Silverton 36 Convertible (motorová loď) na prodej

motorová loď / motorová jachta, použitá loď

Vyhledat jinou loď

Fotky

Silverton 36 Convertible
Silverton 36 Convertible - fotka 2
Silverton 36 Convertible - fotka 3
Silverton 36 Convertible - fotka 4
Silverton 36 Convertible - fotka 5
Silverton 36 Convertible - fotka 6
Silverton 36 Convertible - fotka 7
Silverton 36 Convertible - fotka 8
Silverton 36 Convertible - fotka 9
Silverton 36 Convertible - fotka 10
1 / 23
▶
Silverton 36 Convertible - fotka 1
Silverton 36 Convertible - fotka 2
Silverton 36 Convertible - fotka 3
Silverton 36 Convertible - fotka 4
Silverton 36 Convertible - fotka 5
Silverton 36 Convertible - fotka 6
Silverton 36 Convertible - fotka 7
Silverton 36 Convertible - fotka 8
Silverton 36 Convertible - fotka 9
Silverton 36 Convertible - fotka 10
▶

fotky
fotky
tisk
tisk
sdílej
sdílej
Poslat poptávku
Popis +
Completely refitted 2022 now in perfect condition.
Fairing brought to zero
New electronics
New gangway 2022 air conditioning 2022, TV and digital antenna 2022, bilge pumps, autoclave 2022, new raisers 2022, water pumps 2022, engines completely overhauled, black water tank 2022, rudder bushings and axle bushings new 2022.
Available as a trade-in for passage to a boat from 40 to 50 feet flybridge.
Please note that the data provided by the owner is considered correct... celý text
zavřít výběr
Údaje o lodi +
Přidat do oblíbených

Údaje o lodi Silverton 36 Convertible

Cena:
€ 150 000
včetně DPH
ID lodi:
s310980
Model lodi:
Silverton 36 Convertible
Výrobce:
Typ lodi:
motorová loď
Kategorie lodi:
motorová jachta
Kategorie:
použitá loď
Rok výroby:
2007
Lokalita:
Itálie, Toscana
Registrace:
Itálie
Osoby:
10
Kabiny / kóje:
2 / 4
Materiál trupu:
sklolaminát
Ostatní:
flybridge
 

Technické údaje

Délka:
11,46 m (38 stop)
Šířka / ponor:
4,22 / 0,99 m
Hmotnost:
cca 8 414 kg
Počet WC:
1
Topení:
ano
 
Motor:
Yanmar Engine
Výkon motoru:
2 x 370 hp (272 kW)
Palivo:
diesel
Pohon:
přímý náhon hřídelí
Počet motohodin:
cca 1 050
Palivová nádrž:
1 083 ltr
Nádrž na pitnou vodu:
356 ltr
zavřít výběr

Reklama / služby
Vybavení+

Koupit Silverton 36 Convertible - vybavení motorová jachta - motorová loď na prodej

Navigace
GPS, kompas, plotr s GPS, rychloměr, sonar, VHF vysílačka

Technická výbava
baterie, generátor (1 x 4 Kw - Dinamica), klimatizace, elektrický kotevní vrátek, kotva, nabíječka baterií, příďový pomocný propeler (Tutto revisionato), teplovodní systém, hydraulické trimovací klapky, usměrňovač, zásuvky 220V

Bezpečnost
bilge alarm, automatická bilge pumpa, elektrická bilge pumpa, ruční bilge pumpa, hasící zařízení/systém, záchraný ostrůvek (Nuova 2022; Nuovo 2022)

Palubní výbava
koupací žebříček, lávka (Opac mare nuova 2022), palubní sprcha, stříška bimini (nuovo 2024)

Výbava vnitřku
chladnička, mikrovlná trouba, mraznička, vařič, elektrické WC

Spotřební technika
televize (Salone nuova 2022), TV anténa / DVB-T

Ostatní vybavení
septiková nádrž, sluneční čalounění

zavřít výběr
Kontakt-

Silverton 36 Convertible - informace o prodejci - motorová jachta

Invistamare
Kontakt:
Invistamare
Paní Simona de Angelis
Porto Cala De Medici
57016 Rosignano (Livorno)
Itálie
Telefon:
ukázat
Mobil:
ukázat
Jazyky:
anglicky, italsky
 
www.invistamare.com
Už 3 roky na yachtall.com

Políčka s * jsou povinná.

 


zavřít výběr
Vyhledat jinou loď
Boot & Fun Berlin



Další lodě (jako Silverton 36 Convertible) na prodej

Cranchi Endurance 41

Motorová loď / motorová jachta: Cranchi, použitá loď, sklolaminát
Délka x šířka: 11,93 m x 3,45 m, 11,93 x 3,45 m r. výr.: 2007, kabiny: 1
Motor: Volvo Penta D6, 2 x 350 hp (257 kW), diesel
€ 120 000
Lokalita: Itálie, ., Toscana
2007
Poslat poptávku Firma: Invistamare
Cena: € 120 000, včetně DPH

Přidat do oblíbených

Poslat poptávku

Manò Marine 37 Gran Sport

Motorová loď / loď s pevnou střechou: Manò Marine, použitá loď
Délka x šířka: 11,63 m x 3,50 m, 11,63 x 3,50 m r. výr.: 2011, kabiny: 2
Motor: Yanmar, 2 x 300 hp (221 kW), diesel
€ 148 000
Lokalita: Itálie, Toscana
2011
Poslat poptávku Firma: Invistamare
Cena: € 148 000, včetně DPH

Přidat do oblíbených

Poslat poptávku

Fiart 40 Genuis

Motorová loď / motorová jachta: Fiart Mare, použitá loď, sklolaminát
Délka x šířka: 12 m x 4,02 m, 12 x 4,02 m r. výr.: 2005, kabiny: 2
Motor: Volvo Penta D6, 2 x 310 hp (228 kW), diesel
€ 128 000
Lokalita: Itálie, . .., Toscana
2005
Poslat poptávku Firma: Invistamare
Cena: € 128 000, včetně DPH

Přidat do oblíbených

Poslat poptávku

Intermare 37

Motorová loď / motorová jachta: Intermare, použitá loď, sklolaminát
Délka x šířka: 10,80 m x 3,77 m, 10,80 x 3,77 m r. výr.: 2006, kabiny: 2
Motor: Yanmar, 2 x 370 hp (272 kW), diesel
€ 110 000
Lokalita: Itálie, Puglia
2006
Poslat poptávku Firma: Invistamare
Cena: € 110 000, včetně DPH

Přidat do oblíbených

Poslat poptávku