Hanse 400e (plachetnice) na prodej

plachetnice / plachetní jachta, použitá loď

Vyhledat jinou loď

Fotky

Hanse 400e
Hanse 400e - fotka 2
Hanse 400e - fotka 3
Hanse 400e - fotka 4
Hanse 400e - fotka 5
Hanse 400e - fotka 6
Hanse 400e - fotka 7
Hanse 400e - fotka 8
Hanse 400e - fotka 9
Hanse 400e - fotka 10
1 / 19
▶
Hanse 400e - fotka 1
Hanse 400e - fotka 2
Hanse 400e - fotka 3
Hanse 400e - fotka 4
Hanse 400e - fotka 5
Hanse 400e - fotka 6
Hanse 400e - fotka 7
Hanse 400e - fotka 8
Hanse 400e - fotka 9
Hanse 400e - fotka 10
▶

fotky
fotky
tisk
tisk
sdílej
sdílej
Poslat poptávku
Popis +
The owner has completed extensive refits and maintenance works to keep the vessel in top condition.

Engine Overhaul (2024): Engine removed for service, cylinder head reconditioned, new heat exchanger installed, S-drive gaiter replaced, and S-drive serviced.
Rigging (2025): New standing rigging and mast sheaves.
Navigation Electronics: New AIS (Interin Em-Trak B954), new depth sounder transducer, new fuel sensor.
Deck & Comfort: New bimini, sprayhood, covers (helm,... celý text
zavřít výběr
Údaje o lodi +
Přidat do oblíbených

Údaje o lodi Hanse 400e

Cena:
€ 120 000
včetně DPH
ID lodi:
s295388
Model lodi:
Hanse 400e
Výrobce:
Designér:
Judel / Vrolijk & co
Typ lodi:
plachetnice
Kategorie lodi:
plachetní jachta
Kategorie:
použitá loď
Rok výroby:
2009
Lokalita:
Itálie, Contact De Valk Rome
Kabiny / kóje:
3 / 2
Materiál trupu:
sklolaminát
 

Technické údaje

Délka:
12,10 m (40 stop)
Šířka / ponor:
4,04 / 2,05 m
Hmotnost:
cca 7 900 kg
 
Motor:
Yanmar
Výkon motoru:
39 hp (29 kW)
Palivo:
diesel
Počet motohodin:
cca 1 900
zavřít výběr

Reklama / služby
Vybavení+

Koupit Hanse 400e - vybavení plachetní jachta - plachetnice na prodej

Navigace
sonar

Bezpečnost
záchraný ostrůvek

Palubní výbava
kočárek (sprayhood), stříška bimini

zavřít výběr
Kontakt-

Hanse 400e - informace o prodejci - plachetní jachta

De Valk Yacht Broker
Kontakt:
De Valk Yacht Broker
De Valk Rome
c/o Nautilus Marina Srl
00054 Fiumicino Roma
Itálie
Telefon:
ukázat
Jazyky:
německy, anglicky, italsky, nizozemsky
 
www.devalk.nl
Už 14 let na yachtall.com
Nadprůměrná míra odpovědí

Políčka s * jsou povinná.

 


zavřít výběr
Vyhledat jinou loď
Boot & Fun Berlin



Další lodě (jako Hanse 400e) na prodej

Hanse 401

Plachetnice / plachetní jachta: Hanse, použitá loď, sklolaminát
Délka x šířka: 12,52 m x 4,05 m, 12,52 x 4,05 m r. výr.: 1999, kabiny: 4
Motor: Volvo Penta, 40 hp (29 kW), diesel
€ 79 000
Lokalita: Nizozemsko/Holandsko, Contact De Valk Sint Annaland
1999
Poslat poptávku Firma: De Valk Yacht Broker
Cena: € 79 000, včetně DPH

Přidat do oblíbených

Poslat poptávku

Hanse 370

Plachetnice / plachetní jachta: Hanse, použitá loď, sklolaminát
Délka x šířka: 11,35 m x 3,75 m, 11,35 x 3,75 m r. výr.: 2009, kabiny: 2
Motor: Yanmar, 29 hp (21 kW), diesel
€ 95 000
Lokalita: Nizozemsko/Holandsko, Contact De Valk Sint Annaland
2009
Poslat poptávku Firma: De Valk Yacht Broker
Cena: € 95 000, včetně DPH

Přidat do oblíbených

Poslat poptávku

Hanse 400

Plachetnice / plachetní jachta: Hanse, použitá loď, sklolaminát
Délka x šířka: 12,10 m x 4,04 m, 12,10 x 4,04 m r. výr.: 2008, kabiny: 3
Motor: Yanmar, 45 hp (33 kW), diesel
€ 92 500
Lokalita: Turecko, Contact De Valk Corfu
2008
Poslat poptávku Firma: De Valk Yacht Broker
Cena: € 92 500, plus DPH

Přidat do oblíbených

Poslat poptávku

Hanse 388

Plachetnice / plachetní jachta: Hanse, použitá loď, sklolaminát
Délka x šířka: 11,40 m x 3,90 m, 11,40 x 3,90 m r. výr.: 2023, kabiny: 3
Motor: Yanmar, 29 hp (21 kW), diesel
€ 249 000
Lokalita: Nizozemsko/Holandsko, Contact De Valk Monnickendam
2023
Poslat poptávku Firma: De Valk Yacht Broker
Cena: € 265 000 € 249 000, včetně DPH

Přidat do oblíbených

Poslat poptávku