Azimut 68 PLUS (łódź motorowa) - sprzedaż

łódź motorowa / jacht motorowy, używana łódź

Szukaj innej łodzi

Zdjęcia

Azimut 68 PLUS
Azimut 68 PLUS - zdjęcie 2
Azimut 68 PLUS - zdjęcie 3
Azimut 68 PLUS - zdjęcie 4
Azimut 68 PLUS - zdjęcie 5
Azimut 68 PLUS - zdjęcie 6
Azimut 68 PLUS - zdjęcie 7
Azimut 68 PLUS - zdjęcie 8
Azimut 68 PLUS - zdjęcie 9
Azimut 68 PLUS - zdjęcie 10
1 / 41
▶
Azimut 68 PLUS - zdjęcie 1
Azimut 68 PLUS - zdjęcie 2
Azimut 68 PLUS - zdjęcie 3
Azimut 68 PLUS - zdjęcie 4
Azimut 68 PLUS - zdjęcie 5
Azimut 68 PLUS - zdjęcie 6
Azimut 68 PLUS - zdjęcie 7
Azimut 68 PLUS - zdjęcie 8
Azimut 68 PLUS - zdjęcie 9
Azimut 68 PLUS - zdjęcie 10
▶

zdjęcia
zdjęcia
drukuj
drukuj
udostępnij
udostępnij
Wyślij zapytanie
Opis +
2 Generadores KHOLER de 7 Kw y e 11 Kw, Radar RAYMARINE, Hélice de proa, Hélice de popa, GPS-Plotter RAYMARINE C120 en Fly e interior, Sonda+Corredera en Fly e interior, Cuenta cadena, AIS, 2 Radios VHF, Mandos motor electrónicos, Piloto automático RAYMARINE, Grill en Fly, Solarium en proa y en Fly, Equipo de audio Premium Clarion en Fly, interior y bañera popa, Horno, Vitrocerámica, Nevera grande, Aire acondicionado, TV smart Samsung 65”, Faro pirata, Baterías de... cały tekst
zakończy wybór
Dane łodzi +
Dodaj do listy

Dane łodzi Azimut 68 PLUS

Cena:
€ 490 000
z VAT
Nr ID łodzi:
s299871
Model łodzi:
Azimut 68 PLUS
Producent:
Rodzaj łodzi:
łódź motorowa
Kategoria łodzi:
jacht motorowy
Kategoria:
używana łódź
Rok budowy:
2002
Lokalizacja:
Hiszpania, Puerto Deportivo, Local 32, El Masnou
Kabiny / koje:
5 / 12
Inne:
flybridge
 

Dane techniczne

Długość:
21,60 m (71 stóp)
Szerokość:
5,50 m
 
Moc silnika:
1 050 KM (772 kW)
Paliwo:
diesel
Godziny eksploatacji:
około 1
zakończy wybór

Reklama/serwis
Wyposażenie+

Kup Azimut 68 PLUS - wyposażenie jacht motorowy - łódź motorowa na sprzedaż

Nawigacja
GPS, ploter do map, radar, radionadajnik UKF

Wyposażenie wnętrza
grill

Urządzenia do rozrywki
telewizor

zakończy wybór
Kontakt-

Azimut 68 PLUS - niewiążąca informacja - jacht motorowy

Band of Boats
Kontakt:
Band of Boats
Stay Nautica
S/N Port Esportiu del Masnou Stay Nautica Local N.º 32
08320 El Masnou
Hiszpania
Tel. komórkowy:
pokaż
Języki:
angielski, hiszpański, francuski
Od 7 lat auf yachtall.com

Pola z * to pola obowiązkowe.

 


zakończy wybór
Szukaj innej łodzi
Boot & Fun Berlinie



Dalsze łodzie (takie jak Azimut 68 PLUS) do kupna i sprzedaży

Azimut 66

Łódź motorowa / jacht motorowy: Azimut, używana łódź
Długość x szerokość: 21,12 m x 5,18 m, 21,12 x 5,18 m rok bud.: 2017
Silnik: CAT C18 Acert, 2 x 2 300 KM (1 692 kW), diesel
$ 1 450 000
Miejsce cumowania: Chiny, Hong Kong
2017
Wyślij zapytanie Firma: Band of Boats
Cena: $ 1 450 000 (≈ € 1 295 453), z VAT

Dodaj do listy

Wyślij zapytanie

Azimut 64 Fly

Łódź motorowa / jacht motorowy: Azimut, używana łódź
Długość x szerokość: 20,15 m x 5,23 m, 20,15 x 5,23 m rok bud.: 2012, kabiny: 3
Silnik: Caterpillar C18, 2 x 1 150 KM (846 kW), diesel
€ 1 100 000
Miejsce cumowania: Włochy, Bologna
2012
Wyślij zapytanie Firma: Band of Boats
Cena: € 1 100 000, z VAT

Dodaj do listy

Wyślij zapytanie

Azimut 68 Fly

Łódź motorowa / jacht motorowy: Azimut, używana łódź, GFRP/tworzywo sztuczne
Długość x szerokość: 21,08 m x 5,60 m, 21,08 x 5,60 m rok bud.: 2008, kabiny: 4
Silnik: MAN V12, 2 x 1 360 KM (1 000 kW), diesel
€ 750 000
Miejsce cumowania: Włochy, Venezia
2008
Wyślij zapytanie Firma: Band of Boats
Cena: € 750 000, z VAT

Dodaj do listy

Wyślij zapytanie

Azimut 68 Fly

Łódź motorowa / jacht motorowy: Azimut, używana łódź
Długość x szerokość: 20,98 m x 5,23 m, 20,98 x 5,23 m rok bud.: 2022, kabiny: 5
Silnik: Volvo Penta D13 IPS 1350, 2 x 1 000 KM (735 kW), diesel
€ 2 550 000
Miejsce cumowania: Francja, Le Barcares
2022
Wyślij zapytanie Firma: Band of Boats
Cena: € 2 550 000, z VAT

Dodaj do listy

Wyślij zapytanie