglowa na sprzedaż

Nawigacja
miernik prędkości obrotowej

Wyposażenie techniczne
akumulator, instalacja wodna ciśnieniowa, kotwica

Bezpieczeństwo
automatyczny wentyl zęzowy

Wyposażenie pokładu
drabinka kąpielowa, reling pokładowy, sprayhood, zintegrowana platforma kąpielowa

Podział łodzi - kajuty
kabina rufowa, kabina właściciela

Wyposażenie wnętrza
kuchena elektryczna, WC manualne

zakończy wybór
Kontakt-

Bénéteau Oceanis 281 - niewiążąca informacja - jacht żaglowy

Kontakt:
At Sea Yachting
Pan Jaap Hendrikse
Nieuwe Jachthaven 2
4318 AR Brouwershaven
Niderlandy/Holandia
Telefon:
pokaż
Tel. komórkowy:
pokaż
Języki:
niemiecki, angielski, francuski, niderlandzki
 
www.atsea.nl

Pola z * to pola obowiązkowe.

 


zakończy wybór
Szukaj innej łodzi
Boot & Fun Berlinie



Dalsze łodzie (takie jak Bénéteau Oceanis 281) do kupna i sprzedaży

Bénéteau Evasion 29

Łódź żaglowa / jacht żaglowy: Bénéteau, używana łódź, GFRP/tworzywo sztuczne
Długość x szerokość: 9,40 m x 3,10 m, 9,40 x 3,10 m rok bud.: 1983, kabiny: 2
Silnik: Volvo Penta MD17D, 36 KM (26 kW), diesel
€ 19 950
Miejsce cumowania: Niderlandy/Holandia, Brouwershaven
1983
Wyślij zapytanie Firma: At Sea Yachting
Cena: € 19 950, z VAT

Dodaj do listy

Wyślij zapytanie

Standfast Loper 27

Łódź żaglowa / jacht żaglowy: Standfast Yachts, używana łódź, GFRP/tworzywo sztuczne
Długość x szerokość: 8,25 m x 2,70 m, 8,25 x 2,70 m rok bud.: 1977, kabiny: 1
Silnik: Yanmar 2GM20, 18 KM (13 kW), diesel
€ 3 250
Miejsce cumowania: Niderlandy/Holandia, Brouwershaven
1977
Wyślij zapytanie Firma: At Sea Yachting
Cena: € 3 900 € 3 250, z VAT

Dodaj do listy

Wyślij zapytanie
Standfast Loper 27

C&C 30E

Łódź żaglowa / jacht żaglowy: C&C, używana łódź, GFRP/tworzywo sztuczne
Długość x szerokość: 9,14 m x 3,15 m, 9,14 x 3,15 m rok bud.: 1984, kabiny: 1
Silnik: Beta Marine, diesel
€ 12 500
Miejsce cumowania: Niderlandy/Holandia, Brouwershaven
1984
Wyślij zapytanie Firma: At Sea Yachting
Cena: € 12 500

Dodaj do listy

Wyślij zapytanie

Vindö 32

Łódź żaglowa / jacht żaglowy: Regina af Vindö, używana łódź, GFRP/tworzywo sztuczne
Długość x szerokość: 8,95 m x 2,85 m, 8,95 x 2,85 m rok bud.: 1977, kabiny: 1
Silnik: Volvo Penta MD2020, 20 KM (15 kW), diesel
€ 15 000
Miejsce cumowania: Niderlandy/Holandia, Kamperland
1977
Wyślij zapytanie Firma: At Sea Yachting
Cena: € 15 000

Dodaj do listy

Wyślij zapytanie