Zodiac Medline 6.8 NEO (nafukovací člun) na prodej

nafukovací člun / RIB, použitá loď

Vyhledat jinou loď

Fotky

Zodiac Medline 6.8 NEO
Zodiac Medline 6.8 NEO - fotka 2
Zodiac Medline 6.8 NEO - fotka 3
Zodiac Medline 6.8 NEO - fotka 4
Zodiac Medline 6.8 NEO - fotka 5
Zodiac Medline 6.8 NEO - fotka 6
Zodiac Medline 6.8 NEO - fotka 7
Zodiac Medline 6.8 NEO - fotka 8
Zodiac Medline 6.8 NEO - fotka 9
Zodiac Medline 6.8 NEO - fotka 10
1 / 10
▶
Zodiac Medline 6.8 NEO - fotka 1
Zodiac Medline 6.8 NEO - fotka 2
Zodiac Medline 6.8 NEO - fotka 3
Zodiac Medline 6.8 NEO - fotka 4
Zodiac Medline 6.8 NEO - fotka 5
Zodiac Medline 6.8 NEO - fotka 6
Zodiac Medline 6.8 NEO - fotka 7
Zodiac Medline 6.8 NEO - fotka 8
Zodiac Medline 6.8 NEO - fotka 9
Zodiac Medline 6.8 NEO - fotka 10
▶

fotky
fotky
tisk
tisk
sdílej
sdílej
Poslat poptávku
Popis +
Zodiac Medline de 2021, moteur 200 CV

Entretien à jour, prêt à naviguer pour la saison.

Zodiac Medline 6.8 – L’alliance parfaite entre confort, performance et polyvalence. Ce semi-rigide haut de gamme offre un espace de vie exceptionnel avec ses larges bains de soleil, son carré convivial et ses nombreux rangements. Idéal pour les sorties en famille comme pour les escapades sportives, il garantit une navigation stable et sécurisante grâce à sa carène performante.... celý text
zavřít výběr
Údaje o lodi +
Přidat do oblíbených

Údaje o lodi Zodiac Medline 6.8 NEO

Cena:
€ 47 000
včetně DPH
ID lodi:
s304735
Model lodi:
Zodiac Medline 6.8 NEO
Výrobce:
Typ lodi:
nafukovací člun
Kategorie lodi:
RIB
Kategorie:
použitá loď
Rok výroby:
2021
Lokalita:
Francie, Le Pouliguen
Materiál trupu:
polyethylen
 

Technické údaje

Délka:
6,88 m (22,6 stop)
Šířka:
2,64 m
 
Motor:
Suzuki HORS BORD
Výkon motoru:
200 hp (147 kW)
Palivo:
benzín
Lodní šroub:
2 listy
Počet motohodin:
cca 250
zavřít výběr

Reklama / služby
Vybavení+

Koupit Zodiac Medline 6.8 NEO - vybavení RIB - nafukovací člun na prodej

Navigace
plotr

zavřít výběr
Kontakt-

Zodiac Medline 6.8 NEO - informace o prodejci - RIB

Band of Boats
Kontakt:
Band of Boats
La Baule Nautic
Bd du Port
44380 Pornichet
Francie
Telefon:
ukázat
Jazyky:
anglicky, francouzsky
Už 7 let na yachtall.com

Políčka s * jsou povinná.

 


zavřít výběr
Vyhledat jinou loď
Boot & Fun Berlin



Další lodě (jako Zodiac Medline 6.8 NEO) na prodej

Zodiac PRO 7

Nafukovací člun / RIB: Zodiac, použitá loď, polyethylen
Délka x šířka: 6,75 m x 2,54 m, 6,75 x 2,54 m r. výr.: 2024
Motor: Suzuki, 200 hp (147 kW), benzín
€ 49 000
Lokalita: Francie, Brest
2024
Poslat poptávku Firma: Band of Boats
Cena: € 49 000, včetně DPH

Přidat do oblíbených

Poslat poptávku

Zodiac Open 7 NEO

Nafukovací člun / RIB: Zodiac, použitá loď
Délka x šířka: 6,95 m x 2,54 m, 6,95 x 2,54 m r. výr.: 2018
Motor: 250 hp (184 kW), benzín
€ 38 000
Lokalita: Francie, 44210, Pornic
2018
Poslat poptávku Firma: Band of Boats
Cena: € 45 000 € 38 000, včetně DPH

Přidat do oblíbených

Poslat poptávku

Zodiac Medline 6.8 NEO

Nafukovací člun / RIB: Zodiac, použitá loď, polyethylen
Délka x šířka: 6,88 m x 2,64 m, 6,88 x 2,64 m r. výr.: 2021
Motor: Suzuki HORS BORD, 200 hp (147 kW), benzín
€ 47 000
Lokalita: Francie, Le Pouliguen
2021
Poslat poptávku Firma: Band of Boats
Cena: € 47 000, včetně DPH

Přidat do oblíbených

Poslat poptávku

Zodiac Medline 6.8 NEO

Nafukovací člun / RIB: Zodiac, nová loď
Délka x šířka: 6,88 m x 2,54 m, 6,88 x 2,54 m r. výr.: 2026
Motor: Mercury 150 Racing, 150 hp (110 kW), benzín
€ 57 500
Lokalita: Francie, Île d’Oléron, Saint Pierre d’Oleron
2026
Poslat poptávku Firma: Band of Boats
Cena: € 59 500 € 57 500, včetně DPH

Přidat do oblíbených

Poslat poptávku