Azimut 55 Evolution (łódź motorowa) - sprzedaż

łódź motorowa / jacht motorowy, używana łódź

Szukaj innej łodzi

Zdjęcia

Azimut 55 Evolution
Azimut 55 Evolution - zdjęcie 2
Azimut 55 Evolution - zdjęcie 3
Azimut 55 Evolution - zdjęcie 4
Azimut 55 Evolution - zdjęcie 5
Azimut 55 Evolution - zdjęcie 6
Azimut 55 Evolution - zdjęcie 7
Azimut 55 Evolution - zdjęcie 8
Azimut 55 Evolution - zdjęcie 9
Azimut 55 Evolution - zdjęcie 10
1 / 25
▶
Azimut 55 Evolution - zdjęcie 1
Azimut 55 Evolution - zdjęcie 2
Azimut 55 Evolution - zdjęcie 3
Azimut 55 Evolution - zdjęcie 4
Azimut 55 Evolution - zdjęcie 5
Azimut 55 Evolution - zdjęcie 6
Azimut 55 Evolution - zdjęcie 7
Azimut 55 Evolution - zdjęcie 8
Azimut 55 Evolution - zdjęcie 9
Azimut 55 Evolution - zdjęcie 10
▶

zdjęcia
zdjęcia
drukuj
drukuj
udostępnij
udostępnij
Wyślij zapytanie
Opis +
This popular boat, in the sought-after Evolution version, was launched in 2005 and used with care and respect over the years. It is equipped with a large saloon and three comfortable cabins, two of which have a double bed and a dedicated bathroom with shower.
Available immediately, ready to sail and with a full tank of fuel!
Currently in the water, it also offers the interesting opportunity to take over the mooring at a renowned Croatian marina, particularly... cały tekst
zakończy wybór
Dane łodzi +
Dodaj do listy

Dane łodzi Azimut 55 Evolution

Cena:
€ 385 000
z VAT
Nr ID łodzi:
s319216
Model łodzi:
Azimut 55 Evolution
Producent:
Rodzaj łodzi:
łódź motorowa
Kategoria łodzi:
jacht motorowy
Kategoria:
używana łódź
Rok budowy:
2005
Stan:
dobry
Lokalizacja:
Włochy, Marina di Orsera, Friuli-Venezia Giulia
Bandera:
San Marino
Osoby:
14
Kabiny / koje:
3 / 6
Inne:
flybridge
 

Dane techniczne

Długość:
16,70 m (55 stóp)
Szerokość:
4,75 m
Masa:
około 23 000 kg
Ilość WC:
2
 
Silnik:
Caterpillar C 12
Moc silnika:
2 x 710 KM (522 kW)
Paliwo:
diesel
Napęd:
wał napędowy
Godziny eksploatacji:
około 1 100
Prędkość ekonomiczna:
24 kn
Maks. prędkość:
32 kn
Zużycie przy prędkości ekonomicznej:
200 ltr/godz.
Zbiornik na paliwo:
2 x 1 260 ltr
Zbiornik na wodę pitną:
640 ltr
Zbiornik na nieczystości:
350 ltr
zakończy wybór

Reklama/serwis
Wyposażenie+

Kup Azimut 55 Evolution - wyposażenie jacht motorowy - łódź motorowa na sprzedaż

Nawigacja
autopilot, echosonda, log, miernik prędkości obrotowej, ploter do map + GPS, radionadajnik UKF, światła pozycyjne, wskaźnik wychylenia steru

Wyposażenie techniczne
akumulator, dziobowy ster strumieniowy, falownik, generator (1 x 17 Kw - Kohler), gniazdka 220V, klapka wyważająca hydr., klimatyzacja, kotwica, licznik roboczogodzin, ładowarka do akumulatora, podgrzewacz wody, rufowy ster strumieniowy, winda kotwiczna elektr., winda kotwiczna rufowa

Bezpieczeństwo
pompa zęzowa elektryczna, pompa zęzowa mechaniczna, róg mgłowy

Wyposażenie pokładu
drabinka kąpielowa, odbijacze, pokład kąpielowy, prysznic pokładowy, trap

Wyposażenie wnętrza
kuchenka mikrofalowa, lodówka, WC elektryczne

Inne wyposażenie
materace słoneczne, stół w kokpicie, zbiornik na fekalia

zakończy wybór
Kontakt-

Azimut 55 Evolution - niewiążąca informacja - jacht motorowy

Kontakt:
Multinautic
Pan Piero Sermenghi
Porto Turistico Marina dei Cesari - Via Lungomare Mediterraneo 26
61032 Fano (PU)
Włochy
Handel nowymi łodziami:
Cantieri del Pardo, Azimut , Ferretti, Pershing, Adria Sail, Aprea, Dominator
Języki:
włoski
 
www.multinautic.it
Od 6 lat auf yachtall.com

Pola z * to pola obowiązkowe.

 


zakończy wybór
Szukaj innej łodzi
Boot & Fun Berlinie