Clever 63 Tender (motorová loď) na prodej

motorová loď / šalupa (motorová), nová loď

Vyhledat jinou loď

Fotky

Clever 63 Tender
Clever 63 Tender - fotka 2
Clever 63 Tender - fotka 3
Clever 63 Tender - fotka 4
Clever 63 Tender - fotka 5
Clever 63 Tender - fotka 6
Clever 63 Tender - fotka 7
Clever 63 Tender - fotka 8
Clever 63 Tender - fotka 9
Clever 63 Tender - fotka 10
1 / 16
▶
Clever 63 Tender - fotka 1
Clever 63 Tender - fotka 2
Clever 63 Tender - fotka 3
Clever 63 Tender - fotka 4
Clever 63 Tender - fotka 5
Clever 63 Tender - fotka 6
Clever 63 Tender - fotka 7
Clever 63 Tender - fotka 8
Clever 63 Tender - fotka 9
Clever 63 Tender - fotka 10
▶

fotky
fotky
tisk
tisk
sdílej
sdílej
Poslat poptávku
Popis +
Clever 63 Tender – Sofort ab Lager lieferbarDie neue Clever 63 Tender ist ein stilvoller und vielseitiger Tender, ideal für entspannte Tage auf dem Wasser mit Familie und Freunden. Dank des modernen Designs und der praktischen Aufteilung genießen Sie Komfort und Benutzerfreundlichkeit bei jeder Fahrt.Dieses Boot wird mit einem zuverlässigen Suzuki 30 PS Außenbordmotor geliefert, der für ruhige und effiziente Fahreigenschaften sorgt. Perfekt für gemütliche Fahrten und... celý text
zavřít výběr
Údaje o lodi +
Přidat do oblíbených

Údaje o lodi Clever 63 Tender

Cena:
€ 37 950
včetně DPH
ID lodi:
s246015
Model lodi:
Clever 63 Tender
Výrobce:
Clever
Typ lodi:
motorová loď
Kategorie lodi:
šalupa (motorová)
Kategorie:
nová loď
Rok výroby:
2025
 

Technické údaje

Délka:
6,30 m (20,7 stop)
Šířka:
2,44 m
 
Motor:
Suzuki
Výkon motoru:
30 hp (22 kW)
Palivo:
benzín
zavřít výběr

Reklama / služby
Kontakt-

Clever 63 Tender - informace o prodejci - šalupa (motorová)

Kontakt:
BOATLAND.NL
Pan Dannijs
Setheweg 18
7942 LB Meppel
Nizozemsko/Holandsko
Telefon:
ukázat
Jazyky:
německy, anglicky, nizozemsky
 
www.boatland.nl
Už 3 roky na yachtall.com

Políčka s * jsou povinná.

 


zavřít výběr
Vyhledat jinou loď
Boot & Fun Berlin



Další lodě (jako Clever 63 Tender) na prodej

Clever 60 Tender

Motorová loď / šalupa (motorová): Clever, nová loď
Délka x šířka: 6,06 m x 2,25 m, 6,06 x 2,25 m r. výr.: 2026
Motor: Suzuki, 20 hp (15 kW), benzín
cena na vyžádání
Lokalita: Nizozemsko/Holandsko
2026
Poslat poptávku Firma: BOATLAND.NL
Cena: cena na vyžádání

Přidat do oblíbených

Poslat poptávku

Clever 60 Tender

Motorová loď / šalupa (motorová): Clever, nová loď
Délka x šířka: 6,06 m x 2,25 m, 6,06 x 2,25 m r. výr.: 2026
Motor: Suzuki, 20 hp (15 kW), benzín
€ 30 950
Lokalita: Nizozemsko/Holandsko
2026
Poslat poptávku Firma: BOATLAND.NL
Cena: € 30 950, včetně DPH

Přidat do oblíbených

Poslat poptávku

Clever 60 Demo Tender op Voorraad!

Motorová loď / šalupa (motorová): Clever, použitá loď
Délka x šířka: 6,06 m x 2,25 m, 6,06 x 2,25 m r. výr.: 2026
Motor: Suzuki, 20 hp (15 kW), benzín
€ 30 950
Lokalita: Nizozemsko/Holandsko
2026
Poslat poptávku Firma: BOATLAND.NL
Cena: € 30 950, včetně DPH

Přidat do oblíbených

Poslat poptávku

Clever 65

Motorová loď / šalupa (motorová): Clever, nová loď
Délka x šířka: 6,44 m x 2,42 m, 6,44 x 2,42 m r. výr.: 2026
Motor: Suzuki, 100 hp (74 kW), benzín
€ 48 950
Lokalita: Nizozemsko/Holandsko
2026
Poslat poptávku Firma: BOATLAND.NL
Cena: € 48 950, včetně DPH

Přidat do oblíbených

Poslat poptávku