Sollux 760 (motorová loď) na prodej

motorová loď / kajutový člun, použitá loď

Vyhledat jinou loď

Fotky

Sollux 760
Sollux 760 - fotka 2
Sollux 760 - fotka 3
Sollux 760 - fotka 4
Sollux 760 - fotka 5
Sollux 760 - fotka 6
Sollux 760 - fotka 7
Sollux 760 - fotka 8
Sollux 760 - fotka 9
Sollux 760 - fotka 10
1 / 41
▶
Sollux 760 - fotka 1
Sollux 760 - fotka 2
Sollux 760 - fotka 3
Sollux 760 - fotka 4
Sollux 760 - fotka 5
Sollux 760 - fotka 6
Sollux 760 - fotka 7
Sollux 760 - fotka 8
Sollux 760 - fotka 9
Sollux 760 - fotka 10
▶

fotky
fotky
tisk
tisk
sdílej
sdílej
Poslat poptávku
Popis +
Das Spitzgatt-Heck der Sollux 760 ist kein Designmerkmal — es ist ein nautischer Vorteil: Das Schiff lässt das Wasser schneller los als ein Spiegelkutter, manövriert dadurch präziser vorwärts und rückwärts, und der Rumpf schneidet stabiler durch Schräglage. In dieser Rumpfklasse und Bootsgröße ist das selten.
Die Sollux Boat AS ist eine norwegische Werft, die ihre Kajütkruiser für nordische Küsten- und Binnenrevier-Nutzung entwickelt hat: stabil, vorhersehbar,... celý text
zavřít výběr
Údaje o lodi +
Přidat do oblíbených

Údaje o lodi Sollux 760

Cena:
€ 39 900
včetně DPH, cena dohodou
ID lodi:
s316626
Model lodi:
Sollux 760
Výrobce:
Typ lodi:
motorová loď
Kategorie lodi:
kajutový člun
Kategorie:
použitá loď
Rok výroby:
2007
Předchozí majitelé:
1
Stav:
dobrý
Lokalita:
Německo, Berlin
Registrace:
Německo
Přístav registrace:
Köpenick
Typ registrace:
soukromě
Osoby:
9
Kabiny / kóje:
1 / 4
Materiál trupu:
sklolaminát
Druh trupu:
výtlačná loď
Barva trupu:
bílá
CE klasifikace:
C - příbřežní
 

Technické údaje

Délka:
7,60 m (24,9 stop)
Šířka / ponor:
2,50 / 0,70 m
Vnitřní výška:
1,85 m
Hmotnost:
cca 1 700 kg
Počet WC:
1
 
Motor:
Volvo Penta
Výkon motoru:
55 hp (40 kW)
Palivo:
diesel
Chlazení:
dva okruhy chlazení
Lodní šroub:
lodní šroub singleprop, 3 listy, bronz
Počet válců:
4
Počet motohodin:
cca 700
Možná motorizace (max.) do:
55 hp
Palivová nádrž:
100 ltr
Palivová nádrž - materiál:
umělá hmota
Nádrž na pitnou vodu:
100 ltr
Nádrž na pitnou vodu - materiál:
umělá hmota
zavřít výběr

Reklama / služby
Vybavení+

Koupit Sollux 760 - vybavení kajutový člun - motorová loď na prodej

Navigace
GPS, kompas, otáčkoměr, pozičnční světla, rychloměr, sonar

Technická výbava
baterie, hlavní odpojovač baterie, kotevní řetěz, elektrický příďový kotevní vrátek (20 m Edelstahlkette), kotva, nabíječka baterií, příďový pomocný propeler, přípojka 220V, řízení jednou pákou, tlakový vodní systém, ukazatel motohodin

Bezpečnost
automatická bilge pumpa, hasicí přístroj, mlhový roh

Palubní výbava
integrovaná koupací plošina, koupací žebříček, relingové zábradlí

Rozdělení lodi - kabiny
vnější kormidelna

Výbava vnitřku
dřez, chladnička, petrolejový vařič, elektrické WC

Spotřební technika
MP3 přehrávač s bluetooth, rádio, reproduktory v kokpitu, televize

Perseniky
kempingová stříška, zimní kryt

Ostatní vybavení
sluneční čalounění, stůl v kokpitu

zavřít výběr
Kontakt-

Sollux 760 - informace o prodejci - kajutový člun

YachtundBoot
Kontakt:
YachtundBoot
Pan Michel Mahlo
Wendenschloßstraße 308
12557 Berlin
Německo
Telefon:
ukázat
Mobil:
ukázat
Jazyky:
německy, anglicky
 
yachtundboot.de

Políčka s * jsou povinná.

 


zavřít výběr
Vyhledat jinou loď
Boot & Fun Berlin



Další lodě (jako Sollux 760) na prodej

Marco 810

Motorová loď / kajutový člun: Marco Boats (NZ), použitá loď, sklolaminát
Délka x šířka: 8,10 m x 2,85 m, 8,10 x 2,85 m r. výr.: 1983, kabiny: 1
Motor: Volvo Penta, 75 hp (55 kW), diesel
€ 20 000
Lokalita: Německo, Toddin
1983
Poslat poptávku Firma: YachtundBoot
Cena: € 20 000, včetně DPH

Přidat do oblíbených

Poslat poptávku
Marco 810 | 8m Kajütkreutzer, inkl. Trailer (3.5t)

Saver 750 Cabin

Motorová loď / kajutový člun: Saver Imbarcazioni, použitá loď, sklolaminát
Délka x šířka: 7,75 m x 2,55 m, 7,75 x 2,55 m r. výr.: 2021, kabiny: 1
Motor: Suzuki, 200 hp (147 kW), benzín
€ 67 000
Lokalita: Německo, Berlin
2021
Poslat poptávku Firma: YachtundBoot
Cena: € 79 900 € 67 000, včetně DPH

Přidat do oblíbených

Poslat poptávku
Saver 750 Cabin TOP-Zustand I aus Erstbesitz I

Bayliner 245 SB

Motorová loď / kajutový člun: Bayliner, použitá loď, sklolaminát
Délka x šířka: 7,30 m x 2,50 m, 7,30 x 2,50 m r. výr.: 2006, kabiny: 1
Motor: Mercruiser, 220 hp (162 kW), benzín
€ 27 500
Lokalita: Německo, Berlin
2006
Poslat poptávku Video Firma: YachtundBoot
Cena: € 29 900 € 27 500, včetně DPH

Přidat do oblíbených

Video

Poslat poptávku
Bayliner 245 SB | viel Komfort I mit vollem Tank

Maxum 2400 SC3

Motorová loď / kajutový člun: Maxum, použitá loď, sklolaminát
Délka x šířka: 7,80 m x 2,59 m, 7,80 x 2,59 m r. výr.: 2006, kabiny: 1
Motor: Mercruiser, 320 hp (235 kW), benzín
€ 32 500
Lokalita: Německo, Groß Köris
2006
Poslat poptávku Firma: YachtundBoot
Cena: € 32 500, včetně DPH

Přidat do oblíbených

Poslat poptávku
MAXUM 2400 SC3