Tullio Abbate Mito 38' (motorová loď) na prodej

motorová loď / kajutový člun, použitá loď

Vyhledat jinou loď

Fotky

Tullio Abbate Mito 38'
Tullio Abbate Mito 38' - fotka 2
Tullio Abbate Mito 38' - fotka 3
Tullio Abbate Mito 38' - fotka 4
Tullio Abbate Mito 38' - fotka 5
Tullio Abbate Mito 38' - fotka 6
Tullio Abbate Mito 38' - fotka 7
Tullio Abbate Mito 38' - fotka 8
Tullio Abbate Mito 38' - fotka 9
Tullio Abbate Mito 38' - fotka 10
1 / 15
▶
Tullio Abbate Mito 38' - fotka 1
Tullio Abbate Mito 38' - fotka 2
Tullio Abbate Mito 38' - fotka 3
Tullio Abbate Mito 38' - fotka 4
Tullio Abbate Mito 38' - fotka 5
Tullio Abbate Mito 38' - fotka 6
Tullio Abbate Mito 38' - fotka 7
Tullio Abbate Mito 38' - fotka 8
Tullio Abbate Mito 38' - fotka 9
Tullio Abbate Mito 38' - fotka 10
▶

fotky
fotky
tisk
tisk
sdílej
sdílej
Poslat poptávku
Popis +

Tullio Abbate, unique in its kind, in addition to the fast driving, surprises with its large aft sundeck and the comfort it offers below deck with a cabin equipped with a double bed, separate bathroom and dinette.

GOOD OVERALL CONDITION. FOR INFO 3927299703 ENEA

INTERIORS:
2 BEDS
1 BATHROOM
1 Open double cabin in the bow V
1 Bathroom complete with sink, shower and electric marine toilet
... celý text
zavřít výběr
Údaje o lodi +
Přidat do oblíbených

Údaje o lodi Tullio Abbate Mito 38'

Cena:
€ 60 000
včetně DPH
ID lodi:
s280846
Model lodi:
Tullio Abbate Mito 38'
Výrobce:
Typ lodi:
motorová loď
Kategorie lodi:
kajutový člun
Kategorie:
použitá loď
Rok výroby:
1998
Stav:
dobrý
Lokalita:
Itálie, Lago di Garda
Registrace:
Itálie
Osoby:
10
Kabiny / kóje:
1 / 2
Materiál trupu:
sklolaminát
 

Technické údaje

Délka:
11,50 m (38 stop)
Šířka / ponor:
2,85 / 0,65 m
Hmotnost:
cca 7 950 kg
Počet WC:
1
 
Motor:
Mercruiser 502 Magnum
Výkon motoru:
2 x 418 hp (307 kW)
Palivo:
benzín
Pohon:
Z náhon
Lodní šroub:
3 listy
Počet motohodin:
cca 430
Cestovní rychlost:
35 uzlů
Max. rychlost:
50 uzlů
Palivová nádrž:
760 ltr
Nádrž na pitnou vodu:
180 ltr
zavřít výběr

Reklama / služby
Vybavení+

Koupit Tullio Abbate Mito 38' - vybavení kajutový člun - motorová loď na prodej

Navigace
GPS, kompas, sonar, VHF vysílačka

Technická výbava
baterie, elektrický kotevní vrátek, kotva, nabíječka baterií, teplovodní systém, zásuvky 220V

Bezpečnost
automatická bilge pumpa, ruční bilge pumpa, mlhový roh

Palubní výbava
koupací žebříček, sluneční stříška, palubní sprcha, stříška bimini

Výbava vnitřku
chladnička, elektrické WC

zavřít výběr
Kontakt-

Tullio Abbate Mito 38' - informace o prodejci - kajutový člun

Marina Yacht Sales
Kontakt:
Marina Yacht Sales
Pan Angelo Bacci
Viale Trieste, 142
57016 Rosignano Solvay (LI)
Itálie
Telefon:
ukázat
Mobil:
ukázat
Prodej značek:
BAVARIA YACHT, DUFOUR CATAMARANS, NAUTITECH, MAREX BOAT, SESSA MARINE, CAYMAN YACHT
Jazyky:
anglicky, italsky
 
www.marinayachtsales.it
Už 5 let na yachtall.com
Nadprůměrná míra odpovědí

Políčka s * jsou povinná.

 


zavřít výběr
Vyhledat jinou loď
Boot & Fun Berlin



Další lodě (jako Tullio Abbate Mito 38') na prodej

Marex 390

Motorová loď / loď s pevnou střechou: Marex, nová loď
Délka x šířka: 12 m x 3,73 m, 12 x 3,73 m r. výr.: 2027, kabiny: 2
Motor: Volvo Penta D4-320, 2 x 320 hp (235 kW), diesel
cena na vyžádání
Lokalita: Itálie, Mar Tirreno
2027
Poslat poptávku Video Firma: Marina Yacht Sales
Cena: cena na vyžádání

Přidat do oblíbených

Video

Poslat poptávku

Hatteras 36 CONV.

Motorová loď / rybářská loď: Hatteras, použitá loď, sklolaminát
Délka x šířka: 11 m x 4,14 m, 11 x 4,14 m r. výr.: 1986, kabiny: 2
Motor: Caterpillar 3126B-DITA, 2 x 450 hp (331 kW), diesel
€ 68 000
Lokalita: Itálie, Liguria
1986
Poslat poptávku Firma: Marina Yacht Sales
Cena: € 68 000

Přidat do oblíbených

Poslat poptávku

Cayman 38

Motorová loď / walkaround: Cayman Yachts, použitá loď
Délka x šířka: 12,30 m x 4,16 m, 12,30 x 4,16 m r. výr.: 1998, kabiny: 2
Motor: Caterpillar 3126, 2 x 420 hp (309 kW), diesel
€ 125 000
Lokalita: Itálie, Mar Tirreno
1998
Poslat poptávku Video Firma: Marina Yacht Sales
Cena: € 125 000, včetně DPH

Přidat do oblíbených

Video

Poslat poptávku

Cranchi Mediterranée 43

Motorová loď / motorová jachta: Cranchi, použitá loď, sklolaminát
Délka x šířka: 11,95 m x 4,13 m, 11,95 x 4,13 m r. výr.: 2008, kabiny: 2
Motor: Volvo Penta IPS 600, 2 x 435 hp (320 kW), diesel
€ 177 000
Lokalita: Itálie, Pozzuoli, Mar Tirreno
2008
Poslat poptávku Video Firma: Marina Yacht Sales
Cena: € 177 000, včetně DPH

Přidat do oblíbených

Video

Poslat poptávku