Bavaria C42 (łódź żaglowa) - sprzedaż

łódź żaglowa / slup, jacht żaglowy, używana łódź

Szukaj innej łodzi

Zdjęcia

Bavaria C42
Bavaria C42 - zdjęcie 2
Bavaria C42 - zdjęcie 3
Bavaria C42 - zdjęcie 4
Bavaria C42 - zdjęcie 5
Bavaria C42 - zdjęcie 6
Bavaria C42 - zdjęcie 7
Bavaria C42 - zdjęcie 8
Bavaria C42 - zdjęcie 9
Bavaria C42 - zdjęcie 10
1 / 14
▶
Bavaria C42 - zdjęcie 1
Bavaria C42 - zdjęcie 2
Bavaria C42 - zdjęcie 3
Bavaria C42 - zdjęcie 4
Bavaria C42 - zdjęcie 5
Bavaria C42 - zdjęcie 6
Bavaria C42 - zdjęcie 7
Bavaria C42 - zdjęcie 8
Bavaria C42 - zdjęcie 9
Bavaria C42 - zdjęcie 10
▶

zdjęcia
zdjęcia
drukuj
drukuj
udostępnij
udostępnij
Wyślij zapytanie
Opis +
INFO:
Survey
Organized transport
Insurance service
zakończy wybór
Dane łodzi +
Dodaj do listy

Dane łodzi Bavaria C42

Cena:
€ 225 000 € 209 000
bez VAT
Nr ID łodzi:
s176819
Model łodzi:
Bavaria C42
Producent:
Rodzaj łodzi:
łódź żaglowa
Kategoria łodzi:
slup, jacht żaglowy
Kategoria:
używana łódź
Rok budowy:
2023
Lokalizacja:
Chorwacja, Dalmatia
Bandera:
Chorwacja
Kabiny / koje:
3 / 6
Materiał kadłuba:
GFRP/tworzywo sztuczne
 

Dane techniczne

Długość:
12,99 m (43 stóp)
Szerokość / zanurzenie:
4,30 / 2,10 m
Masa:
około 9 900 kg
Ogrzewanie:
tak
 
Silnik:
Yanmar
Moc silnika:
56 KM (41 kW)
Paliwo:
diesel
Napęd:
saildrive
Rok budowy:
2023
Maks. prędkość:
5 kn
Zbiornik na paliwo:
210 ltr
Zbiornik na wodę pitną:
460 ltr
zakończy wybór

Reklama/serwis
Wyposażenie+

Kup Bavaria C42 - wyposażenie slup - łódź żaglowa na sprzedaż

Nawigacja
autopilot, echosonda, kompas, ploter do map + GPS, radionadajnik UKF, wiatromierz

Wyposażenie techniczne
dziobowy ster strumieniowy, ładowarka do akumulatora, podgrzewacz wody, winda kotwiczna elektr.

Wyposażenie pokładu
bimini, drabinka kąpielowa, odbijacze, pokład kąpielowy, prysznic na rufie, sprayhood

Podział łodzi - kajuty
kabina dziobowa, kabina rufowa (2x), kabina WC (2x), salon

Wyposażenie wnętrza
2. lodówka, lodówka

Inne wyposażenie
materace słoneczne, zbiornik na fekalia

Inne informacje
ENG
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmgalley, 2x bathroom, cockpit, engine battery, stern teak
zakończy wybór
Kontakt-

Bavaria C42 - niewiążąca informacja - slup

Kontakt:
munitor d.o.o.
Pan Mile Cvjetkovic
Cesta prekomorskih brigada 12, Marina Veruda
52100 Pula
Chorwacja
Telefon:
pokaż
2. telefon:
pokaż
Tel. komórkowy:
pokaż
Języki:
niemiecki, angielski, chorwacki, włoski
 
www.munitor.hr
Od 11 lat auf yachtall.com

Pola z * to pola obowiązkowe.

 


zakończy wybór
Szukaj innej łodzi
Boot & Fun Berlinie



Dalsze łodzie (takie jak Bavaria C42) do kupna i sprzedaży

Bavaria 41 Exclusive

Łódź żaglowa / slup: Bavaria, używana łódź, GFRP/tworzywo sztuczne
Długość x szerokość: 12,55 m x 3,99 m, 12,55 x 3,99 m rok bud.: 1996, kabiny: 3
Silnik: Volvo Penta, 39 KM (29 kW), diesel
€ 47 500
Miejsce cumowania: Słowenia
1996
Wyślij zapytanie Firma: munitor d.o.o.
Cena: € 59 000 € 47 500, z VAT

Dodaj do listy

Wyślij zapytanie

Bavaria 46 Cruiser

Łódź żaglowa / slup: Bavaria, używana łódź, GFRP/tworzywo sztuczne
Długość x szerokość: 13,60 m x 4,35 m, 13,60 x 4,35 m rok bud.: 2014, kabiny: 3
Silnik: Volvo Penta, 55 KM (40 kW), diesel
€ 167 700
Miejsce cumowania: Chorwacja, Istra
2014
Wyślij zapytanie Firma: munitor d.o.o.
Cena: € 167 700, z VAT

Dodaj do listy

Wyślij zapytanie

Bavaria C42

Łódź żaglowa / slup: Bavaria, używana łódź, GFRP/tworzywo sztuczne
Długość x szerokość: 11,99 m x 4,30 m, 11,99 x 4,30 m rok bud.: 2023, kabiny: 3
Silnik: Yanmar, 56 KM (41 kW), diesel
€ 219 000
Miejsce cumowania: Chorwacja, Istra
2023
Wyślij zapytanie Firma: munitor d.o.o.
Cena: € 279 000 € 219 000, bez VAT

Dodaj do listy

Wyślij zapytanie

Jeanneau Sun Odyssey 42 DS

Łódź żaglowa / slup: Jeanneau, używana łódź, GFRP/tworzywo sztuczne
Długość x szerokość: 12,59 m x 4,13 m, 12,59 x 4,13 m rok bud.: 2007, kabiny: 2
Silnik: Yanmar, 52 KM (38 kW), diesel
€ 144 900
Miejsce cumowania: Chorwacja, Dalmatia
2007
Wyślij zapytanie Firma: munitor d.o.o.
Cena: € 144 900, z VAT

Dodaj do listy

Wyślij zapytanie