Bavaria 30 Cruiser (łódź żaglowa) - sprzedaż

łódź żaglowa / jacht żaglowy, używana łódź

Szukaj innej łodzi

Zdjęcia

Bavaria 30 Cruiser
Bavaria 30 Cruiser - zdjęcie 2
Bavaria 30 Cruiser - zdjęcie 3
Bavaria 30 Cruiser - zdjęcie 4
Bavaria 30 Cruiser - zdjęcie 5
Bavaria 30 Cruiser - zdjęcie 6
Bavaria 30 Cruiser - zdjęcie 7
Bavaria 30 Cruiser - zdjęcie 8
Bavaria 30 Cruiser - zdjęcie 9
Bavaria 30 Cruiser - zdjęcie 10
1 / 11
▶
Bavaria 30 Cruiser - zdjęcie 1
Bavaria 30 Cruiser - zdjęcie 2
Bavaria 30 Cruiser - zdjęcie 3
Bavaria 30 Cruiser - zdjęcie 4
Bavaria 30 Cruiser - zdjęcie 5
Bavaria 30 Cruiser - zdjęcie 6
Bavaria 30 Cruiser - zdjęcie 7
Bavaria 30 Cruiser - zdjęcie 8
Bavaria 30 Cruiser - zdjęcie 9
Bavaria 30 Cruiser - zdjęcie 10
▶

zdjęcia
zdjęcia
drukuj
drukuj
udostępnij
udostępnij
Wyślij zapytanie
Opis +

Nautische Ausrüstung

Echolot und Log Garmin Windmessanlage Garmin Windex Kompass Plotter Garmin
Nautical equipment

echo sounder and log Garmin wind meter Garmin windex Compass Chartplotter Garmin
Sicherheitsausstattung

Radarreflektor Erste Hilfe Set Notruder Manuelle & elektr. Bilgenpumpe Feuerlöscher Radsteuerung
Safety equipment... cały tekst
zakończy wybór
Dane łodzi +
Dodaj do listy

Dane łodzi Bavaria 30 Cruiser

Cena:
€ 59 000
z VAT, opodatkowano w UE
Nr ID łodzi:
s248887
Model łodzi:
Bavaria 30 Cruiser
Producent:
Rodzaj łodzi:
łódź żaglowa
Kategoria łodzi:
jacht żaglowy
Kategoria:
używana łódź
Rok budowy:
2007
Lokalizacja:
Niemcy, Breege
Kabiny / koje:
2 / 4
Sterowanie:
koło sterowe
Grot:
25 m²
Fok:
26 m²
 

Dane techniczne

Długość:
9,45 m (31 stóp)
Szerokość / zanurzenie:
3,29 / 1,40 m
Wysokość w kabinie:
1,80 m
Masa:
około 4 400 kg
Prysznice:
1
Ilość WC:
1
Ogrzewanie:
ogrzewanie diesel
 
Silnik:
Volvo Penta D1-20
Moc silnika:
18 KM (13 kW)
Paliwo:
diesel
Napęd:
saildrive
zakończy wybór

Reklama/serwis
Wyposażenie+

Kup Bavaria 30 Cruiser - wyposażenie jacht żaglowy - łódź żaglowa na sprzedaż

Nawigacja
echosonda, GPS, kompas, log, ploter do map, radar, światła pozycyjne, wiatromierz

Wyposażenie techniczne
akumulator, dziobowy ster strumieniowy, instalacja wodna ciśnieniowa, kotwica, ładowarka do akumulatora, przyłącze lądowe 220V

Bezpieczeństwo
gaśnica, pompa zęzowa elektryczna, reflektor radarowy

Wyposażenie pokładu
drabinka kąpielowa, odbijacze, sprayhood

Wyposażenie wnętrza
kuchenka gazowa, lodówka, piekarnik, zlewozmywak

Żagle
roll fok, roller genui, roller grota

Inne wyposażenie
powłoka ochronna antyosmotyczna i przeciwporostowa, stół w kokpicie

zakończy wybór
Kontakt-

Bavaria 30 Cruiser - niewiążąca informacja - jacht żaglowy

Kontakt:
Mola Yachting
Pan Hannes Niessen
Boddenweg 1-2
18556 Breege
Niemcy
Telefon:
pokaż
Faks:
pokaż
Języki:
niemiecki, angielski
 
www.mola.de
Od 12 lat auf yachtall.com
Ponadprzeciętny wskaźnik odpowiedzi

Pola z * to pola obowiązkowe.

 


zakończy wybór
Szukaj innej łodzi
Boot & Fun Berlinie



Dalsze łodzie (takie jak Bavaria 30 Cruiser) do kupna i sprzedaży

Bavaria 30 Cruiser

Łódź żaglowa / jacht żaglowy: Bavaria, używana łódź, GFRP/tworzywo sztuczne
Długość x szerokość: 9,45 m x 3,29 m, 9,45 x 3,29 m rok bud.: 2007, kabiny: 2
Silnik: Volvo Penta, 19 KM (14 kW)
€ 53 000
Miejsce cumowania: Niemcy, Breege
2007
Wyślij zapytanie Firma: Mola Yachting
Cena: € 53 000

Dodaj do listy

Wyślij zapytanie

Bavaria 31 Cruiser

Łódź żaglowa / jacht żaglowy: Bavaria, używana łódź, GFRP/tworzywo sztuczne
Długość x szerokość: 9,76 m x 3,38 m, 9,76 x 3,38 m rok bud.: 2008, kabiny: 2
Silnik: Volvo Penta D1-20, 18 KM (13 kW), diesel
€ 55 800
Miejsce cumowania: Niemcy, Breege
2008
Wyślij zapytanie Firma: Mola Yachting
Cena: € 55 800, z VAT

Dodaj do listy

Wyślij zapytanie

Bavaria Cruiser 32

Łódź żaglowa / jacht żaglowy: Bavaria, używana łódź, GFRP/tworzywo sztuczne
Długość x szerokość: 9,99 m x 3,42 m, 9,99 x 3,42 m rok bud.: 2011, kabiny: 2
Silnik: Volvo Penta D1-20, 18 KM (13 kW), diesel
€ 69 500
Miejsce cumowania: Niemcy, Breege
2011
Wyślij zapytanie Firma: Mola Yachting
Cena: € 69 500, z VAT

Dodaj do listy

Wyślij zapytanie

Bavaria Cruiser 34

Łódź żaglowa / jacht żaglowy: Bavaria, używana łódź
Długość x szerokość: 9,99 m x 3,42 m, 9,99 x 3,42 m rok bud.: 2023, kabiny: 3
Silnik: Volvo Penta D1-30, 30 KM (22 kW), diesel
€ 163 000
Miejsce cumowania: Niemcy, Breege
2023
Wyślij zapytanie Firma: Mola Yachting
Cena: € 163 000, z VAT

Dodaj do listy

Wyślij zapytanie