America's Cup 12M (łódź żaglowa) - sprzedaż

łódź żaglowa / jacht żaglowy, używana łódź

Szukaj innej łodzi

Zdjęcia

America's Cup 12M
America's Cup 12M - zdjęcie 2
America's Cup 12M - zdjęcie 3
America's Cup 12M - zdjęcie 4
America's Cup 12M - zdjęcie 5
America's Cup 12M - zdjęcie 6
America's Cup 12M - zdjęcie 7
America's Cup 12M - zdjęcie 8
America's Cup 12M - zdjęcie 9
America's Cup 12M - zdjęcie 10
1 / 34
▶
America's Cup 12M - zdjęcie 1
America's Cup 12M - zdjęcie 2
America's Cup 12M - zdjęcie 3
America's Cup 12M - zdjęcie 4
America's Cup 12M - zdjęcie 5
America's Cup 12M - zdjęcie 6
America's Cup 12M - zdjęcie 7
America's Cup 12M - zdjęcie 8
America's Cup 12M - zdjęcie 9
America's Cup 12M - zdjęcie 10
▶

zdjęcia
zdjęcia
drukuj
drukuj
udostępnij
udostępnij
Wyślij zapytanie
Opis +
Magic 12 US 38
Origins and AmbitionsThe Magic (US-38) was a 12-Metre Class racing yacht designed by Johan Valentijn and built in 1982 for Dennis Conner’s Freedom ’83 syndicate. Conceived as a small, light-displacement challenger within the tight rules of the America’s Cup, she represented a bold attempt to push the limits of yacht design at the time. Her aluminum alloy hull and winged keel reflected a forward-looking approach that sought to... cały tekst
zakończy wybór
Dane łodzi +
Dodaj do listy

Dane łodzi America's Cup 12M

Cena:
€ 70 000
Nr ID łodzi:
s305854
Model łodzi:
America's Cup 12M
Producent:
America's Cup
Rodzaj łodzi:
łódź żaglowa
Kategoria łodzi:
jacht żaglowy
Kategoria:
używana łódź
Rok budowy:
1983
Pierwsze wodowanie:
1983
Poprzedni właściciele:
1
Lokalizacja:
Niderlandy/Holandia, Hellevoetsluis
Sterowanie:
koło sterowe
 

Dane techniczne

Długość:
18,59 m (61 stóp)
Szerokość / zanurzenie:
3,75 / 2,75 m
Masa:
około 22 500 kg
 
Silnik:
brak silnika
zakończy wybór

Reklama/serwis
Wyposażenie+

Kup America's Cup 12M - wyposażenie jacht żaglowy - łódź żaglowa na sprzedaż

Wyposażenie pokładu
odbijacze

zakończy wybór
Kontakt-

America's Cup 12M - niewiążąca informacja - jacht żaglowy

Kontakt:
Connect Yachtbrokers
Pan Pim van Putten
Volmolen 4B
1601 ET Enkhuizen
Niderlandy/Holandia
Telefon:
pokaż
Języki:
angielski, niderlandzki
 
www.connectyachtbrokers.nl
Od 7 lat auf yachtall.com
Ponadprzeciętny wskaźnik odpowiedzi

Pola z * to pola obowiązkowe.

 


zakończy wybór
Szukaj innej łodzi
Boot & Fun Berlinie