Succes 1150 Sport (motorová loď) na prodej

motorová loď / motorová jachta, použitá loď

Vyhledat jinou loď

Fotky

Succes 1150 Sport
Succes 1150 Sport - fotka 2
Succes 1150 Sport - fotka 3
Succes 1150 Sport - fotka 4
Succes 1150 Sport - fotka 5
Succes 1150 Sport - fotka 6
Succes 1150 Sport - fotka 7
Succes 1150 Sport - fotka 8
Succes 1150 Sport - fotka 9
Succes 1150 Sport - fotka 10
1 / 30
▶
Succes 1150 Sport - fotka 1
Succes 1150 Sport - fotka 2
Succes 1150 Sport - fotka 3
Succes 1150 Sport - fotka 4
Succes 1150 Sport - fotka 5
Succes 1150 Sport - fotka 6
Succes 1150 Sport - fotka 7
Succes 1150 Sport - fotka 8
Succes 1150 Sport - fotka 9
Succes 1150 Sport - fotka 10
▶

fotky
fotky
tisk
tisk
sdílej
sdílej
Poslat poptávku
Popis +

Motorboot Succes 1150 Sport – gepflegter Stahl-Cruiser mit 2 Steuerständen

Sehr gepflegter Succes 1150 Sport Stahlverdränger mit großzügigem Innenraum, ideal für längere Reisen oder komfortables Wohnen an Bord. Das Boot verfügt über zwei Steuerstände (Innen & Außen) und eine umfangreiche Ausstattung.

Liegeplatz: 67850 Offendorf Rhein km 313 – Nähe Baden-Baden

Baujahr: 1998 / Erstwasserung 1999
Material: Stahl

Technische Daten... celý text
zavřít výběr
Údaje o lodi +
Přidat do oblíbených

Údaje o lodi Succes 1150 Sport

Cena:
€ 94 000
včetně DPH
ID lodi:
s300916
Model lodi:
Succes 1150 Sport
Jméno lodi:
Succes 1150 Sport gepflegter StahlCruiser mit 2
Typ lodi:
motorová loď
Kategorie lodi:
motorová jachta
Kategorie:
použitá loď
Rok výroby:
1998
Stav:
dobrý
Lokalita:
Francie, Offendorf
Kabiny / kóje:
2 / 3
Materiál trupu:
ocelová loď
Druh trupu:
výtlačná loď
Barva trupu:
bílá
 

Technické údaje

Délka:
11,50 m (38 stop)
Šířka / ponor:
3,65 / 1 m
Vnitřní výška:
1,95 m
Hmotnost:
cca 11 500 kg
Sprchy:
1
Počet WC:
1
 
Motor:
Vetus Diesel
Výkon motoru:
159 hp (117 kW)
Palivo:
diesel
Pohon:
přímý náhon hřídelí
Počet válců:
6
Palivová nádrž:
500 ltr
Nádrž na pitnou vodu:
500 ltr
Septiková nádrž:
300 ltr
zavřít výběr

Reklama / služby
Vybavení+

Koupit Succes 1150 Sport - vybavení motorová jachta - motorová loď na prodej

Technická výbava
generátor, příďový pomocný propeler

Výbava vnitřku
odsavač par, trouba, plynový vařič

Spotřební technika
televize

Ostatní vybavení
nátěr pod čarou ponoru, septiková nádrž

zavřít výběr
Kontakt-

Succes 1150 Sport - informace o prodejci - motorová jachta

Kontakt:
Brauckmann Boote
Pan Thomas Brauckmann
Grosse Mühlenstr. 10
14774 Brandenburg
Německo
Telefon:
ukázat
Jazyky:
německy, anglicky
 
www.brauckmannboote.de
Už 17 let na yachtall.com

Políčka s * jsou povinná.

 


zavřít výběr
Vyhledat jinou loď
Boot & Fun Berlin



Další lodě (jako Succes 1150 Sport) na prodej

Schubert Holygrahl

Motorová loď / tradiční loď: Schubert, veterán/oldtimer, sklolaminát
Délka x šířka: 11,40 m x 3,20 m, 11,40 x 3,20 m r. výr.: 1935, kabiny: 2
Motor: Mercedes-Benz, 156 hp (115 kW), diesel
€ 49 990
Lokalita: Německo, Woltersdorf
1935
Poslat poptávku Firma: Brauckmann Boote
Cena: € 75 000 € 49 990, včetně DPH

Přidat do oblíbených

Poslat poptávku

Naturadom Vave Vibes

Motorová loď / hausbót: Naturadom, použitá loď, polyuretan/neopren
Délka x šířka: 12 m x 5 m, 12 x 5 m r. výr.: 2023
Motor: 2 x 20 hp (15 kW), benzín
€ 150 000
Lokalita: Polsko, Breslau
2023
Poslat poptávku Video Firma: Brauckmann Boote
Cena: € 150 000, včetně DPH

Přidat do oblíbených

Video

Poslat poptávku

Naturadom Araphama XL

Motorová loď / hausbót: Naturadom, nová loď
Délka x šířka: 12 m x 5 m, 12 x 5 m r. výr.: 2026, kabiny: 2
Motor: Honda, 2 x 20 hp (15 kW), benzín
€ 154 700
Lokalita: Polsko, Breslau
2026
Poslat poptávku Firma: Brauckmann Boote
Cena: € 154 700, včetně DPH

Přidat do oblíbených

Poslat poptávku

Princess 385

Motorová loď / kajutový člun: Princess Yachts, použitá loď
Délka x šířka: 11,98 m x 3,96 m, 11,98 x 3,96 m r. výr.: 1987, kabiny: 2
Motor: Volvo Penta, 2 x 250 hp (184 kW), diesel
€ 74 000
Lokalita: Německo, Gelsenkirchen
1987
Poslat poptávku Firma: Brauckmann Boote
Cena: € 74 000, včetně DPH

Přidat do oblíbených

Poslat poptávku
Princess 385